Rüya yorumu

İşareti: cırcır böceği

Pin
Send
Share
Send
Send


Her türlü böcek apartmanda göz ardı edilebilir, ancak bir kriket olmaz: şarkıları geceleri bile uyanabilir! Yüksek sesle gelen bir misafir, mobilyaların arkasına bir yerde toplanırsa ne yapmalı, evdeki cırcır böceklerinin belirtileri nelerdir ve bunları şansa zarar vermeden nasıl çıkarabilirsiniz?

Eski zamanlardan beri, farklı bir fauna ile bir yaşam alanını paylaşan insanlar, bunun hakkında yazma fırsatını kaçırmayacaklar. Cırcır böcekleri konutlara yakın yaşamaya ve hatta evlere tırmanmaya tereddüt etmezler, bu yüzden insanlar onlara batıl inanç sistemindeki rolünü çabucak atadı.

 • Çin'de cırcır böcekleri pozitif değer taşıyan taşıyıcılardır. şans, refah ve servet. Refahı yakalamak için özel hücrelerde veya kaplarda bulunan evlerde tutuldular. Bunun nedeni, diğer bazı böceklerin üstündeki cırcır böceklerinin hasatla ilişkilendirilmesidir: görünümleri, bahar hasadı için hazırlanmanız gerektiği anlamına gelir.
 • Ayrıca bekçi olarak kullanılan cırcır böcekleri. Kriket aniden sustuysa, başka biri sığınağına yaklaştı (ev kriketinde, ustanın ikametgahı).
 • Hintliler ayrıca cırcır böceği sembolü olarak kabul ederdi. iyi şanslarve bu nedenle, başarıyı korkutmamak için saygısızlıklarını parodestmekten kaçındılar. Tanınmış "Islık çalma - parası olmayacak" gibi bir şey.
 • Brezilya'nın bazı bölgelerinde, şarkı söyleyen kriket işareti olarak kabul edilir. ölüm. Diğerlerinde, cırcır ambulansı ön plana çıkarır gebelik.
 • Cırcır böcekleri ile ilişkili işaretler ve böceklerin rengine bağlı işaretler vardır. Greys raporu para, siyah - o yaklaşan hastalıkyeşil sözler umut.

Neredeyse tüm kültürlerde kriket öldürmek demek farklı ölçek sıkıntılarına maruz kalmak: ölümden, talihsizlikten, hastalıktan yırtık çarşaflara ve öldürülen böceklerin ordularına, giysilerinde delikler açar.

Rus işaretleri çoğunlukla yabancı. Evde bir kriket var ayrıca iyi bir işarettir (bazı durumlar hariç, aşağıya bakınız). Kriket yaklaşmakta olan sorun konusunda uyarabilir.

Önemli bir fark var: Kültürümüzde kriketin maddi refahla pek ilgisi yok, çünkü tarlalarda ortaya çıktığında hasat için henüz çok erken olduğu ve (bir zamanlar servet anlamına gelen) doğurganlık almak için toplantıya katılamadığı için. Enlemlerimizde, evin kriketinin büyük kısmı evin iklimi için "sorumlu".

Slav inançlarına karşı kriket öldürmek de kabul edilmez.

İşaretlere göre, kriket şarkı söyleyerek birlikte yaşamayı seçtiği evi koruyor. Kırsal alanlarda - ortak bir şey ve kentsel dairelerde - nadir. Bu yüzden şehir sakinleri müzikal bir böceğin görünüşünü bir kaza olarak değil, kaderin bir işareti olarak görebilirler.

 • Noel arifesinde cırcır böceklerini evde dinleyin - ani bir kar için. Maddi faydalar vaat eden cırcır böceği ile ilgili tek Rus alır.
 • Hasta için Bir cırcır böceği görmek veya duymak hızlı bir iyileşme demektir. Özellikle kriket hasta aile üyesinin oturduğu odaya yerleştiyse. Ciddi hastalıklarda, özellikle iyi bir işaret, yeşil bir kriket, bir umut sembolüdür.
 • Soba arkasındaki gıcırtılı kriket (modern evler ve daireler söz konusu olduğunda - bir ocak) iyi şanslar işareti olarak yorumlanabilir. Ancak bu, diğerine ilişkin tek yorum değil, aşağıya bakınız.

