Rüya yorumu

Karmik hastalıklar ve gerçek nedenleri

Pin
Send
Share
Send
Send


İnsan vücudunda meydana gelen tüm patolojiler rastgele değildir. Bir kişinin Evren ile uyum içinde yaşamayı bıraktığını, yasalarını ihlal ettiğini, bu nedenle Yüksek Kuvvetlerin kendisine davranış stratejisini değiştirmesi gerektiğine dair bir işaret verdiğini belirtirler. Karmik hastalıkların ve nedenlerinin belirtildiği çok ilginç bir tablo var, bu konuyu tanımanızı öneririz.

Daha sonra, çeşitli hastalıkların karmik nedenlerinin belirtildiği bir liste sunuyoruz.

Alkolizm, uyuşturucu bağımlılığı - Bir kişi problemlerini çözemez. Korkunç bir korku hissi var, her şeyden saklanmak istiyor. Gerçeklikten uzaklaşır.

Alerjik reaksiyon - bir kişinin çevresinden birisine tahammül etmediğini ve kişisel gücünü inkar ettiğini kanıtlar. İç protestosunu hiçbir şeye karşı ifade edemez.

apandisit - Yaşam korkusu hissi var, pozitif enerji engelleniyor.

Uyku eksikliği - bir korku duygusu, bir kişi hayata güvenmiyor, suçlu hissediyor. Ayrıca sinirsel sinirlilik arttı.

Vejetatif distoni - insan çocukça, kendine inanmıyor, şüphe ve kendini suçlamaya meyilli.

İştah artışı - Güçlü korkunun varlığı, kendilerini her şeyden koruma arzusu. Adam kendini sevmiyor.

Aşırı vücut ağırlığı - kendilerini bir şeyden koruma arzusu. Bir kişi içsel bir boşluk, iletişim eksikliği, yaşamdaki olumlu olaylar hisseder, bu yüzden problemleri “sıkıştı”.

İştah azalması - Kendinden hoşlanmadığının, kişisel hayatın düzenlenme isteksizliğinin, zayıflıkla birlikte reddedilme korkusu olduğunu gösterir.

iltihap - İçsel korku, öfke, bilinç iltihabı hissini gösterir. İnsan öfke ve hayal kırıklığı muzdarip.

hirsutizm (kızlarda tüylülük artışı) - korku ile örtülmüş dikkatlice gizlenmiş öfke. Bir insan başkaları için problemleri yüzünden suçlama eğilimindedir, kendilerini geliştirmek istemez.

Göz patolojileri - Gözler, geçmiş, şimdi ve geleceğin net bir vizyonunun bir simgesidir. Hayatında gözlemlediklerinden memnun olmayabilirsin ya da işlerin gerçek halini göremezsin.

baş ağrısı - Bir kişi yeteneklerini ve yeteneklerini uygun şekilde değerlendiremez. Kendini eleştirme eğilimi, korku duygusu hissediyor, kendine olan saygısı makul olmuyor. İç kısımlarındaki "I" bağlantısı koptu. Baş ağrılarından kurtulmak için kendini affetmen gerekiyor.

Boğaz patolojisi - kişi kendini koruyamaz. "Kırlangıçlar" öfke, yaratıcı bir kriz yaşıyor. Durumu değiştirmek için bir isteksizlik de var. Boğaz hastalıkları, aşağılık hissi ve istediğimiz her şeyin yapmasına izin verilmediği duygusu ile kışkırtır. İç tahrişini, bir karışıklık hissini gösterir.

fıtık - iç gerginlik hissini gösterir, yük. Kişilik, doğru yaratıcı düşünceye sahip değildir.

diyabet - tamamlanmamış rüyalar için bir özlem duygusu. Bir insan sürekli izlenmelidir. Diyabetin gelişimi, iç hüzün duygusuna, kabul etmeme ve sevgi verememeye katkıda bulunur. Çeşitli kişisel çatışmalar var.

