Rüya yorumu

Horde muska gücü para çekmek için

Pin
Send
Share
Send
Send


Finans hayatımızda çok büyük bir rol oynar. Geleceğimiz ve varlığımızın kalitesinden emin olduğumuz paranın mevcudiyeti sayesinde. Hepimizin böyle bir kararlılığa ihtiyacı var. Nasıl elde edilir? Çalışması zor mu yoksa kurtarması zor mu? Daha basit ve etkili yollar var - para çekmek için muska. Horde muska son derece güçlü bir eylemde ve iki hesapta anlatılan sorunu çözebiliyor.

Özünde, Horde muska, başlangıçta belirli bir kişiye (sahibine) odaklandığı ve yalnızca kendisine maddi yardım sağladığı için benzersiz bir şeydir. Bu kuralın istisnası yoktur.

Bu sembol yüksek zenginlik ve istikrar sağlayacak, ancak belirli kurallara uymanız gerekecek:

 • Yabancıların tılsımlara dokunmasına izin vermeyin;
 • sihir olayını her zaman cilde temas edebileceği kadar vücuda yakın tutun (ideal seçenekler iç tencerede sürekli tılsımlara dokunurken);
 • Bir muska takma işlemi sırasında kendinizi iyi hissetmezseniz, örneğin bir alerji ortaya çıkar, endişe artar - en kısa sürede çıkarın ve toprağa gömün. Dolayısıyla, sembol enerjinize uymuyor veya başka birinin sihirli etkisi var.

Eski bir efsaneye göre, Altınordu'nun muskası olan ilk madeni paralar ünlü antik savaşçı Cengiz Han'a verildi. Onlara Altınordu gelişti ve tılsım kaybolduğunda kısa sürede harap oldu.

Bugün, etkili bir muska almak için, Altınordu'nun antik sikkelerini bulmanız gerekiyor. Tabii ki, bunu yapmak oldukça zor, ama inan bana, çabalarınızın karşılığını vermekten daha fazlasını yapacak.

Prensipte, sokakta tılsımla keşfedilen paraları tılsım imalatına götürebilirsiniz. Ama şu sözleri söylemeyi unutma: "İyi şanslar için." Ancak, bu durumda, kavşakta özel olarak bırakılmış paraya çarpma, çeşitli büyülü ritüelleri yerine getirme (örneğin, sıkıntı, hastalık ve benzeri şeyleri yasaklama) riski taşırsınız.

Eski bir sembolü kendiniz yapmak için, elinizde gerekli araçlarla stok doldurmanız gerekecektir:

 • bir madeni para;
 • üç yeşil mum;
 • doğal malzemeden yapılmış koyu ip.

Bir dizi kurala uymak gerekir:

 1. Haftanın uygun günü ayin için - Çarşamba. Bu zamanda ayın büyüme evresinde olması önemlidir.
 2. Çarşamba - Bu zenginleştirme için güçlü sihirli özelliklere sahip bir gün. Büyüyen bir ay, finansal kazancın eklenmesini temsil eder.
 3. Buna ek olarak, Horde muska yaratma işlemi gece yapılmalıdır - tam olarak gece yarısı.
 4. İşe başlamadan önce, Sakin ol, aklındaki her şeyi aklından çıkar, mumları yak ve ne istediğini görmeye başla. Sadece paranın kullanılabilirliğini (bu seçenek çok iyi çalışmaz) değil, para harcamak istediğiniz hedefleri veya kalemleri sunmak en iyisidir.

Bozuk parayı sol elinizle tuttuktan sonra, isteklerinize yoğunlaşın ve yedi kez komplo sözlerini söyleyin:

"Bir madeni para benim ellerimde tutuyor. O şimdi benimle birlikte, Tanrı'nın kölesi / adının (adınız) gelmesi, finansmanın beni çekmesine izin vermesi. Diğer madeni paraların çekilmesi, sıyrıklar, liderler. Bundan sonra rahatça, refah ve zenginlik içinde yaşayacağım."

