Rüya yorumu

Farelere ve farelere karşı arsalar: sihir yardımıyla kemirgenlerden kurtuluruz

Pin
Send
Share
Send
Send


Kemirgenler için insan konutu yiyecek ve barınaksa, o zaman kişinin kendisi için kemirgenlerin yanındaki hayat, mümkün olduğunca çabuk kurtulmak için acele ettiği rahatsız edici ve istenmeyen bir mahalledir. Bu amaçla, çeşitli zehirleme preparatları ve fareleri ve fareleri korkutan pahalı cihazlar sıklıkla kullanılır ve her zaman değil maalesef etkili oldukları kanıtlanır. Magic, bu ev zararlılarıyla başa çıkmak için daha insancıl ve daha güvenli bir yöntem sunar - farelere ve farelere karşı.

Kemirgenlere karşı komplo özelliği

Sıçanlar ve farelerden arsa - Bu, beyaz eşya büyüsü alanındaki zararlı bir ayindir, zararlıları insan konutundan bir kemirgen filosundan kovmak amacıyla yapılmıştır. Bu tür ayinler eski günlerde kullanılmış, bu nedenle etkinlikleri pratikte kanıtlanmıştır.

Ana amaçlarına göre, farelere ve farelere karşı komplolar ikiye ayrılır:

 • evrensel ritüeller;
 • ayin belirli yönlendirme.

Universal ayinler, herhangi bir istenmeyen canlı türünden bir insanın evinden ya da apartmanından atılmasını teşvik eder. İkinci komplo grubu, herhangi bir belirli kemirgen türü ile bağlantılı olarak çalışır - sadece fareler veya sadece sıçanlar.

Farelere ve farelere karşı komplo kullanımından elde edilen maksimum sonuç birkaç bileşene bağlıdır:

 • zararlıları evlerinden kovma sanatçısının güçlü ve bilinçli arzusu;
 • tören talimatlarında listelenen tüm eylem ve koşullara mükemmel uyum;
 • Komplo sonucunun net bir görünümü. Ritüel sürecinde, can sıkıcı kemirgenlerin ortadan kalkmasından sonra eve gelecek olan rahatlama ve rahatlığı hayal ederek, görselleştirmek için kullanışlıdır.

Bir şeyleri ortadan kaldırmak için bütün büyücülük ritüelleri gibi, farelere ve farelere karşı komplolar da yapılmalı. ay bozunum evresi. Onları kullanmaktan korkmamalısın - bu ritüeller tamamen güvenlidir, aydınlık gündelik büyünün cephaneliği ile ilgili olduklarından ve oyuncu için iyi bir hedef peşinde olduklarından. Ek olarak, farelere ve sıçanlara karşı komplolar, kuşkusuz ritüel oyuncunun cüzdanı için şüphesiz fayda sağlayan pahalı haşere kontrolünün satın alınmasından önemli ölçüde tasarruf sağlayabilir.

Farelere ve farelere karşı en güçlü komplo

Ev kemirgenlerinin evrensel ayin

Kısa sürede bu komplo, zararlı kemirgenleri bir kişinin evinden kovmalarına yardımcı olur. Sanatçıdan sokakta bulmanız gerekecek Yetişkin bir yumruk yumruk taş ve onu eve getir. Kaldırılan parke taşı koymak gerekir bir tabak (doğranmış veya çatlamış daha iyi), daha sonra bu plakaları farelerin ve sıçanların en yüksek konsantrasyonunun bulunduğu odaya yerleştirin. Önemli bir koşul bu odaya geri girmektir. Taşlı levha yerini alır almaz, sanatçı bir komplo sunar:

“Ben (la) Ben, Tanrı'nın hizmetkar (lar) ını (ismimi), kemiren bir kabile için bir taş getirdim. Kabilenin bu taşı kemirmesine izin verin, ama benim evime ve iyiliğime dokunmayın ”.

Komplo kelimeleri art arda birkaç kez tekrarlanabilir - sezginizi dinleyin. Parke taşı plakası, kemirgenler insan konutunu terk edinceye kadar odada kalmalıdır.

Kemirgenleri evden çıkarmak için evrensel dua

Fareler ve fareler şeklindeki istenmeyen canlılardan kurtulmaya yardımcı olan bu dua, ışık kapalıyken sanatçı tarafından telaffuz edilmeli - günbatımında perşembe günü, azalan ayın evresinde. Aynı zamanda yanan bir mum (kilisenin en iyisi) de gerektirecektir - masanın üzerine koydular ve ardından duanın metni açıklandı:

“Dua edeceğim, Tanrı'nın hizmetkar (ları) (adı) Rab Tanrı'ya ve tüm azizlere. Tanrım, yardım et bana, evimi bugünden kutsal Şabat’a kadar koru. Kral Pahanin'in 12 kadar karısı vardı ama 12-11 yaşları arasında ve 11-10 yaşlarındaydı. 10 karı ile 9'u 9 karısı - sekiz, 8 karısı - yedi, 7 karısı - altı, 6 karısı - beş, 5 karısı - dört, 4 eş - üç, 3 eş - iki, 2 eş - bir ve bir eş - bir değil. Kralın bütün eşleri transfer edildi, bütün eşler gitmişti. Aynı şekilde, benimle birlikte, Tanrı'nın kölesi (adımı), Tanrı'nın lütfu ile, bütün fareler ve fareler evden kaybolacak, gidecekler. Ve kim ayrılmazsa ölümünü bulacak. Bu, gerçek olacak dedi. Amin (3 kez)! ”

Tüm gereklilikleri yerine getirirseniz, bu dua zararlı kemirgenleri evinizden kalıcı olarak çıkaracaktır.

