Rüya yorumu

Ne erotik rüyalar

Pin
Send
Share
Send
Send


Hayaller her insan hayatının ayrılmaz bir parçasıdır. Bize hem keyifli hem de o kadar da güzel olmayan anları bize şifreli karakterler biçiminde önemli bilgiler sunarak verebilirler. Hangi erotik rüyalar rüyalar? Görünümleriyle nasıl başa çıkılacağı (ve belki de yapmamalısınız) - bu ve materyallerimizden diğer birçok şey hakkında bilgi edinebilirsiniz.

Bir rüyada hayal edilen sıcak aşk gecesinin, gerçek hayatta bunun eksikliğini gösterdiğine inanılmaktadır. Ancak çoğu zaman erotik rüyalar, kendi başlarına yorumlamaları kolay olmayan, öngörülemeyen unsurları içerir.

Elbette, bu tür rüyalar ile sık sık karşılaşırsanız, ne anlama geldiklerini bilmek istersiniz. Bu yüzden, gecelik aşk drama planınızı hatırlayın ve yorumunu aşağıda okuyun.

  • Genç bir kıza olan tutkuyla ilgili bir hayaliniz varsa, hayatınızda ciddi değişiklikler yapmak istersiniz. Yeni izlenimlere veya aşk maceralarına çekileceksiniz, bu çağrıya direnmemelisiniz.
  • Olgun bir bayanla seks yapmak, iyi kariyer fırsatlarına işaret edecektir. Yeni bir işe davet edilebilir, kendi işinizi açabilirsiniz - bu rüyanın arkasında yatan da budur. Hayalindeki cinsiyetten tamamen memnun kaldılar mı - kaderin size sunacağı konusunda hemfikir olun.
  • Evli bir kadının kocasını aldatmasıyla oldukça ilginç bir hayal ortaya çıkıyor. Bu durumda, dikkatli olmak zarar vermez - para kazanmayı amaçlayan kötü niyetli eylemlerin bir sonucu olarak, büyük ölçüde acı çekebilirsiniz.

Ayrıca bu konuda sizin için çok ilginç bir video seçtik:

  • Bir yabancıyla sevinçleri sevin. Bunu bir rüyada hayal ediyorsanız, hızlı bir şekilde tatile çıkmanız veya en azından eğlenceli bir hafta sonu geçirmeniz gerekir. Böylece, bilinçaltı sizi çeşitli erotik imgelerle tanıştırarak yorgunluğa işaret eder. Bu nedenle, pasif olmayın - yeni bir tanıdık yapmaktan veya kendiniz için yeni ve ilginç bir aktivite bulmaktan korkmayın. Sonuç olarak, tatmin olacaksınız.
  • Ünlülerle seks. Hepimiz gizlice benzersizliğimizi, özelliğimizi ve eşsizliğimizi hissetmek isteriz. Bir rüya, gri bir farenin rolünü oynamaktan yorulduğunuzu ve dünyaya bariz değerlerinizi anlatmak istediğinizi gösterir. İçsel dürtülere direnmeyin - muhtemelen, içindeki yeni başarılar için ilhamınızı bulacaksınız.
  • Bir kızın yanma tutkusu olduğu, ancak onu bir partnerle paylaşamayacağı gerçeğiyle karşı karşıya. Böyle gece rüyalarinda, hazza ulasma yolunda her zaman bazi engeller vardir. Neden bu kadar yorucu bir rüya gördünüz? Duygularınızın sınırında olduğunuzu, sevdiğinizle ilişkinizde acilen bir şeyi değiştirmeniz gerektiğini ve aynı zamanda samimi yaşamınızda çeşitlilik dokunuşunu getirmeniz gerektiğini belirtiyor. "Kama Sutra" gibi ünlü aşk eserleriyle tanışmak için boş zamanlarında küçümsemeyin.

Eğer böyle “ilginç” bir rüya, daha güçlü bir cinsiyet hayalini kuruyorsa, bir erkeğin ortağını kıskanmış hissettiği anlamına gelir. Meşru bir kişi, tehlikeli rakibinizi iş veya sevgiye götürebilir. Bu yarışmayı kimin kazanacağını ve rakibinize daha fazla sorun çıkarabileceklerini bulmak istiyorsanız, bir rüyada kimin aktif olduğunu hatırlayın.

Kızlar için, bu tür rüyalar çok belirgin egoizmi ifade eder. Ne de olsa, sadece delilik öz-aşk, bir gece erotik macerasının sıradışı bir resmini yaratabilir.

Dürüst olmak gerekirse, bu kişi için muhtemelen hala bazı duygularınız veya şefkatiniz olduğunun farkına varın. Dahası, bu durumda, onunla birlikte tutkuların uçurucu uçurumuna tekrar girme bilinçli bir susuzluk, hatta kopmuş ilişkilere devam etme isteği bile rol oynayabilir.

Resimlerin hafızasında seviştiğiniz yerin ayarına mı koştunuz? Öyleyse, öncekilerle yaşanabilecek bu duygu ve deneyimleri özlüyorsunuz.

Şehitinizle olan aşk ilişkisinde siyah bir grubun başlangıcını müjdeleyen çok hassas bir rüya. Ama hata senin değil, ortağın.

Onun tarafında güçlü bir kayıtsızlık yaşamaya başlayacaksınız. Rüyada olduğu gibi aynı şeyi yapmasından korkmanıza gerek yok, ancak soğuk kanlılığı tek başına sizin için yeterli olacaktır. Bu konuda panik olmamalısınız - yakında olumsuz dönem güvenle sona erecek.

Bu belki de hayal edilebilecek tüm erotik hayallerin en utanç verici halidir. İçinde ne olduğunu bulmaya çalışalım.

Bu korkunç sahnede seyirci oldun mu? Yani yardım etmek neredeyse imkansız olan insanlar hakkında çok fazla endişeleniyorsun.

Şiddet sana karşı işlenmiş mi? O zaman acilen stresin vücudunuza olumsuz etkisi olan bir şey yapın. Böyle bir rüya zor bir yaşam durumunu ve ahlaki yorgunluğunuzu gösterir. Hızlıca kendinize bir dinlenme düzenleyin veya kabuslardan kurtulmak için rahatlayın.

İstismarcının yüzünün aşılmaz bir maske tarafından gizlendiğini hayal edebilirsiniz. Bu bir nevi dikkat. Sen çok yararlı bir insansın, bu yüzden etrafınızdaki insanlar sizi manipüle etmeye çalışıyor. Kendine zarar vermemek için provokasyonlara izin verme!

Büyük bir insan kalabalığının önünde tamamen kıyafetsiz görünüyorsunuz. Bu, gerçekte, sevdiklerinize yol açtığınız bazı eylemler veya suçlar nedeniyle düzenli olarak pişmanlık duyduğunuz için işkence yapmanız anlamına gelir. Ruhunuzu rahatlatmak için itirafa gitmenizi tavsiye ederiz.

Bir seks rüyasındaki zevk eksikliği, tembellikleri ve çalışma isteksizlikleri nedeniyle gerçekte hedeflere ulaşmada zorluklar olduğunu gösterir.

Birisi bir rüyasında sevinç sevinçleri yaşamanı engelliyor - hayatta diğer insanlardan eşin hakkında sürekli onay almalısın.

Genel olarak, erotik rüyalar hiçbir korkunç işaret ve uyarı içermez, sakin bir enerjileri vardır ve sizi gerçek hayatta daha aktif eylemler yapmaya zorlayabilirler.

Pin
Send
Share
Send
Send