Rüya yorumu

Evde bir adamı hayatına çekecek komplolar ve mantralar

Pin
Send
Share
Send
Send


Tüm kızlar gerçekten sevecek olan "çok" gerçek erkekle tanışmayı hayal eder, mutlu bir aile yaratabileceğiniz ve sağlıklı çocukları doğurabileceğiniz gerçek bir destek olacaktır. Ne yazık ki, sık sık Evren bize sürekli yanlış acı ve endişe yaratmaya neden olan yanlış insanlar göndermez. Ancak realitemizin olanakları sınırsızdır ve istersek, istersek sevginin ve insanların yaşamımıza çekiciliğini yerine getirebiliriz.

Derhal bu yolun yeterince kolay olmayacağına dikkat edilmelidir, çünkü kendinizde çok fazla değişiklik yapmanız gerekecektir. Ne de olsa, kalbiniz için hala yanınızda bir aday yoksa, büyük olasılıkla, asıl sebep sizin içinizde.

Bu durumda ne yapmalı?

  1. Görünümüne iyi bak. Erkekler, bildiğiniz gibi, “gözleriyle aşk”, çok ilginç olsalar da, özel ve ideal bir hostes tarafından iyi okunuyorlarsa, her zamanki tarzınıza dikkat edin. Gardırobunuzu yeniden tanımlayın - belki de parlak, şık ve seksi şeylerden yoksundur. İşten çekin ve kız arkadaşınızla alışverişe gidin ve çöp tenekesine pişmanlık duymadan eski modası geçmiş kıyafetler gönderin.

Doğru makyaj ve vücut bakımını da unutmayın - güzel, şimdi geniş bir kozmetik ürün yelpazesi farklı bir bütçeyle iyi görünmenizi sağlar.

  1. Normal görüntüleri değiştirin. Tabii ki, kişi olarak, bizim için en önemli etki, ebeveynlerin başlangıçta sahip olmasıdır. Örneğin çocukluk çağındaki bir çocuk olumsuz bir durumda yaşamak zorunda kalırsa, örneğin babası annesini içti ya da aldattıysa, o zaman bilinçaltı güçlü cinsiyetin en olumlu imajını değil, çimentolaştırdı.

Burada, mevcut olumsuz tutumdaki inancı daha da güçlendiren olumsuz bir deneyim (kendi veya başkaları) ekleyebilirsiniz.

Bu görüntüyü bilinçaltınızdan ortadan kaldırmak istiyorsanız, her şeyden önce, size acı ya da sıkıntıya neden olan tüm erkekleri içtenlikle affetmeniz gerekecektir. Kazanılan deneyim ve durumu salıverdiğiniz için onlara minnettarlığınızı gösterin. Dünyadaki tüm insanların farklı olduğunu ve tamamen farklı bir insanı hayatınıza kolayca çekebileceğinizi anlayın.

  1. Adamınızın net bir görüntüsünü oluşturun. Yaşamınız boyunca yanınızda ne tür bir insan görmek istediğinizi açıkça kendiniz anlamanız gerekir. Sıklıkla, Evren bize ne istediğimizi bilmediğimiz basit bir nedenden dolayı doğru insanları göndermez.

Bu yüzden arzularınız hakkında utanma, ideal erkeğinizi ya da erkeğinizi görselleştirin ve karakterin tüm görünüm, görünüm, tavrını, tutumunu temiz bir kağıda yazın - burada hayal gücünüzün uçuşu gerçekten sınırsız olabilir.

Ayrıca her insanda hem olumlu hem de olumsuz özellikler olduğunu unutmayın. Neyin birlikte var olabileceğini ve sizin için tamamen kabul edilemez olanı düşünün. Kağıda yazın (bu arada, sanatsal bir yeteneğiniz varsa, mükemmel erkeğinizi bile çizebilirsiniz).

  1. Aşık olun ... kendinizde !! Biraz beklenmedik bir büküm değil mi? Gerçek şu ki, yanında ne tür bir insan görmek istediğinizi bilmek yeterli değil. Böyle bir adama layık olduğunu hissetmen gerekiyor. Ve bunun için acilen kendinize saygımı arttırmak zorundasınız.