Farelere karşı güçlü bir komplo - vefat eden kişinin olayı üzerine

Farelerden bu ayin büyülü gücü, öbür dünyanın enerjisini kullanması gerçeğine dayanıyor. Bu enerjinin kaynağı - bazı ölü bir kişiye ait olan bir şey (vefat edenin komplocu bir akrabası olması gerekli değildir). Gerekli gereksinim: hak sahibinin ölümünden sonra bu şeyi kimse kullanmamalı (aksi takdirde, enerjisi aynı olmayacak). Ayinleri gerçekleştirmek için ayrıca özel olarak satın almanız gerekecektir. bir kilise mumu.

Gün ışığının girmesinden sonra, sanatçı yalnız odada kalmalı, bir mum yakmalı ve yanına dünyada başka bir kişinin bir şeyini koymalı ve ona bir kelime söylemelidir:

“Tanrı (ların) uşağı (merhumun veya merhumun adı) evinden ayrıldığı gibi (a) evine asla geri dönmediği gibi farelerin de Tanrı'nın evini terk etmesine izin verin köle (ler) iniz ve asla geri dönmeyin. Hızlı koşmalarına izin verin, bacaklarını uzağa bırakın. Ama kim onları terketmezse, evimden çıkmaz - ölüm onu ​​bekleyecektir. Sözlerimi anahtarla kapatıyorum ve anahtarı yeryüzüne atıyorum. Anahtar saf çelik - solucanları taşlama, kemirgen çiğnemek yok. Amin! ”

Tören sona erdikten sonra, ölülere ait olan komplo nesnesi odadan çıkarılmalı ve farelerin faaliyet izlerinin en belirgin olduğu konutun o kısmına konulmalıdır. Kemirgenler sanatçının evini terk edinceye kadar bu şeye hiç kimse tarafından dokunulmamalıdır. Bu olduğunda, çizilen nesne bahçesinden uzak tutulmalı ve toprağa (örneğin en yakın ormanda) gömülmelidir - yaşayan insanlardan birinin bu şeyi gelecekte kullanması imkansızdır.

Paskalya mumu üzerinde sıçanlara karşı arsa

Çünkü ritüel gerekecek bir mumPaskalya arifesinde satın aldı. Yarısı tam olarak yanmalı ve mumu fareler tarafından seçilen odaya şu kelimelerle koymalısınız:

“Mumlar rahipleri kutsandı, günahlarımı affet ve bırak. Bu yüzden farelerden ve farelerden kendim çıktım. Şimdi ve daima ve sonsuza dek. Amin! ”

Ayin sanatçısının bu odaya geriye doğru girmesi ve aynı şekilde terk etmesi önemlidir.

Taş ve kilise mumlarında farelere ve farelere karşı ayin

Ayin için hazırlık:

 1. saymak evinizdeki giriş sayısı (Bu, tüm pencereleri, kapıları, bacaları vs. içerir - hepsi sokağa erişimi olan yerler).
 2. Tapınağa git ve orada al mumlar - Giriş sayısında.
 3. En yakın rezervuara (nehir, dere) yürüyün ve orada aynı numarayı bulun su ile yıkanmış, düz taşlar.

Ayin süreci:

 1. Her muma bir çakıl taşı takın.
 2. Girişlerin her birinin yanına mumları yerleştirin.
 3. Her mumu yak, şöyle ki:

  “Cadı kara gecede yürüdü, paslılar sıyrıldı, evimde kayboldu ve şimdi de öyle: sıçanları kemirmek istediği şey, dişlerini bununla kırmak. Kilise mumu yanar yanmaz cadı kelimesi tam yanıyor ”.

 4. Mumları tamamen yak. Her taşı çaprazlayın ve 4 kez yere vurun.

Ayinin tamamlanması: ertesi gün şafaktan önce kalkın, hemen tüm taşları evinizden çıkarın ve kavşaklarda bırakın.

Önemsiz ve çöp üzerinde farelere karşı bir komplo

Saf Perşembe günü güçlü bir tören düzenleniyor. İhtiyacı gerçekleştirmek kumaş çanta. Törenin içeriği:

 1. Evin tüm köşelerindeki çöpleri temizleyin, eski ve gereksiz şeyleri, özellikle dişlerden ve kemirgenlerin hayati faaliyetlerinden etkilenenleri toplayın.
 2. Her şeyi bir kumaş torbaya katlayın, sıkıca bağlayın ve 4 yollu kavşağa taşıyın.
 3. Çöp torbasını ve çöpü küçük bir çukura gömün (kavşakta önceden kazmak daha iyidir). Arsa okuma sürecinde:

“Demir suya batarken, sürüngenler cehenneme, cehennemi tamamlamaya, kaynar reçineye gidersiniz. Beyaz dünyasında yaşamıyorsunuz, ot karıncaları ezmeyin, bakır çiy görmeyin, beyaz buğday yemeyin. Size bir komplo ile yalvarıyorum fareler! ”

Kavşaktan dönmeden gitmelisin.

Videoyu izle: DAİREDEN SON ÇIKAN KAZANIR ?! (Mayıs Ayı 2020).

Загрузка...

Pin
Send
Share
Send
Send