Rüya yorumu

Nazarlığa karşı komplo: her durum için ritüeller

Pin
Send
Share
Send
Send


Neredeyse her insan nazardan haberdar olmuştur ve elbette, hiç kimse onun kurbanı olmak istemez. Bununla birlikte, ne yazık ki, negatif enerji etkisine karşı kimse sigortalı değildir. Kötülüğün etkisi size ya da ailenizden birine dokunmuşsa, gözlerin aleyhine bir komplo uygulamaya çalışın - etkinliği uzak atalarımız tarafından doğrulanmış bir araç.

Nazar ve hasar nedir?

Nazar, negatif enerjinin, bilgi düzeyinde gerçekleşen ve enerji korumasının ihlal edilmesine yol açan bir kişi üzerindeki doğrudan etkisidir. Başka tür bir olumsuz sihir etkisinin aksine - hasar, gözlerin kurban üzerinde daha zayıf bir etkisi vardır.

Nazar, çoğu zaman bilinçsizce ortaya çıkar - bir kişiye negatif mesaj içeren bir bilgi akışı gönderildiğinde: övgü olabilir, kötü düşüncelerle yapılan bir iltifat, kıskançlıkla.

Bu olumsuz etkinin sonucu kötü şans ve başarısızlıktır - kelimenin tam anlamıyla kurbanı topuklar üzerinde sürdürmeye başlarlar. Aynı zamanda, ilaç tedavisinin faydasız olduğu, sağlığa ciddi hasar verir.

Her zaman nazar değil derhal kurbanı hissediyor. Bir insan pozitif enerji ile boğulmuşsa, vücudu iyi durumdadır, ilk başta olumsuz etkilere karşı koyabilir. Ancak zamanla hastalık, kurbanın biyolojik yaşamında yaşam enerjisinin akmaya başladığı bir boşluk bırakıyor.

Nazar aleyhindeki arsa, uzaylı bir negatifi yenebilecek basit ama çok güçlü bir araçtır. Bu büyülü ritüelin pek çok çeşidi vardır, ancak sadece nazar gözünde ya da yakın bir insanın varlığında kesin bir güvenle sürmek gerekir.

Nazar belirtileri

Nazar varlığı nasıl teşhis edilir? Bu olumsuz etki, bir dizi işaretle kendini gösterir. Onlar:

 • sağlık ve sağlıkta ani bozulma. Bir insan, doğası tıbbi açıklamaları engelleyen genel halsizlik, halsizlik, sık baş ağrıları ve baş dönmesi yaşayabilir.
 • depresyon, ilgisizlik ve her şeye ilgisizlik;
 • uykusuzluk, artan gerçekçilik kabusları, soğuk ter içinde uyanma;
 • mağdurun hayatının tüm alanlarını kapsayan sorunlar ve aksilikler;
 • tüm planların ani ve makul olmayan şekilde bozulması;
 • derin suçluluk.

Yukarıdaki semptomlardan bir veya daha fazlasının mevcudiyeti, nazardan kaynaklanmaktadır, ancak her zaman değil. Özel büyülü ritüelleri kullanarak bir kişinin olumsuz yönde etkilendiğinden emin olabilirsiniz.

Nazar tanımlamak için ayin

Kişi üzerindeki nazarlığı tanımlamaya yardımcı olacak birçok teknik vardır. En basit ve doğru tarif edeceğim.

Mum Ritüeli

Ayin hızlı ve verimli, ancak başkalarından yardım gerektiriyor (sizi sevmek istemediğine veya sevmeni istemediğine güvenmek daha iyi). Ayrıca bir mum da hazırlamanız gerekir - tercihen kilise kilisesi, ancak, son çare olarak, normal kiliseyle başlayabilirsiniz. Törenin özü:

 1. Potansiyel bir mağdurun eylemleri: bir sandalyeye oturun, arkanıza yaslanın ve dik durun.
 2. Yardımcı eylemler: yanan mumu kurbanın başına getir ve saat yönünde sür, sonucu takip et.
 3. Puan sonuçları: mumdan geliyor siyah duman - açık nazar varlığı; erime balmumu (parafin) siyah bir bozulma belirtisidir.