Havayolu patolojisi - bir kişi hayatı solumayı reddediyor, tüm olanaklarını kullanmıyor. Korkunun üstesinden gelir, değişime direnir. Hayatındaki hiçbir şeyi değiştirmek istemiyor.

astım - En yaygın solunum yolu hastalığı. Aşk duygularının bastırılmasının, ağlamanın, yaşam korkusunun, olumsuz duyguların aşırı tezahürünün altını çiziyor. Bu, dürüstlüğü gösterme korkusu, başkalarına güvenme korkusu, hala cinsel istek bastırılması var.

antritis - bir kişi kendini acıyor, durumu kontrol edemiyor.

Burun akıntısı - yardım için bir yalvarmadır. Kişi mağdur gibi hissediyor, gerçek değerini tanımıyor.

Burun kanaması - tanıma ulaşmak ve sevilmek istiyor.

Safra taşları - sabit bir acılık hissi, ağır düşüncelerin varlığı, gurur duygusu.

Gastrik patoloji - Bir kişi yeni olanlardan korkuyor, ayrıca kendinden memnun olmayan bir korku hissediyor.

gastrit - uzun bir belirsizlik dönemini gösterir, bir kişi kendini mahkum hissediyor, öfke patlamalarına yatkın.

ülser - Korkunun varlığı, bir insanın kusurlu olduğuna ikna olmuş, çevresinin beklentilerini haklı çıkaramaz. Bir ülser, bir insan bağımsız olmayı istediği zaman içsel bir çatışmanın varlığını gösterir, ama aynı zamanda gayretle birinin vesayetinde olmak ister. Artan endişe ve şüphe.

Diş patolojisi - kararsızlığı belirtin, bir kişi fikir üretemez, onları analiz etmez, onun için önemli kararlar vermek zordur. Kendi güçlerine olan inancını kaybetti. Sadece düşünme ve konuşma yerine hareket etmeyi, dileklerimizi en üst düzeyde ayrıntılandırmayı ve uygulamalarına aktif olarak katılmayı öğrenmemiz gerekir.

Diş etleri kanaması - kişi aldığı kararlardan memnun değildir.

Enfeksiyöz patolojiler - İçinde görülen tahrişe, öfke ve hayal kırıklığına tanıklık edin. Yaşam sevinci yoktur. Ayrıca, herhangi bir enfeksiyonun ortaya çıkması, bir kişinin belirli bir iç çatışma yaşadığı anlamına gelir. Zayıf dokunulmazlık, kendisinden hoşlanmamak, düşük kendine güven, kendine aldatma, umutsuzluk, birinin kendi arzularını diğerlerinden ayırt edememesi ile kışkırtır.

Oleg Gadetsky'nin hastalıkların ince karmik nedenlerle bağlantısı hakkında konuştuğu aşağıdaki videoyu izleyin.

kist - Bir kişi şikâyetleriyle başa çıkamaz, bu nedenle sürekli geçmişe döner. Sıkıca gelişir.

Bağırsak patolojileri - Eskiden kurtulmaktan korkan bir insan, arka plana çoktan solmuştu. Erken sonuçlar almaya eğilimli, şeylerin gerçek doğasını bilmez.

basur - Daha önce, bir adam yüksek öfkeyle büyük ölçüde acı çekti. Kendi olumsuzluklarını, olumsuz deneyimlerini, olumsuzluktaki "ruhlarını" temizleyemez. İyice bastırılmış korku duygusu hissediyor.

kabızlık - eski fikirler ve basmakalıplar üzerinde yaşıyor, geçmişte bağlantı kurmaya meyilli. Kabızlığın varlığı, bir insanın yeni duygular ve olaylara hayat vermek için, içinde bırakmak istemediği deneyimlerle kendi içinde çok fazla duygu biriktirdiğini, bunun içinde üstesinden geldiğini gösterir.

kramplar - tahriş hissi, etraftaki insanlarla ilgili memnuniyetsizlik.

tantana - Umutsuz bir duruma düşme korkusuyla iç sertliğe tanıklık eder. Geleceğiniz hakkında sürekli bir endişe hissi var, pek çok fikir gerçekleşmedi.

ishal - kişi güçlü korku ile aşılırsa, huzursuz bir bilinç durumundadır. Korkarım, gerçeklikten kaçmak istiyor.

