Rüya yorumu

Çubuklara tahmin - kağıda söyleyen basit bir servet

Pin
Send
Share
Send
Send


Çubukları tahmin - Muhtemelen her genç kız veya genç kız tarafından denenmiş basit bir kehanet yolu. Bu yöntemin popülaritesi, kolaylık ve bulunabilirlik açısından hak kazanmıştır, çünkü işlem sırasında falcı yalnızca sıradan bir tükenmez kalem ve bir kağıt parçasına ihtiyaç duyacaktır.

Çubuklar üzerinde servet söyleme hedefleri ve özellikleri

Bir liseli kızı veya genç bir öğrenciyi en çok ne endişelendiriyor? Birçoğu öğrenme ve akademik performansa cevap verir ve bu tartışılmaz bile. Bununla birlikte, bu çağın bir diğer önemli özelliği, karşı cinsle ilk sempati olan ilk aşktır.

Tabii ki her kız, onun ya da sevimli çocuğun ona nasıl davrandığını, kendisine ne gibi hisler ve hisler getirdiğini, onunla birlikte bir gelecek için umut sahibi olup olmadığını bilmek istiyor. Sadece çizgi de tahmin etmeye yardımcı olur.

Çubuklardaki kehanet ilkesi, bir kalemle (keçeli kalem, kurşun kalem, vb.) Art arda bir dizi dikey çizginin kağıda arka arkaya çekilmesi ve bir noktada çizimin "Durdurma" kelimesi tarafından askıya alınması gerçeğine indirgenmiştir. Kehanet talimatlarında belirtilen şartlara bağlı olarak bu tür birkaç dizi olabilir. Gerekli sayıda satıra ulaşıldığında, her birinde çubuklar 2 veya 3 parça ile çarpılır. O zaman kalan çizgi sayısını sayın ve kesin bir sonuç alın.

Konu çubuklarını tahmin etmek, yukarıdaki yorumlamaya göre, son sayının anlamını deşifre eder ve yakın gelecekleri veya kehanetin başlangıcında sorulan soruya cevapları için bir tahmin alırlar.

Çubukları tahmin etmek: En ünlü tür

“Evet-Hayır” satırında tahmin etmek (arzu için servet söylemek)

Yakında geleceğinizin olaylarıyla ilgili ilginç bir soruya cevap almanızı sağlayan çok basit bir servet. Bir koşul: Soru sadece olumlu - “Evet” veya yalnızca olumsuz - “Hayır” şeklinde cevaplanabilecek şekilde sorulmalıdır. Buna ek olarak, falcılık bunun ya da bunun gerçekleşip gerçekleşmeyeceğini bulmaya yardımcı olur.

 1. Hazırlanması. Bir kalem ve bir yaprak kağıt hazırlayın. Özel bir şey bilmek veya bir dilek dilemek istiyorsanız bir soru oluşturun.
 2. Kehanet süreci. Bir kalem alın, gözlerinizi kapatın ve bir kağıt parçası üzerinde dikey çizgiler çizmeye başlayın. Size göründüğü zaman zaten yeterince var (altıncı hissi dinleyin), “Dur” deyin. Daha sonra ortaya çıkan 2 çubuğa çarpın ve kaç çubuğun kaldığını görün.
 3. Sonucun yorumlanması. Dokunulmamış çizgi yoksa, yani sen çizdin daha sayıları, sorunuzun cevabı veya arzunuzun kaderi - hayır, gerçekleşmeyecek. En sonunda bir çubuk olsaydı ve toplam sayıları garip, sonucun evet gerçek olacak.
 4. Açıklayıcı örnek. Böyle bir şey olmalı (resme bakın):

Çubuklarda Vorozhba - gelecek için

Çubuklara bu şansı anlatmanın amacı, yakın geleceğiniz için bir tahminde bulunmaktır.

 1. Hazırlanması. Bir kağıt kalemle hazırlayın.
 2. Kehanet süreci. Bir kalem alın, herhangi bir sayıda kağıt çubuklarını çizmeye başlayın. Bir noktada, "Dur" deyin. Ardından bir sonraki çizgi sırasına gidin ve aynı işlemleri yapın. Toplamda, çubuklarla 6 çizgi çizmeniz gerekir. Satırlar hazır olduğunda, hepsinin içindeki çizgileri geçmeye başlayın, ancak burada yukarıda verilen kehanette olduğu gibi 2 tane değil 3 birim yapmanız gerekir. Her satırın sonunda, ne kadar çubuk kaldığını yazınız - 0, 1 veya 2. Sonuç olarak, 6 haneye sahip olmalısınız - bunları eklemeniz ve toplam miktarı hesaplamanız gerekir. Örneğin: 2 + 0 + 2 + 1 + 2 + 1 = 8. Toplam miktar 9'u geçerse ve iki basamaklı bir sayı yaparsa, bileşenleri ekleyerek basit bir sayıya düşürün, örneğin: 11: 1 + 1 = 2.
 3.  Sonucun yorumlanması. Sayıların toplamı, sizin tahmininizdir. Her sayının değeri:
 • 0 - En yakın hayatınız sakin ve ölçülü olacak, değişiklik beklenmeyecek.
 • 1 - olumsuz değişikliklere hazır olun;
 • 2 - Sorunlarınız, kaynağınız ortak (ilişkiler, iş, vb.) olacak olanı bekliyor - hazırlıklı olun;
 • 3 - hayatında beklenmedik neşe olacak;
 • 4 - bazı kuralların üzerinden geçmek zorunda kalacaksınız;
 • 5 - işleri taşıyabilir veya değiştirebilirsiniz;
 • 6 - Yolu bekliyorsunuz (seyahat, iş gezisi, gezi);
 • 7 - yakında yaşamınızı tamamen değiştirecek önemli bir toplantı olacak;
 • 8 - önemli haberler bekliyorsunuz;
 • 9 - aşk hayatını ele geçirecek.

Güzel bir örnek. Tüm manipülasyonlar sırasında aşağıdakiler ortaya çıkmalı:

Çubuklarda aşkı tahmin etmek

Çubuklardaki popüler bir kehanet yolu sevgi için kehanettir. Falcıya, onun tarafında sempati olan sevgilisinin veya erkek arkadaşının duygularını bulması için yardımcı olur. Ayrıca, bu tür ilişkilerinde yaklaşmakta olan olayları anlatabilir, genç bir adamla ortak olarak gelecekle ilgili kuşkuları giderebilir veya onaylayabilir.

Bu fal söyleme tekniği yukarıda tartışılan yönteme benzer.

 1. Hazırlanması. Kalemle bir kağıt alın, aklınızda çeken nesnenin görüntüsünü, onunla olan ilişkinizi, bazı ortak noktaları düşünün.
 2. Kehanet süreci. Rasgele 4 satırlık satırlar çizin. Yalnız merak ediyorsanız, “Durdur” kelimesini de kullanın. Yanında bir arkadaş varsa, seni durdurmasını rica et. Çubuğun tüm satırlarına 3 çubuğun üstünü çizin, sonuna sonunda kaç boş satır kaldığını yazın - 0, 1 veya iki. Tüm eylemler sırasında, belli bir dijital kod alacaksınız (resimdeki örneğe bakın) - bu, adamın duyguları ve onunla olan ilişkinizle ilgili cevap.
 3. Sonuçların yorumlanması Aşağıdaki videoya bakın:

Pin
Send
Share
Send
Send