Rüya yorumu

Uyku ne anlama geliyor: ayaklarınızı sabunla yıkamak?

Pin
Send
Share
Send
Send


Her gün rüyalar halinde bize çeşitli çizimler geliyor. Bazıları kabul ettiğimiz, bazıları ise sürpriz ve yanlış anlaşılmalara yol açıyor. Bu gece ayakları mı yıkıyordu? Uykunun ne anlama geldiğini bilmek mi istiyorsunuz: ayaklarınızı sabunla yıkamak?

Ayaklarınızı bir rüyada yıkarsanız, kaderin size bir şey anlatmaya ve korumaya, problemlere ve sorunlara karşı korumaya çalıştığını unutmayın. Daha kesin olarak deşifre etmek, doğru yönü belirterek vizyonun ayrıntılarına yardımcı olacaktır.

Uyku detayları

 • Ayaklarımızı yıkadık? İlk yorum: sorunları bekleyin. Ortaya çıkan zorlukları çözmek hemen buna değer, böylece dertler size daha fazla düşmez. Hayat hayalpereste öğretici bir ders sunar. İkinci tahmin: Düşmanlarla toplantıya karşı da dikkatli olmalısın. Size karşı planlarla büyümüşler. Soap, tüm sorunlarla başa çıkabileceğini söylüyor. Üçüncüsü: Birileri seni ziyaret edecek ya da seni ziyaret edecek.
 • Ayaklarınızı bir leğen kemiğinde veya bir kabın içinde sabunla yıkayın.. Bir düşünün, çünkü açgözlülük ve zafere susuzluktan yakalanırsınız. Kendini ve "Ben" ini bırakmak, cezbedilmekten vazgeç. Dürüst olmayan yollarla kolay para peşinde koşarsanız, kaybetme tehlikesi yaşama riski vardır. Soap kararınızı sembolize eder, takıntıdan kurtulabilirsiniz.
 • Ayakları bir nehirde veya başka bir su kütlesinde yıkayın.. Suya dikkat edin. eğer su berrak ve şeffaftı sonra şansla buluşmayı umuyoruz. Çamurlu, kötü kokulu su sorun ve üzücü sonuçlar vaat ediyor. eğer su soğuktuo zaman sağlığın tehlikede. Sabun, bela ve hastalıklardan kurtulmayı sembolize eder.
 • Ayakları bir su birikintisine sabunla yıkadık? Uyku, olgunlaşmamışlığınızın ve sorumsuzluğunuzun bir yansımasıdır. Rüya durdurmak, düşünmek ve yetişkinlere yönelik bir karar vermek için çağırır.
 • Eğer rüyada Ayakları musluğun altında yıkamak zorunda kaldımo zaman rutinden uzaklaşma zamanı. Stres sizi absorbe edebilir, o yüzden biraz rahatlayın ve eğlenin.
 • Güzel bacakları mı yıkadık? Kolay ve başarılı bir yolculuk olacak.
 • Birisi ayaklarını yıkıyordudaha sonra krema ve yağlarla ovulur. Uyku, müreffeh bir yaşam, başarı ve mutluluk vaat ediyor.
 • Eğer birinin ayaklarını yıkarsano zaman ortaya çıkan durum sizi suçluluk duygusuyla itiraf etmeye zorlar. Size ve size karşı kin tutan biri için gereklidir.
 • Adamın ayağını yıka. Sizin için mükemmel bir adam olacak yeni bir erkekle tanışmak için bir saat bekleyin. Tamamen duygulara teslim olmamanız gerekir, çünkü idealin görüntüsü yakında kaybolur. Üzüntü ve hayal kırıklığının üstesinden gelebileceksiniz.
 • Birisi ayağını yıkadıysa ve bu olumsuz duygular yarattıysao zaman incinebilirsin, ama düşmanın kendisi yönünüzü değiştirebilir.
 • Ayaklarınızı yeni sabunla yıkayın. Hayattaki haberleri veya güncellemeleri bekleyin. Size yardım etmek isteyen arkadaşlardan veya akrabalarınızdan fikirleri caydırmayın.

Rüya yorumu

Phoebe rüya görüyor

Ayaklarınızı sabunla yıkayın başarısızlıklardan kaçmayı hayal ediyorum. Hayattaki yeni aşama rahatlama getirecek.

Catherine Büyük yorumunu rüya

Ayaklarının yıkandığını gördüm? Yakında partiye gideceksin, akşamdan sonra senin hakkında iyi konuşamayacaklar. Dürüst ismini savunabilirsin.

Ev Rüyası

Vizyonda sabun kaygıdan, kötü duygulardan ve suçluluk duygusundan kurtulmayı sembolize eder. Duygular olumlu olsaydı, o zaman her şey iyi olacak. Görme ve ayakları yıkama işlemindeki olumsuz duygular, olumsuz sonuçları öngörür.

Sihirli rüya kitabı

Tornalama ayakları? Büyük olasılıkla yanlış yolu seçin. dışında

Ek olarak, işe yaramaz vakayı açıklığa kavuşturmakla da meşgulsün.

Eski rüya kitabı

Yıkanmış ayaklar? Evinizde neşe ve iyi şanslar için bekleyin. Mutluluğu korkutma.

Doğu Rüyası

Bir rüyada ayaklarınızı nasıl sabunladığınızı vurguladıysanızo zaman yeni bağlanmış olan dostluk senin avantajına gidecek. Evlenmemiş kadınlar için uyku rahat bir yaşam öngörür.

Ay rüyası

Ayaklarınızı sabunla yıkayın seyahat etmeden önce rüyalar.

Küçük Veles rüyası

Ayaklarını yıka hastalık anlamına gelir, ama sonra anında iyileşme. Evdeki sıkıntılar hızla çözülecek ve yol kolay ve hızlı olacaktır.

Aile rüyası

İnsan dedikodularını bekle, eğer ayaklarını yıkarsan. Kim kullanılan sabun, dedikodu karışmaz.

Dokuzuncu tercüman

Kendini yıka - can sıkıntısı için. Sorun veya hastalık. Sabun - sorunlardan kurtulmanın sembolü.

21. yüzyılın rüya yorumu

Nasıl kullanılacağını görürseniz seyahat etmenizi bekliyoruz ayaklarınızı yıkarken sabun.

Rüya Miller

Ayakları sabunla yıkayın. Düşmanlar ve kötü niyetli dilekler, planlarınızı ve işlerinizi övünür, ancak onlarla savaşabilirsiniz.

Videoyu izle: Banyoda ASLA YAPMAMANIZ GEREKEN 10 Şey! (Mart 2021).

Загрузка...

Pin
Send
Share
Send
Send