Bir komployu konuşurken, madalyonu çapraz iple çaprazlayın ve sonunda şu cümleyi söyleyin:

"Bağlarım, bağlarım, para çekerim!"

İpin uçlarını kesmeyin, Bunun için bir mum kullanın. Sonunda, elde edilen muska yanan mumlar tarafından oluşturulan üçgenin ortasına yerleştirin. Mumları söndürün ve her şeyi aynı bırakın ve gece boyunca bekletin. Ertesi sabah zaten tılsımı kullanmaya başlayabilirsiniz. Her zaman yanınızda taşıyın, ama kötü kıskanç bakışlardan uzak tutun. Yastığın altına koyacağınız sihirli şeyle sadece bir gece uykusu çekebilirsiniz.

Horde muska konulu videoya da bakınız:

Gerçek bir sihirbaz tarafından hazırlanan hazır bir sihirli muska elde etmeniz de mümkündür. Bu durumda, şu anda çok fazla olan bir şarlatanla karşılaşmamak, ancak kanıtlanmış bir uzmana bakmak önemlidir (tanıdıklarınızın veya arkadaşlarınızın incelemelerinden bulursanız en iyisidir).

Her şeyi doğru yapmayı başardıysanız ve ruhunuzun bir parçasını muska koyarsanız, herhangi bir (normal, koşulsuz) yöntemle aktif olarak yaşamınıza mali çekecek şekilde hareket edecektir.

Forumlardan gelen geri bildirimlere bakılırsa, aşağıdakiler sıklıkla gerçekleşir: terfi ettirilebilir, kazayla piyangoda büyük miktarda kazanabilir, tanımadığınız bir akrabadan beklenmeyen bir miras alabilir veya işinizden elde ettiğiniz karı artırabilirsiniz. Yüksek Kuvvetlerin size tam olarak nasıl yardım edeceği önemli değil, asıl mesele paraya ihtiyacınız olmayacak ve kendinizi hiçbir şeyden mahrum edemeyecek olmanız.

Aynı zamanda, çevrenizdeki birçok insanın sizinle iletişim ve toplantılardan kaçınmaya başlaması da mümkündür. Bu durumda, şaşırmayın - Horde muska sahibinin güvenliğini önemser ve çevresinden tüm kıskanç ve negatif bir şekilde imha edilen insanları siler.

Ancak sakral sembolün çalışması için aşağıdaki ilkelere uymanız gerekir:

 • Net bir hedef varbunun için finansmana ihtiyacınız var. Çok fazla para istemezsin. İlk önce, hangi özel ihtiyaçlara para harcayacağınıza karar verin ve sonra sadece bir muska yapmaya başlayın. Ve elbette, büyülü şeyin etkinliğine kesin olarak inanmak önemlidir, çünkü inanç herhangi bir kapıyı açabilecek en güçlü güçtür.
 • Akıl sağlığı gözlemlemek. Para (mutluluk gibi) sessizliği sever. Bir Horde tılsımı yaratma hedefinizden kimseye söz edemezsiniz. İnsanlar fikrinizi ne kadar az bilirse, eylem o kadar etkili olacaktır. Olumsuz davranışların sonucu, muskanın gücünün zayıflaması olacaktır.

Muskanın programlanması enerji seviyesinde gerçekleşir ve daha sonra belirli bir kişiye bağlanır. Sadece yeni bir sembol yaptığınızda - iki gün boyunca her zaman yanınızda bulundurmanız gerekir. Tılsımı suya batırmayın.

Horde muska bir tür canlı yaratıktır, bu yüzden ona saygı duymak, onu dikkatle sarmak ve gücüne inanmak önemlidir. Ardından, size istenen maddi refahı verecek, maddi faydaların akışını açacak ve istediğiniz şekilde yaşamınıza izin verecektir.

Pin
Send
Share
Send
Send