Deri patolojileri - Cilt, bir insanın görünüşüyle ​​ilgili içsel düşüncelerinin, duygularının ve deneyimlerinin kişileşmesidir. Deri hastalıklarının varlığı, bir kişinin kendine karşı bir utanç hissettiğini, başkalarının kendisiyle ilgili görüşleri hakkında çok endişelendiğini gösterir. Kendilerini reddetme eğilimi. Bu aynı zamanda bir iç endişe duygusudur.

Ülserler (apseler) - onların varlığı, rahatsız edici düşüncelerin ve gizli kızgınlığın varlığını gösterir.

mantar - bir kişi inançlarında gelişmez. Geçmişi bırakmak istemiyor, bugününü büyük ölçüde etkileyen geçmişi.

Yanıklar - öfke hissi, iç kaynama.

sedef hastalığı - incinmemek, yaralanmamak. Kişi, duygularının sorumluluğunu almayı reddediyor.

Boyun hastalıkları - onların varlığı, kişinin bir yandan durumu gördüğünü, düşünme esnekliğinin olmadığını gösterir. İnatçı, bir çıkış yolu bulmak istemiyor.

egzama - kişi psikolojik sorunlardan muzdarip, güvensiz hissediyor, geleceğini planlıyor.

artrit - kendini beğenme hissi. Sert eleştiri deneyimi, hakaret. Başkalarını reddetme yetersizliği, kendilerini cezalandırma isteği, mağdurun durumu.

Fıtıklaşmış intervertebral diskler - bir insan hayattan destek hissetmek için durur.

Kavisli omurga - hayati nehir boyunca uzlaşmak ve sakince yüzmek imkansızlığı. Bir kişi eski zihinsel imgeleri korumaya çalışırken bir korku hissi yaşar. Kişinin bütünlüğü yoktur, inançlarda cesaret yoktur.

Bel ağrısı - kişisel alandaki birçok fikir yerine getirilmedi.

radiculitis - ikiyüzlülük, finansal varlıkları hakkında endişe var.

Romatoid artrit - kişi gücü çok eleştiriyor. Kazıklı sorunları ve sıkıntıları muzdarip. Dışarıda birikmiş negatif enerji ve deneyimleri açığa çıkaramaz.

Sırt hastalıkları - mali durumdan korkma hissi. Kullanılmak isteme korkusu. Hastalıklar sırtın orta kısmıyla ilgiliyse, kişinin suçlu hissettiği, çevrelerindeki insanlara inanmadığı anlamına gelir.

Üst sırtın patolojisi - manevi destek yok. Bir insan sevgiyi sınırlamaya meyilli, kendini sevmiyor.

Kan patolojisi - Hayatta çok az sayıda neşeli deneyim var, zihinsel bir hareket yok. Bir insan kendi iç ihtiyaçlarını dinlemez.

anemi - hiç kimse sevinç duymaz, kişi yaşamaktan korkar, aşağılık olduğuna ikna olur.

Arter patolojisi - Bu aynı zamanda yaşamın yeterince pozitif olmadığı gerçeğinin bir göstergesidir, ayrıca kişiliğin içsel benliğinizi dinlemek zordur.

Artık hastalığın gerçek karmik sebeplerinin ne olduğunu biliyorsunuz. Kendini herhangi bir patolojiden kurtarmak ve gelecekte ortaya çıkmalarını engellemek için, manevi gelişmeyi uygulamak ve olumsuz duyguların önderliğinde olmamak önemlidir.

Pin
Send
Share
Send
Send