En kolay, ama çok etkili bir yol - onaylamaların telaffuzu. Her gün, aynada kendinize hayran kalın ve kendinize şöyle söyleyin: "Ben güzelim", "" Benim için mükemmel bir insanla tanışmayı hak ediyorum "" "Kendine güvenen ve karşı cinsten çok çekiciyim."

Ama tüm eksikliklerini kabul ederek kendini gerçekten sevmen gerekiyor. Kendinizi olduğu gibi kabul etmeyi öğrenene kadar, kendinize saygı duymayacak, kırılmanıza izin vermeyeceksiniz - hiçbir erkek sizi sevemez.

  1. Kendini geliştirme meşgul. Evren'den önce, kalbiniz için ideal adayı bulma görevini belirledikten sonra, onunla buluşmayı hak ettiğinizden ve ayrıca onun için değerli bir çift olduğunuzdan emin olmalısınız.

Bu nedenle, kendiniz üzerinde çalışın - zindelik, oryantal danslar için kaydolun, güzellik salonlarına gidin, diyetinizi izleyin, harici ve dahili olarak değiştirin! Akıllı kitaplar okuyun, psikoloji seminerlerine katılın - inan bana, kendinize harcadığınız tüm bu bilgi ve emeğin bedelini mutlaka yüz kat ödeyeceksiniz.

Her erkek güzel, şık, bakımlı, seksi ve kendine güvenen bir kızın yanında görmek ister.

  1. Çevreleyen gerçeği değiştirin. Hayatınıza yeni bir şey sokmak için, önce eski olan her şeyi, sizi mutlu etmenizi önleyen bir şey bırakalım.

Utanmadan geçmişin olumsuz anıları ile ilgili her şeyi atmak. İçinizde çalışın - birçok öğretiye göre, bir insanı hayatınıza çekmek için “onun için” mevcut olan şeylere - erkeklerin terliklerine, kozmetiklerine, giysilerine - burada hayal gücünü güvenle gösterebilirsin.

Her şeyde eşleştirme ilkesine sahip olmaya çalışın: duvarda iki kuğu, dolapta iki peluş tavşan, rafta iki vazo vb.

  1. Sakin ol! İnan bana, yukarıda tarif edilen tüm eylemler, gerçek aşkın yakında hayatında ortaya çıkması için yeterli olacaktır. Ana şey, bunun olacağına inanmak ve acele etmeyin. Evrenin yasalarından birini hatırlayın - "Bir şeyi ne kadar çok arzu edersek, o kadar bizi uzaklaştıracak, ve hepimiz aynı olduğunda, arzu ettiğimiz şey elimize geçer."

Tamamen dayanılmazsanız, ayrıca çeşitli sihirli şeylerin yardımına bağlanabilirsiniz.

Sevgili bir adamı çekmek için mantralar

Okumak, dinlemek ve hatta daha iyisi - ilahi mantraları söylemek, sevilen birini hayatınıza çekmenize yardımcı olacaktır ve eğer zaten bir tane varsa, ilişkinize uyum getirecektir.

Seçenek 1 Mantra, sevgi ve hassasiyet veren.

Yazısı şöyle:

"OM SRI KRISNAYA NAMAH OM JAYA JAYAIA SRI SHIVAYA İSVEÇ OM MANI PADME HUM GODOSI, RO ANVAT, MONORAN".

Aşağıda başka bir etkili mantra ile bir video izleyin

Seçenek 2 Tanrı Krishna'ya itirazda bulunan Mantra-Dua. Bu ruh eşiyle buluşmayı hızlandıran en ünlü kutsal şarkı.

Mantra kelimeler:

"RADHA-MADHAVA KUNJA-BIKHARI GOPI-JANA-VALLABHA GIRI-VARA-DHARI JASHODA-NANDANA BRAJAJAN-RANJAN-JAMUN-TIRA-VANA-CHARA".

Erkekleri çekmek için bir komplo

Sevginizi gerçekleştirmenize yardımcı olacak bir komplo sözlerini söyleyerek, basit bir ritüel yapmanızı öneriyoruz. Sabun üzerine arsa.

