Rüya yorumu

Gelecek ay ne olacağını öğrenin: aylık olarak servet söyleme

Pin
Send
Share
Send
Send


Geleceğin perdesini hafifçe kaldırmamızı ve gelecek günün (veya hafta, ay, yıl, tüm yaşamın) bizim için ne hazırladığını öğrenmemizi sağlayan birçok servet çeşidi vardır. Tarot kartları gibi oldukça ciddi bir servet söylemesi var, ancak birçoğu onlardan korkuyor ve bir kez daha onlarla iletişim kurma riskini taşıyor. Ve geleceğinizi anlamanın zararsız yolları var, örneğin, aylık olarak servet söyleme.

Belki birileri bu yöntemin saçmalık olduğunu söyleyecektir, ama kendiniz için düşünün. Kadın adet döngüsü, Ay'dır ve bu doğrudan ince dünya ile doğrudan bir bağlantıya işaret eder.

Bu bilgiler atalarımız tarafından iyi bilinirdi, kadın kanına kutsal bir önem verdiler, bu nedenle kritik günlerde servet söylemek saçma ya da saçma gibi görünmüyordu.

Artık antik bilgeliği de kullanabilirsiniz, özellikle bunun için gereken tek şey ayın tam gününü ve saatini belirlemektir.

 • Kritik günleriniz sabah başlamışsa, o zaman sevinirsiniz, çünkü tam olarak bu sefer herhangi bir yeni başlangıç ​​için en başarılı olandır - sabahları güneşin doğduğu ve tüm canlı organizmaları gücüyle uyandırdığı hiçbir şey için değildir. Bu nedenle, eğer aylar sabah başlamışsa - önümüzdeki 30 takvim gününde kesinlikle büyük ve parlak bir sevgiyle karşılaşacaksınız ve ayrıca içten sevinç için birçok nedeniniz olacak.
 • öğlen - Genel olarak, ay oldukça olumlu olaylarla dolu olacak, ancak küçük zorluklar veya yakınlarda yaşanabilecek çatışma durumları mümkün. Mümkün olduğu kadar iyiye konsantre olmaya çalışın ve olumsuz düşünmeyin - o zaman tüm sıkıntılar sizi kolayca bypass eder!
 • Akşam vakti - parasal zaman. Adetiniz akşamınızda başlarsa - mali durumunuzda önemli bir artışa hazırlanabilirsiniz.
 • Ancak, kehanetin yorumuna göre, gece, kritik günlerin ortaya çıkması için çok başarılı olmayan bir dönemi temsil eder. Bu zaten olmuş olsaydı, küresel planları bir süre ertelemeniz, enerjiyi boşa harcamamanız ve harcamamanız daha iyi olurdu, şimdi bu çok uygun bir pozisyon değil.

Ayrıca bu videodaki aylık hakkında genel bilgilere bakın.

Elbette, günün zamanına ek olarak, adet dönemlerinin başladığı haftanın gününe de dikkat etmek önemlidir.

 1. Pazartesi - Bu servet söyleme durumunda geçerli olan oldukça zor bir gün. Ek kaygıların, sıkıntıların ve kaygıların ortaya çıkmasını öngörecektir. Ancak pes etmeyin - felaket bir şey olmayacak, sadece biraz gergin olmalısınız.
 2. Salı - kaderi size büyüleyici bir genç adamla hoş bir tanıdık hazırladı. Sempatinin daha derin bir duyguya dönüşmesi muhtemeldir.
 3. Çarşamba - Bazı sıkıntıları giderir. Ancak, bir ay çok fazla değildir, ancak geçer geçmez tüm sorunlar iz bırakmadan kaybolur!
 4. Kanama başlangıcı Perşembe günü düşüyor - ziyarete davet edileceksiniz. Ve önümüzdeki ay eğlence, sosyalleşme ve hoş bir eğlence ile dolu olacak.
 5. Cuma karışık bir gün. Bir yandan, çeşitli haberler ve sürprizler alacaksınız. Yorumun bir versiyonuna inanıyorsanız, hoş olacaklar, diğeri değilse. Sadece en iyisini ummak için kalır.
 6. Cumartesi - kesinlikle sevdiğini söyler. Ve hiç şüphesiz, çünkü Cumartesi kesinlikle mistik tüm alanlarda romantik bir gün. Bir aşk itirafı duymaya ve hatta evlilik teklifi almaya hazır olun!
 7. Pazar - Yeni toplantılar ve haberler öngören, ancak yalnızca olumlu bir yapıya sahip olan neşeli bir gün gibi davranır.

Bir kadının aylık servetini göz önünde bulundurarak, bir sonraki 30 takvim gününün azami ayrıntılarını bulmak için konuyu biraz inceleyebilirsiniz. Mümkünse, adetin başlangıcının tam zamanını hatırlamaya çalışın ve aşağıdaki yorumu kullanın.

Lütfen 12 saatlik bir format kullandığını unutmayın; örneğin, gecenin veya günün bir saati aynı değere sahip olacaktır.

 • 1 - kaderi sizi mutlu edecek, arzu edilen coşku, neşe, hoş bir sürpriz verecek;
 • 2 - hayatınızda çok fazla olumsuz duyguya neden olacak hoş olmayan bir insan görünecek, herhangi bir kimseye zarar vermeden durumdan doğru sonuç çıkarmaya çalışın;
 • 3 - Bir kavgayı anlatır ve ne kadar ciddi olacağını göstermez. Daha hoşgörülü, akıllı olmalı ve olası sonuçları tahmin etmelisiniz;
 • 4 - mutluluk zaten aktif olarak kapınızı çalıyor. Hayatına sokmak için aç!
 • 5 - Yaşam sizin için çok hoş bir sürpriz hazırladı;

 • 6 - dedikoduya katılmayı reddetmek. Etrafınızda söylentiler olabilir, söylentiler yayılabilir - bundan kaçınmaya çalışın;
 • 7 - Adet döngüsü için çok iyi bir başlangıç. Yakında bir aşk itirafı alacaksınız;
 • 8 - kıskançlık gibi nahoş bir fenomenle karşı karşıya kalacak. Kontrol etmeyi öğrenmeniz sizin için önemlidir, çünkü çoğu zaman tamamen mantıksız olacaktır;
 • 9 - muhtemelen arkanızda aktif olarak tartışılacaksınız. Bununla, elbette, hiçbir şey yapılamaz, müzakere için herhangi bir ek neden vermeden, saygınlıkla davranmaya çalışmanız gerekir;
 • 10 - aşkın kanatlarında uçacaksın! Asıl mesele gerçeklikle temasını kaybetmemek;
 • 11 - eşinizden kesinlikle boşuna şüphelisiniz - sizi tamamen sadık tutar;
 • 12 - Rakam, bazı kişilerin sizi baştan çıkararak dikkatinizi çekmek istediğini iddia ediyor. Uyanık olması gerekiyor!

Kehanet tavsiyelerini dinlediğinizden emin olun - onlar önümüzdeki ay doğru şekilde nasıl davranacağınızı yönlendirmenize yardımcı olacak, böylece yaşamdaki her şey iyi olacaktır.

Pin
Send
Share
Send
Send