Rüya yorumu

Karmik İlişkiler - Geçmiş Enkarnasyonların İntikamı

Pin
Send
Share
Send
Send


Hayatımızda sürekli olarak diğer insanlarla farklı bir ilişki içindeyiz: kibar, arkadaş canlısı, sevgi dolu, arkadaşça vb. Genelde, bize hiç benzemeyen, sıkıntıya neden olan insanlarla yakın ilişki içinde olmaya zorlanırız, ancak olumsuz bağlantıyı kesmek çok zordur. Bu, bize enkarnasyonlardan gelen karmik bir ilişki.

Hayatınızdaki tüm ilişkiler sizin karma’ınızdır. Yani, ortak bir karmaya sahip olduğunuz insanlarla birlikte olmaya zorlanırsınız. Ve büyüdükçe, ortak zaman aralığı daha uzun olacaktır. Biriyle, hayatının sadece bir gününü harcayabilirsin ve birileriyle aylarca hatta yıllarca etkileşime girebilirsin.

Ebeveynlerinizle en çok karmaya sahipsiniz (annenizle babanızdan daha fazla), çünkü size fiziksel bir beden verdiler. Temizlik uygulamalarına başvurduğunuzda, ailenizin karması da iyileşir. Ancak, bitene kadar, bir konaklama paylaşmak çok hoş olmasa bile, bu insanlarla birlikte olmak zorunda kalacaksınız. Ayrıca, tüm akrabalarınız, çok fazla karmaya sahip olduğunuz ruhlardır.

Yeni insanlarla tanışarak, kendi dünyanıza girmelerine izin vererek, onlarla enerjisel olarak etkileşime geçmeye başlarsınız. Yakın bir ilişkiniz olan insanların enerjisi sizin içinizde nüfuz eder. Bu nedenle, daha önce yabancı olan kişilerin birbirlerine nasıl çok benzer olduklarını fark etmek genellikle mümkündür: aynı şekilde söyler, bakarlar, benzer davranışlara sahiptirler. Bir dereceye kadar kendin farklı bir insan olursun.

Böyle insanlara karşı olumlu duygular hissetmek harika, iletişim size zevk veriyor. Aksi taktirde, onların enerjileri acı verici hale gelecektir, ondan kurtulmanız zor olacaktır.

Dünyadaki her şey etkileşim yasası üzerinde olur - enerjinizi diğer insanlarla paylaşırsınız, diğer insanlar size kendi enerjileri verir, özgür olmazsınız. Yabancı enerjilerden kurtulmak için kişinin içsel alanının arındırılması gerekmektedir.

Karmik ilişkiler karmanızın “ödemesini” belirtir, ancak farkındalığı korumak önemlidir, aksi takdirde onlardan çıkamayacaksınız ve ortak karma tekrar tekrar yaratılacaktır.

Astrolog El Tat, karmik tahvillerle ilgili yazısında, olası tüm ilişkileri dokuz türe ayırıyor:

  1. Çocuklarla ilişkiler (onlar bizim karmamız için en yakın ve en önemliler, onlar için her durumda haklı olmasa da, fedakarlık yapabiliriz).
  2. Bir erkek ve bir kadın arasındaki karmik ilişki.
  3. Eşler arasındaki ilişki.
  4. Ebeveynler arasında kardeşlerim.
  5. Aile ilişkileri.
  6. Dostça ilişki.
  7. Meslektaşları ile ilişkisi.
  8. Arkadaşlar arasında.
  9. Seyircilerle ilişkiler.

Karmik bir ilişkinin temel “belirtisi” - bir erkek veya bir kadın (veya arkadaşlar, veya akrabalar) içlerinde çözülmemiş duyguların (kıskançlık, öfke, korku, suçluluk, bağımlılık vb.) Bir parçasını taşır. Duygularını ortaya çıkaramadığı, bu ilişkilere harcadıkları enerjiyi geri kazanamadıkları için ruhlar gelecek enkarnasyonlarda tekrar etkileşime girmeye zorlanır.

Yakın bir karmik bağlantının varlığı, önceki enkarnasyonlarda bu kişiyle defalarca tanıştığınızın ve onunla yakın bir ilişkinizin bulunduğunun bir göstergesidir. Muhtemelen, bir şeyden suçluydılar, talihsizliğinin nedeni onlardı ve bugün eski faturaları ödemek zorunda kalıyorlar. Genellikle, şimdiki zamanda, insanlar başkalarına hizmet eder, kaprislerini kaprislerle yerine getirir, belli bir süre bu konumda kalmaya zorlanır.

