Rüya yorumu

Rüyada bir ineği sağmak - rüya kitaplarının yorumlanması

Pin
Send
Share
Send
Send


Gerçek hayatta kırsal yaşamla bir ilginiz yoksa, rüyada bir ineğe süt vermek ne demektir? Böyle bir rüyanın habercisi ne olabilir - hayırlı olaylar veya başarısızlıklar? Çözmeye çalışalım.

Çok çeşitli rüya kitaplarından yorumlar topladık. Yazarlar, detaylarına bağlı olarak, bir rüyanın çeşitli anlamlarından bahseder. Bu nedenle, uygun bir yorum bulmak için hayalinizi tüm ayrıntılarıyla hatırlamaya çalışın.

İnekleri sağmanın hayalleri - Miller'ın yorumu

Belki de mevcut rüya kitaplarının en ünlüsü Miller'in rüya kitabıdır. Bu nedenle, önce burada belirtilen öngörüleri listeleyeceğiz. Listede bir tane arayın:

 • Bir rüyasında bir ineğin nasıl sağılacağını görün. Aynı zamanda, hayvan prosedürü sakince uygular, kendinize de güvenirsiniz ve zaten dolu bir kutu topladınız. Böyle bir rüya çok elverişlidir çünkü uzun ve mutlu bir aile hayatına hitap eder. Akıllı ve itaatkâr çocuklarınız, sizi seven ve saygı duyan bir eşiniz olacak. Kutuda ne kadar fazla süt varsa, o kadar fazla mutluluk sizi bekliyor.
 • Rüyada önce ineği sağdılar ve sonra sütü içtiler. Bu aynı zamanda büyük bir zevk vaat eden iyi bir rüyadır. Size çok fazla zevk ve pozitif duygu veren bir etkinlik olacak.
 • Bir rüyanın tamamen farklı bir anlamı, bir ineği sağmanız, ancak hayvan çok huzursuz davranır, sizi tekmelemeye çalışır veya kaçmayı ister. Bu, yakın gelecekte sevdiğiniz hedefler için aşılmaz engellerle karşılaşacağınız anlamına gelir. Olay etrafında olup bitenleri kontrol etmeye çalışın, çünkü en ufak bir hatayla durum sizin kontrolünüzden çıkacaktır.
 • Bir rüyada bir hayvanın bir yabancı tarafından nasıl sağıldığını görüyorsanız, gerçek hayatta aldatılacaksınız. Çevrenizdeki belirli bir insan, onu kendi bencil amaçları için kullanmak için sizi aldatmak isteyecektir. Dikkatli olun ve sahtekarların hayatınızı mahvetmesine izin vermeyin - herkes, hatta çok yakın biri bile hain olabilir.

Şimdi diğer popüler rüya kitaplarının yazarlarının paylaştığı yorumlar hakkında konuşalım.

Hangi ineğin sağım rüyalar?

Bu listede uygun yorumları bulmaya çalışın:

 • Genç bir kız, kendi elleriyle bir ineğin sağımını hayal ediyorsa, beraber olduğu genç erkeğe bakmalısınız. Bu gerçek bir jigolo olan değersiz bir insan. Seni sevmiyor ama sadece kendi bencilce amaçları için kullanıyor.
 • İnekleri sağdığınızı görüyorsunuz, ancak neredeyse hiç süt yok ve hayvan çok ince ve çok bitkin. Böyle bir rüya ailede problem vaat ediyor. Finansal zorluklarla ilişkilendirilecekler: kemerlerinizi sıkmanız ve nasıl tasarruf edeceğinizi öğrenmeniz gerekiyor. Mali sorunlardan dolayı eşler arasında büyük tartışmalar başlaması mümkündür. Sabırlı ve sağduyulu olmaya çalışın.
 • Bir rüyada tek bir inek değil, onarılması gereken bir sürü görüyorsanız, bu hızlı ve çok önemli bir haberin işaretidir. Hayvanların nasıl göründüğüne dikkat edin: Sağlıklı ve beslenmişlerse, mesajlar iyi olacak ve size neşe verecek. Sürüdeki inekler çok ince, kirli, acı çekerler ve hastalanırlarsa, haberler hayal kırıklığı yaratacaktır.
 • Ezop'un rüya kitabına göre, rüyadaki bir ineği sağmak kesinlikle kötü bir haber. Ama sadece ilk bakışta. Kötü haberi sakin bir şekilde alırsanız ve panik yapmazsanız, pişmanlık eyleminde bulunmayın, gelecekte durum sizin lehinize dönecek ve hayat iyi geçecek
 • Bir rüyada ineği sağım ve ardından sütün şımarık olduğunu gördüm - ekşi ya da sert, tadı iğrenç mi? Bu olumsuz bir işaret. Böyle bir rüya, sevilen birinden büyük bir hayal kırıklığı vaat ediyor. Bu nedenle, çok fazla acı çekeceksiniz ve yakında normal bir duygusal duruma gelmeyeceksiniz.

Videoya bakın, bir inek neyi hayal edebilir ki:

Popüler tahminler ve psikologların görüşleri

Eski zamanlardan insanlar, belirli bir gece görüşünden sonra hangi olayların gerçekleştiğini fark ettiler. Bu nedenle, bir rüyayı yorumlarken popüler tahminler de dikkate alınmalıdır:

 • Bir rüyada ineği sağın - büyük kazançlar bekleyin. Bir pazarlık yapar veya sevilen birinden pahalı bir hediye alırsınız. Para ve değerli eşyalar - böyle bir rüya vaat eden şey budur
 • Ve eğer bir rüyada beslenmeniz gereken bir hayvan sürüsü gördüyseniz, tamam! Gelecekteki hayatınız aydınlık ve mutlu olacak. Pek çok hoş etkinlik, zevkler, olumlu duygular bulacaksınız. Sevgi ve refah - bu gelecek yıllar için bir ders.

Birçok yönden, yorumlama hayalperestin gerçek hayatındaki duruma bağlıdır:

 • Paraya ihtiyacınız varsa, o zaman bir ineğin sağımla yatmak, mali sorunların çözümünü sağlar.
 • Gerçek hayatta, uzun yıllar süren iş süresinde herhangi bir kariyer gelişiminde bulunmadığınızdan endişeleniyorsanız, yakın gelecekte durumun sizin lehinize çözüleceği ve kariyeriniz güvenli bir şekilde gelişeceği için endişeleniyorsanız
 • Hayatta sevdiklerinizle kötü bir ilişki hakkında endişeleniyorsanız, bir inekle uyuduktan sonra durum düzelir. Kavga etmeyi bırakacaksınız, eski duyguları geri getireceksiniz, ilişkide sevgi ve uyum hüküm sürecek
 • Çoğu durumda, bir insanın ineği sağdığı bir rüya maddi refahı, sevgiyi ve şansı önler. Ama sadece hayvan sağlıklı ve iyi beslenmiş görünüyorsa. Aksi takdirde, zorluklar için bekleyin.

Psikologlara göre, süt veren bir inek, refah ve mutluluğun sembolüdür. Bu nedenle, uyku yoluyla, bilinçaltı zihin hayatınızda işlerin ne kadar iyi gittiğini gösterir.

Sağlıklı inek ve çok miktarda süt - hayatınızdan, servetinizden ve başkalarıyla ilişkilerinizden memnunsunuz. Hayvan hasta ve süt ekşi ve tatsız - Etrafınızdaki olayların gelişiminden son derece mutsuzsunuz.

Pin
Send
Share
Send
Send