Bu ritüel aynı zamanda bir komplo işlevini nazar karşısında da yerine getirebilir. Hastalığı gidermek için, tanı için kullanılan muma ihtiyacınız var. açık ateşte yanmak (soba, şömine) veya tamamen eritin ve kalanları atın.

Bağımsız kibrit çöpü ritüel

Nazarlığı teşhis etmek için kullanılan bu bağımsız ritüel, aynı zamanda, olumsuz etkiyi ortadan kaldırmak için bir araç olarak aynı anda hizmet etmektedir.

 1. Törene hazırlanıyor: Masada günbatımında oturmak, önünüze koymak bir bardak saf susıraya koymak kibrit kutusu, 9 eşleşme Kutudan çıkarın ve bir kenara koyun.
 2. Törenin içeriği: Bekleyen bir karşılaşma yapın, tutuşun, yüzünüzün önünde tutarak ve yanmasına bakarak, nazardan bir arsa telaffuz edin: “Baba, Oğul ve Kutsal Ruh adına. Göksel Kanı Temizleyin, Tanrı'nın Kölesini Koruyun ve Koruyun (Tanrı'nın Kölesi) (onun adı) her kaba gözden, kötü bir saatten, eril ve dişilden, çocukça ve neşeliden, iftira ve nefretten, müzakere ve kötülükten. Amin (3 kez)! ” Maçın alevi ile oyuncunun parmaklarına ulaşmak için bekledikten sonra kibriti suya indirin. 9 maçı da aynı şekilde yapın (sonunda, arsa 9 kez fısıldadı).
 3. Sonuçların değerlendirilmesi. Batık kibritlerin sayısını sayın: boğulmamış - nazar yok; 1-4 Maçlar battı - hafif formyapılan ritüel yardımı ile çıkarılmayı başardı; Su altında 5-9 eşleşme - güçlü nazarbaşka bir günde bu ayin tekrarı gerektiren. Ritüelin tekrarlanmasından sonra, batık eşleşmeler daha az olmazsa, nazar karşısında daha güçlü bir ritüel gerçekleştirmenin veya yardım için profesyonel bir sihirbazın açılmasının gerektiği anlamına gelir.
 4. Ayinin tamamlanması. Kibritleri camdan çıkarmadan, camın 4 tarafından bir yudum su içer: “Tanrı yardımcım olsun, Tanrı korusun. "Amin. Eşleşen su kalıntıları sokağa dökülür - evin eşiği boyunca veya pencereden dışarı.

Nazar kaldırmak için en iyi ayin ve araziler

Eski yol “Büyükanne Salomonis”

Bu, hasarı ortadan kaldırmak için bile geçerli olan eski ve güçlü bir ayindir. Komploun karakteri - Büyükanne Salomonida - en güçlü eski şifacıydı ve insanları her türlü olumsuz cadı etkisinden iyileştirebilirdi. İlk kez büyünün metni XV yüzyılda yayınlandı, başarı ile modern sihir uygulamalarında kullanıldı.

Eğer nazar aleyhine arsa kendisine uygulanırsa, metni, başka birinin kişisindeyse, onun huzurunda mutlak yalnızlık ve karanlıkta okunmalıdır. Arsa metni:

“Doğuda harika bir deniz, derin bir deniz, geniş bir deniz var. O denizin arasında harika bir ada var, üzerinde taş kilisesi var. Saf altın kutsal taht kilisede duruyor, büyükannesi Salomonida da oturuyor. Tanrı'nın hizmetçisi (adı), mavi denizin ortasındaki adaya gelecek, altın taht ve büyükannesi Salomonida, İsa Mesih'in kendisini kundaklayan, O'nu ipek bir kuşağa sarmış ve vücuduna dokunulmaz bir elbise fırlatıp getirecek. Büyükanne Salomonida, Tanrı'nın hizmetkarından (adından) bütün nazar ve sıkıntıları, gece ve gündüz, sabah ve akşam, gece yarısı ve orta köylünün zararlarını ortadan kaldırır. Suyu tek yumrukta tutmama ve Tanrı'nın hizmetkarına (isim) nazar tutamaz. Gri kaz suda yüzerken ve yüzerken, damlaları sallar ve kuru kalır, böylece nazar ve Tanrı'nın hizmetkarından (isim) gelen kargaşa küçülür ve gider. Çiy sabah otlarının üzerinde kurur, bu yüzden gözler ve kargaşa Tanrı'nın hizmetkarında (adı) kurur. Ateş sudan dışarı çıktıkça, nazarın gücü artacak ve sönecektir. Kötü gözler ve konuşmalar, kara ormanlara, hiç kimsenin gitmediği siyah çamurlara, atların geçmesine, köpeklerin kaçmadığı, kuşların uçmadığı yerlere gider. Bataklığa git, yeşil yosun - orada kal ve sonsuza kadar kal. Bu, gerçek olacak dedi. Amin (3 kez)! ”

Süt üzerinde

Nazardan kurtulmanın etkili ritüellerinden biri. İhtiyacı gerçekleştirmek için: inek sütü, kırmızı mum, cam kap, metal yemekler, sıradan sünger. Yalnız, gün ışığından gün batımından sonra bir ayin yapılıyor. Sanatçının sırası:

 1. Sütü bir cam kaba boşaltın, bir masanın üzerine koyun, yanına kırmızı bir mum yerleştirin.
 2. Bir sünger alın ve sütle nemlendirin, yüzünü ve boynunu kelimelerle silin: “Beyaz süt beni temizliyor. Ben kötülükten kurtuldum. Beyaz süt derisi canlanır. Işıkta yeniden doğuyorum. Amin! ” Tüm işlemleri 2 defa daha tekrarlayın (sadece 3 tekrar elde edin).
 3. Metal bir kabın içindeki üçüncü tekrardan sonra, ateşi yakmanız ve içindeki bir süngeri yakmanız gerekir: “Cildimdeki siyah kir ateşte yandığında, kötülük siyahı da yandığında, kilitlenmez beni”.
 4. Yüzünüzü ve boynunuzu bir peçeteyle lekelendirebilir, sonra da yakmanız gerekir. Ayrıca yakmanız ve mum sonlandırmanız gerekir. Süt kalıntıları herhangi bir ağacın altına dökülmelidir.

Ayin sonrası 2-3 saat yıkamayın.

Nazardan yıkamak için suya arsa

Negatif olan kişi su ile yıkanmalıdır. Metin şöyle ses çıkarır:

“Baba, Oğul ve Kutsal Ruh adına. Amin! Dünya kralı, deniz kralı, cennet kralı, merhamet et ve Tanrı'nın hizmetkârını kurtar (kurbanın adı) kötü ve cüretkar bir adamın gözünden. Amin! ”

Kutsal suya

Nazar karşısındaki bu komplo, tapınaktan alınan kutsal suya fısıldıyor. Sabahları ve akşamları yıkama suyunda günlük olarak kullanılır. metin:

“Rab Tanrı, tüm Ortodoks halkını ve beni korusun. Tanrının Kutsal Anası, bu suyu al ve benden aldığın tüm dersleri çıkar. Bu kutsal su, kıskanılacak tüm gözler ve tüm nefret bakışları, kadın ve erkek bakışlarıyla benden uzak dursun. Sahip, düşünce, tövbe, sahte, sıkışmış, fısıldadı, kutsal suyun kendi içindeki Tanrı'nın hizmetkarından gelen herşeyi kıskanmasına izin ver (kurbanın adı). Söylenen gerçek olacak. Amin (3 kez)! ”

Su ile yıkamanın yanı sıra, insanın kıyafetlerini ve yatağını, nazardan muzdarip olan bir kişinin kıyafetlerini, köşelerini ve duvarlarını evinde, çalışma yerinde püskürtmek zorundadır.