Bunun nedenleri çok fazla olabilir, hepsinin kötü olması şart değildir. Ama bu zaten olmuşsa, bunun nedenleri vardır. Çoğu durumda, karmik bir ilişkinin varlığı yetersiz bir duygusal reaksiyona (yüksek derecede hipertrofik) işaret eder.

Karma yaratmanın temel nedeni, bir insanın uyum içinde kalmasının çok zor olması, sürekli olarak olumsuzdan pozitifine atılmasından kaynaklanmaktadır. İyi bir şey yapar, kötü bir şey, ortada olamaz.

Eğer ruhsal mükemmelliğinize pratik yaparsanız, meditasyon yapın, neden bir kişiyle ya da başkalarıyla karmik bir ilişkinizin olmasının nedenlerini araştırın - sonuç olarak, zaman içinde olumsuz bağlantılardan kurtulabilecek ve kendinizle tam bir uyum hissedebileceksiniz.

Karmik ilişkileri iyileştirme yolları bir sonraki video klipte açıklanmaktadır.

Karmik bağlantıların kaldırılmasına yardımcı olan ana yöntem meditatif uygulamadır. Kendi bilinçaltınızın derinliklerine daldığınızda, geçmiş enkarnasyonlarınızı ve belirli bağlantılara sahip olduğunuz insanları hatırlamaya başlarsınız.

Geçmiş olayları yeniden deneyimlemek için yine geçmişte görünüyorsunuz. Ne de olsa, zaten o bölümdeydin ve onları enerjinle doldurdun. Ve şimdi, meditatif uygulama sürecinde, yine oradasınız ve orada sıkışmış olan kendi enerjinizi geri getirebilirsiniz. Bu durumda, enerji size temizlenmiş ve daha uyumlu bir şekilde geri dönecektir.

O anda, negatif eylemler yapabilirsin, karanlıkta olmak, bilinçsiz olmak, ama şimdi ışıkta olduğunun farkındasın, bu ışık tüm enerjini toplamaya başlar. Bu işlem tamamlandığında - eksiksiz bir kişi olabilirsiniz.

Bu nedenle düzenli olarak meditasyon uygulamalarına katılmanız, enerjinizi toplamanız ve geri vermeniz önemlidir. Belirli bir kişiyle olan ilişkilere harcadığınız tüm enerjiyi geri alabilirsiniz, bu kişi sizin için bir anlam ifade etmekten vazgeçecektir. Sana bir duygu fırtınası yaratmasa bile, şimdi içinde tamamen bir kayıtsızlıkla bakacaksın, içinde bir şey hissetmeyeceksin.

Anlaşılan böyle bir kişiyle olan ilişkiyi bırakıp, bütün ortak karmayı tamamen ödersin. Hayattaki hiçbir şey iz bırakmadan geçemez. Tarafınızdan alınan her şey iade edilmelidir. Hepimiz bu döngüdeyiz. Ödemeyi başaramazsan, karma çemberini terk edemezsin.

Karma yaratma süreci bilinçsizdir. Sonsuza dek bir kişiyle ayrıldığın kutsal kesinlikte kalabilirsin, ama eğer ortak karma kalırsa, tamamen tamamlanıncaya kadar onunla tekrar tekrar geçmek zorunda kalacaksın.

Sadece sen kendin karmanın yaratıcısı sensin. Olumlu duygularınızı - neşe, mutluluk, kahkaha - kontrol etmek gereklidir, bu daha fazla farkındalık elde etmenize yardımcı olacaktır. Birçok insanla iletişim kurmak sizin için kolay olacak, ancak hiçbiri içinize giremez.

Bir kişilik bilinçlendiğinde, enerji kabuğu tamamlandığında, onu dışardan sokmak mümkün değildir. Kendi enerjisi, başkalarının enerji etkisinden koruyucu bir kalkan görevi görür ve baştan ayağa boğulur.

Başkalarının enerjisini kendinizde başlatarak, çeşitli dramatik olayları deneyimleyerek çeşitli enkarnasyonlarda onlarla tekrar tekrar karşılaşmaya zorlanacaksınız. Bu, bir temizliği tamamlayamadığınız ve borç ödemeye devam etmeniz gerektiği anlamına gelir.

Olumsuz ilişkilerden kurtulmak istiyorsanız - meditasyon pratiği yapın. Kişisel enerjinizin miktarı karmanızı arındırır ve başkalarını ödetmeyi tercih edebilirsiniz. O zaman kalbinizde sadece sınırsız sevgi kalacak.

Marissa

Pin
Send
Share
Send
Send