Rüya yorumu

Gül yaprakları ile ayrılma geleceğinizi bilmenize yardımcı olacaktır.

Pin
Send
Share
Send
Send


İnsanlar her zaman geleceğin perdesini hafifçe yükseltmeye ve ilgi durumunun uyumunu öğrenmeye çalıştılar. Tabii ki, ilişki alanı özel bir popülerlikten hoşlandı (ve hoşlanıyor). Hangi karmaşık yöntemlerle kız sevenler, bir başkasının kimsenin kendisine karşı kaderini bulmak için başvurmazlar. Gül yapraklarıyla kehanet etmenizi öneriyoruz; bu, ilişkiler ve genel olarak yaşamla ilgili sorulara cevap almanıza yardımcı olacaktır.

Güzel güllerin mükemmelliği hiç kuşkusuz olmamıştır (günümüzde neden olmadığı gibi). Antik çağda, güllerin Yüksek Varlıklar ile temas edebileceğine ve kehanet sürecinde bir tür aracı olarak hareket ettiğine inanılıyordu. İnsanların bir tahmin şeklinde alınan Tanrı'nın iradesini bilmelerine yardımcı oldular.

Ayin için farklı renklerde gül yaprakları üzerinde stok yapmak gerekliydi. Aynı zamanda, aşk meseleleri ve bir insanın ilgilendiği her şey hakkında nasıl bir soru sormak mümkündü - gül mutlaka soruyu doğru cevapladı.

Gül bitkisinin kendisi oldukça maddidir (pragmatik) - desteğinin dayandığı yerden büyüdüğü hiçbir şey için değil.

Bir kehanet yapmaya karar verdiğinizde, farklı çiçeklerin yaprakları ile en az üç çiçek edinin.

Çünkü ayin, her gülden iki taç yaprağı almak zorunda kalacak. Onları mümkün olduğu kadar boyutta eşleştirmeye çalışın. Yaprakların çok büyük olmamasına veya aksine küçük olmasına dikkat edin, ancak ortalama büyüklükte olmalıdır.

Kehanet için yapraklara ek olarak, bir paket tuz da hazırlamanız gerekir (onu şekerle değiştirebilirsiniz).

Seçilen dökme malzeme, çapı yirmi ila otuz santimetre olacak şekilde masanın üzerine bir daire çizmek için kullanılır. Antik Yunanlılar, bu ritüel gerçekleştirirken, tuz kullanılır. Ancak bugün, serpilen tuzun bir tartışmaya yol açtığı inancı var. Ayrıca benzer bir görüşe sahipseniz - bir paket şeker almak daha iyidir. Özellikle de sorunuzun konusu kalp küresiyse.

Bu ritüelde önemli bir detay yok. Örneğin bir bitkinin yapraklarının rengi de önemli bir rol oynar. Bazı renk çeşitlerini neyi gösterdiklerini göz önünde bulundurun:

 • kırmızı yaprakları - kıskançlık yanan öfkeli bir tutku, yanı sıra duyguların tezahürü için tüm fiziksel seçenekleri kişileştirmek;
 • pembe - şefkatli, romantik ruh halleri ima ediyorlar, gelecekle ilgili planları da anlatabiliyorlar, kendilerini anlamalarına yardım edebiliyorlar;

 • sarı, maddi refahın rengidir. Sarı güllerin yapraklarını seçerek, kariyer problemleriyle ilgilenecek soruları, geleceğe yönelik planları vb. Güvenle sorabilirsiniz;
 • beyaz renk - diğer tüm yaşam alanlarından gelen sorular;
 • Siyah - bu renk doğrudan olumsuz duygularla ilişkilidir - öfke, öfke, intikam, aldatma. Kehanet için benzer yaprakları olan bir gül seçmemek daha iyidir.

Daha egzotik renkler seçmeyi başardıysanız, anlamlarını öğrenmek için, belirli bir rengin yorumunu bulmanız ve belirli bir yaşam alanı ile karşılaştırmanız yeterlidir.

Aşağıdaki videoyu izleyerek bu çiçeğin büyülü özelliklerini öğrenebilirsiniz.

Gerekli tüm bileşenleri hazırladığınızda, cevap bulmak istediğiniz soruyu kendiniz belirleyin. Yaprakları sayısını geçmediği sürece aynı anda birkaç soru sorabilirsiniz. Aynı zamanda sorunun konusu üzerinde de farklılıklar var.

Soruyu doğru bir şekilde formüle etmek ve süreçte bir hata yapmamak için, önceden bir parça kağıda yazmanızı ve daha sonra sadece "kopya kağıdı" ile ilgilenmenizi öneririz.

Aşağıdaki gibi düzenleyebilirsiniz:

 • kırmızı yaprakları - bu kişiyi seviyorum;
 • sarı - maaş önümüzdeki ay artacak;
 • beyazlar - Kayıp eşyayı bulabilir miyim?

Soruları, yaprakları seçilen rengin yorumuna uyacak şekilde eşleştirin.

Şimdi oturun, rahatlayın, gözlerinizi kapatabilir ve aromatik bir mum yakabilirsiniz. Zihinsel olarak sorularınıza odaklanın.

Şimdi gül yapraklarını dairenin ortasından yukarı, daha güçlü, daha iyi atmanız gerekecek.

Bir bakışla, soruyu sormanız için doğru çözümü bularak masaya rahatça ve kolayca düşdüklerinden emin olun. Yaprakların her birinin konumunu hemen sabitleyin. Sonuçta, sonunda hangi cevabı alacağınıza karar verecek olan kişi olacaktır:

 • Aynı zamanda, aynı rengin iki yaprakları dairede olsaydı, kader planın gerçek hayatta gerçekleştirileceğini söylüyor.
 • Yapraklardan biri dairenin iç kısmındaysa ve ikincisi onun arkasındaysa, istenen şeyin uygulanması mümkündür, ancak çok çaba sarf edeceksiniz. Ayrıca belli bir süre beklemeniz gerekecek.
 • İki yaprak dairenin alanı dışındaysa - sorunuza olumsuz bir cevap alırsınız ve maalesef plan gerçeğe çevrilmez.

Eğer hayalini kurduğunuz cevabı almadıysanız, üzülmek için acele etmeyin. Arzunuzun yerine getirilmesi mümkündür, ancak belirli bir süre sonra.

Güllerin yaprakları hakkında tahmin ederek olabildiğince ciddiye alınmalıdır, şaka yapmayın. Aksi takdirde, güzel bir çiçek sizin tarafınızdan rahatsız olabilir ve sorularınızı cevaplamaz.

Pin
Send
Share
Send
Send