Aile refahı

Kriket'in en sevdiği "faaliyet alanı" aile ilişkileri, bağların gücü ve sosyal birliğin refahıdır.

 • Kriket, evlenmemiş bir kızın veya bekar bir çocuğun odasında şarkı söylüyor ve şarkı söylüyor - yakında düğüne. Bu mutlaka iyi bir işaret değil, çünkü çoğu kişi özgürlüklerine değer veriyor ve evlenmeyecek. Ancak evlenmeye istekli erkeklerin (ve aynı zamanda hepsi oğlunun ailesini yönetmesini bekleyen ebeveynlerinin) ve ilişkiler arayan kadınların evdeki cırcır böcekleri, evlilik isteklerinin mutlu bir şekilde yerine getirileceğini vaat ediyor.
 • Hamile kadınlar Kriket, geri kalan süre, sağlıklı doğum ve sağlıklı bir bebeğin ortaya çıkması için sağlık durumunun iyi olacağını öngörür. İhtiyacın olan kadın pozisyonda.
 • dullar cırcır böcekleri kaybının yakında azaltacağını tahmin ediyor. Bazı inanışlara göre, kriket, sadık ziyarete gelen ve onun gece şarkılarıyla uykusunu koruyan ölen eşin ruhunun bir düzenlemesidir. Bir kriket dulları iyi değil.
 • Kriket aniden geceleri gevezelik yapmayı kestiyse ve öğleden sonra bu, evden birisinin evden ayrılacağını belirtir. Sonsuza dek değil, ama - uzun zamandır. Önceden, böyle bir yorum çok daha çirkindi, çünkü ailenin bütünlüğü bir ev tarafından belirlenmişti, ama şimdi ben de bunu iyi bir işaret olarak görebiliyorum: Yetişkinler için, hala taşınmayacaklar.

Cırcır böcekleri gelecekteki problemleri ve sorunları belirleyebilir. Ve - hazır ol.

 • Birden susturuldu (evden ayrıldı) kriket, düzenli oylamadan önce - uzun başarısızlıklara. Kriket onunla mutlu oldu.
 • Soba (soba) kriketinde sohbet hastalık ve ölümün bir işareti olabilir. Özellikle de siyah.
 • Cırcır böcekleri normal yerlerini terk edip evin etrafında uçmaya başlarsa - bir yangın olacak. Yangın söndürücünün son kullanma tarihini kontrol edin.
 • Geceleri kriket şarkılarından uyananlar, işaretler hastalık vaat ediyor.

Cırcır böcekleri - yüksek sesle ev sahipleri, müzikal performansları altında herkes uyuyamaz. Ne yapmalı, kaderi kırmamak için onları nasıl tahliye edersiniz?

 1. Cırcır böceklerinin nerede oturduğunu takip edin, örneğin hafif bir şekilde yakalayın, örneğin bir miktar kapasiteyle örtün ve sokağa bırakın. Geceleri kendine özgü bir ses çıkardığında, evde bir kriket bulmanın en kolay yolu.
 2. Bu yapılamazsa, böceklerin serbest erişiminde su olmamasını sağlamak faydalı olacaktır, bu onların yaşamlarını zorlaştıracak ve onları uzaklaştıracaktır. Banyodaki su birikintilerini dikkatlice silin, muslukları sıkıca kapatın, su depolarını hiçbir yerde bırakmayın.
 3. Böcek kovucu aşırıdır, çünkü işaretlere göre bir kriket öldürmek iyi değildir. Ancak bazen diğer dünya güçlerinin hoşnutsuzluğuyla acı çekmek, uykusuz gecelerden daha kolaydır. Cırcır böceklerinden önce özür dilemelisin.

Pin
Send
Share
Send
Send