Rüya yorumu

Kadın Ağırlıkları İçin Taş Maskotu

Pin
Send
Share
Send
Send


Taş-tılsımlar, insanların eski zamanlardan beri ilgilendikleri çok popüler bir konudur. Bugün, bu tür sihirli numaralara duyulan ilgi azalmadı ve daha da fazlası - İnternetin gelişmesiyle, insanlar bu konuyla daha da ilgilenmeye başladı ve kendileri için sorunları çözmeye ve hayatı hayata geçirecek mutlu bir taş bulmaya çalışıyorlar. Hangi taş tılsım Terazi kadınlar için uygundur - bu soruya bir sonraki yazımızda cevap vereceğiz.

Burç Terazi burcunun özelliklerinin açıklaması

Terazi takımyıldızı adalet ve uyum kişileştirmedir. Nasıl iyi arkadaşlar ve iş ortakları olunacağını biliyorlar, ancak büyük zorluklarla zor kararlar veriyorlar. Doğal incelik nedeniyle, bu işaretin temsilcileri genellikle başkalarını kendi sözleriyle veya eylemleriyle rahatsız etmekten korkar. Çatışmalara müsamaha gösteremezler ve barış güçleri kadar kendilerini daha rahat hissedemezler.

Bir Terazi kızının giyebileceği çakıl taşının en iyisi olduğunu belirlemek için, doğum tarihinin kesin tarihini bilmeniz gerekir:

  • C 24 Eylül - 2 Ekim - Venüs tarafından korunuyorlar. Bu on yılda doğan insanlar, iyilik, nezaket ve hassasiyet ile karakterize edilir. Genellikle kendilerini korumalarını sağlayacak sertlik ve güçsüzlük hissederler. Bu konuda bu tür minerallerden yardım alabilirler: ametist, kuvars, elmas, aytaşı, lapis lazuli, kaya kristali, malakit ve jasper.
  • En çok Satürn'den etkilenen burcun temsilcileri, bu dönemde doğdu. 3 - 13 Ekim. Aileleri veya toplumları için çalışmayı severler ve büyük paraya veya şöhrete ihtiyaçları yoktur. Aşağıdaki taşlar, kendilerine yatırım yapmak için daha fazla zaman ve enerji öğrenmelerine yardımcı olacaktır: zümrüt, opal, safir, turmalin, topaz, ametist, yakut veya zirkon.
  • Terazi burcu en karmaşık doğuştan insanlar 14-23 Ekim arasında. Onların patronu Jüpiter ve bu on yılın Terazi'si hayatın bütün zevklerini takdir edebiliyor.
    Onlar için uygun taşlar; elmas, zümrüt, topaz, krisopraz, turmalin, beril, yakut, safir ve akuamarin olacaktır.
  • Pırlanta - bu takımyıldızın ana taşlarından biridir. Değerli bir taş olan mücevher, şeffaflıklarının ve ahlaki saflıklarının kişileştirilmesidir. Mineral Terazi'ye gerekli ruh sertliğini katacak, böylece cesaretle bağımsız kararlar verecekler. Ek olarak, elmas negatif enerjiyi yansıtarak Terazi'yi beladan kurtarabilir. Aktivite ve belirlemeyi aktive eder.
  • akuamarin Terazi için başka bir yararlı mineral. Bir tılsım olarak, müzakereciler ve diplomatlar için kullanmak çok iyidir. Akuamarin çatışmayı ortadan kaldırır ve kesinliği arttırır. Bu taşı olan ürünler normal bir zihin durumuna neden olur ve hedefinize ulaşmanıza yardımcı olur.
  • Lapis Lazuli yardımcı olur Her alanda daha fazlasını göstermek ve başarıya ulaşmak. Terazi şans ve azim katacak. Lapis lazuli ile mücevherlerin kullanımı, dostlukları ve aşk ilişkilerini güçlendirmeye, sizi neşe ve mutlulukla doldurmanıza yardımcı olur. Ek olarak, mineral, psiko-duygusal stres ile başarıyla başa çıkmakta ve sizi bir rahatlama dalgasına sokmaktadır.
  • Turmalin, Terazi'nin bütün bir kişi olmasına, düşünce ve eylemlerde dualiteden kurtulmasına yardımcı olacaktır.. Mücevheratın bu mineralle kullanılması, Ağırlık'ı daha bağımsız hale getirecek, iç enerji akışlarının uyumlaştırılmasından dolayı onlara denge sağlayacaktır.
  • Opals - aynı zamanda kararsız Terazi için fayda. Stone kendinize olan güveninizi ve onların eylemlerine ve eylemlerine duyulan güveni artıracaktır. Opal, etkinlik, iyi ruhlar ve hayati enerji ile işaret temsilcilerinde bulunan tembelliğin ve ilgisizliğin yerini kolayca alacak. Opal ayrıca bağışıklık sisteminin işleyişini geliştirir, olumsuz düşünceleri ortadan kaldırır ve pozitif bir dalgayı ayarlar.

Terazi kızları aşk ilişkilerinde yardım almak isterlerse, dikkatlerini kurbağa, kalp veya Cupid şeklinde olan ürünlere yöneltmelidirler.

Japonca veya antik Yunan sembolleriyle (hiyeroglifler veya mitolojik görüntüler) süslenmiş süs eşyaları, işletme ve iş dünyasında başarıya ulaşmanıza yardımcı olacaktır.

Terazi için taş maskotları kolyelere, madalyona yerleştirmek veya kolyeye asmak en iyisidir. Boncuk veya bir bilezik satın alındığında, tüm taşların aynı boyuta sahip olması istenir (boncuk sayısı eşit olmalıdır).

Astrologlar, Terazi burcunun güzel temsilcilerinin yeşil, beyaz veya mavi renkli taşlarla gümüş takıları tercih etmelerini tavsiye eder. Aynı zamanda, süslemeler yaklaşık olarak aynı boyutta ve benzer bir mineral kuvvetine sahip olacak şekilde denge ilkelerine bağlı kalmak da son derece önemlidir.

Kantarlar takıları oniks ile terk etmelidir. Ayrıca, yassı taş ruloya dayadı. Düzenli olarak opalli eşyalar giymeyin.

Terazi takımyıldızı, Koç takımyıldızının karşısındaki çapsal zıttır, bu nedenle, Koç halkına tılsım görevi gören taşların kullanılması oldukça istenmez. Bu nedenle, carnelian, sardonyx, rhodolite ve kan kırmızısı renkteki taşların çoğunu reddedin.

Hangi taşların Terazi kızları için tılsım olarak hareket edeceğini bilerek, ikincisi hayatlarını daha iyi hale getirecek, başarıya ulaşmalarını engelleyen pek çok sorundan (kararsızlık, alçakgönüllülük, vb.) Kurtulabilecek.

Pin
Send
Share
Send
Send