Yeni sabun çubuğunu alın ve üstündeki şu sihirli kelimeleri okuyun:

"Ben, Tanrı'nın bir hizmetkarı (bana adını söyle), yüzümü pembe sabunla yıka, beyaz çarşafla sil, herkes için aydınlık aydan daha parlak, kırmızı güneşten daha parlak, açık beyazdan daha açık, kar beyazı kardan daha açık, güneş beni süsleyecek, ay beni aydınlatacak, yıldızlar bana sarılacak , zorey-zorkyushkoy'a katılıyorum. Öyle olsun! "

İnsanların hayatlarında nişan töreni

Büyük anneannelerimiz, karşı cinsten daha çekici olmalarına yardımcı olan çok sayıda farklı ayin ve büyülü ritüel biliyorlardı ve aynı zamanda kadın mutluluğunun gelişini hızlandırdı. Onları yerine getirmeye çalışın ve aşk çok yakında kapınıza ve kalbinize çarpacaktır.

Geçiş töreni 1. Cumartesi günü kiliseye gitmeniz, iki mum almanız, birincisini yanınıza almanız ve ikincisini Tanrı'nın Kutsal Ana'sının simgesine koymanız gerekir. İçtenlikle ondan yardım isteyin, böylece hayatını kaybettiği için kendine çekebilir (akla gelen her şeyi, tabii ki, aklına gelsin).

Ve eve döndüğünüzde, ikinci bir mum yakmanız ve üzerinde şu kelimeleri söylemeniz gerekir:

"Ateş, kutsal yolun başlangıcını korusun ki kalbimde tam olarak yanıyordu. Cennetin Annesi, hayatımın içine iç ışığımı gören bir adam ya da adam çekiyor. Amin!"

Sonra mum parmaklarla doldurulur, iki parçaya kesilir ve fitil ondan alınır. Saçını içeri koy ve tekrar birleştir. Şimdi bir top toplamanız gerekiyor, onları bir top haline getirin. Sonunda, arapsaçıyı bir fitille döndürün, güvenilir bir sabitleme sağlamak için mumu derinlemesine bastırmanız önemlidir (önce yanmış ucu alın).

Geçiş töreni 2. Ailenizi kurabileceğiniz ve çocuk sahibi olabileceğiniz mutlu bir ilişki için bir erkeği cezbeder.

Yükselen ayın ilk üç günü boyunca yapılmalıdır.

Tören için kaynak suyu veya artezyen suyunun iyi depolanması gerekecektir. Aşk ritüellerinde, suyun doğal kökenli olması önemlidir, çünkü musluktan akan su büyülü bir güçten yoksundur.

Bir tarak ve üç kırmızı mum al. Teslim olmadan bir satın alma işlemi yapmaya çalışın, ancak yine de işe yaramazsa - fakirlere kurban verin veya ihtiyacı olan kişiler için kolayca bulunabileceği kalabalık bir yerde bırakın.

Tören zamanı - gece yarısı. Mumları yakman, buklelerin üzerine kilit su dökmen ve sihirli kelimeleri okuman gerekiyor:

“Matitsa, su, sen bir kuğu kadar beyazsın, beyaz bir kuğu getir, bana iyi ve cesur! O beni seviyor, koruyor ve mutluluğu eve getiriyor. Böylece tüm mutluluk çevrelerinden geçip birbirimizi bir bakışla anlayabiliyoruz. ! "

Arsa yedi kez telaffuz edilir. Sonra buklelerinizi yeni bir tarakla taramaya başlayın ve sihirli kelimeleri tekrar söyleyin:

"Saçlarımı tararım, canımın yolunu göstereceğim. Taraklarımın olduğu yerde ve bir saç var, canım bana eşikte."

Bu ayin çok güçlüdür, düşündüğünüz insanı hayatınıza çekmenize, sizi kollarına taşıyacak ve size bir tanrı gibi davranmanıza yardımcı olacaktır. Onunla birlikte gelişeceksiniz, en mutlu hissedeceksiniz ve büyük olasılıkla kaderinizi onunla birleştirebileceksiniz. ”

Şimdi, ikinci yarıyı ve kadınların mutluluğunu hayatınıza çekmenin birçok yolunu biliyorsunuz. Asıl mesele,% 100 başarılarına içtenlikle inanmak, herhangi bir şüphe bırakmamak ve ayrıca sürekli kendiniz üzerinde çalışmak için tembel olmamanız ve daha sonra Evren sizi çok yakın bir zamanda sizi mutlu edecek kusursuz bir adam gönderecektir.

Pin
Send
Share
Send
Send