Videoya bakmanın başka bir yolu:

Samosglaz

Yabancıların neden olduğu olağan nazarlıklara ek olarak, aynı zamanda denilen bir fenomen de vardır. samosglaz. Örneğin, bir insanın başarılı bir şekilde başarmasından memnun olduğu, rahatsızlıktan kurtulduğu veya basitçe kendisini bir şey için övdüğü durumlarda ortaya çıkabilir.

Kendini gözlerden arındırmak için aynanın önünde söylenen özel bir arsa var. Oyuncu, yanan bir mumu elinde tutarken yansımasına bakmalıdır. Kelimeler üç kere söylenir:

"Ayna dünyasını, lanet olası nazarlığı alın, yanınıza alın, sıkıca tutun, hiçbir yere gitmesine izin vermeyin ve geri döndürmeyin."

Komployu üç kez yazdıktan sonra mum pencere pervazına konmalı, sonuna kadar yanmalı. Cinder'in atması veya gömmesi gerekiyor.

Çengellenmiş çocuksa

Genellikle küçük çocuklar nazar avına düşerler. Bebek biyofieldı (özellikle 7 yaşın altındaki çocuklarda) daha savunmasızdır ve kolayca olumsuz etkilere maruz kalır. Nazarın etkisine en açık olan yenidoğan bebeklerdir. Bu nedenle, yeni bir aile üyesinin doğumundan hemen sonra ebeveynler, çocuğun korunmasına yardımcı olacak bazı önlemlere uymak zorundadır:

 • yeni doğmuş çocuğa vaftizden önce kimseyi göstermemeye çalışın. Vaftiz edilen çocuk, kendisini tüm kötülüklerden ve şeytani etkilerden koruyacak olan kişisel Koruyucu Meleğini alır;
 • Uyuyan bebeğe uzun süre hayran kalamaz ve bakamazsınız - kısıtlama ebeveynlerin kendileri için de geçerlidir;
 • tercihen uyuyan bebeğin üzerinde “Babamız” ve “Meryem Ana, Sevinirler” dualarını telaffuz etmek ve ayrıca onu daha sık vaftiz etmek;
 • Kimsenin bebeği övmesine izin verilmemeli. Sonuçta, bu gerçekleştiyse, uyumlu olanı hemen tükürmeye zorlamalısınız.

Bebek hala nazardan korunamadıysa, özel komplolar ebeveynlere yardımcı olacaktır. Onları haç annelerinden veya haç annesinden okumak daha iyidir.

Su üzerinde

Çocuğu yıkamak ve bu suyu yere ya da yere dökmek gerekir:

“Şamdandaki su, bebekten keder. Nereden geldi, orada birleşti. Kötü niyetli çocuk, önce bir yazı ile. Amin! ”

Su ve tuz üzerinde

Bir fısıldayarak, suya 3 tutam tuz dökün:

“Işık efendim, evet, Tanrı'nın Annesi, bana yardım edin, Tanrı'nın hizmetkarı ile (Tanrı'nın bebeği ile) - 7 yaşından küçük çocuklar için (çocuğun adı) nazarlığı kaldırın. Amin! ”

Bu çocuğun suyla yıkanması gerekir. Havlu kullanılamaz - suyun cilt üzerinde kuruması gerekir.

Pin üzerinde duman arsa

Bu arsa, nazarlığı ortadan kaldırır ve aynı zamanda koruyucu bir işlevi de yerine getirir. Ayin için, yeni bir pim ve iğneler hazırlamanız gerekir (tercihen ardıçtan) - önceden yıkanıp kurutulmalıdır. Metal tabaklardaki çam iğneleri, kibrit ateşi vermiş, yoğun duman çıkana kadar bekleyiniz. Bu dumanda bir iğne tutmanız ve bir komplo doldurmanız gerekiyor:

“Siyah duman, koru, beladan koru, öfkeyi, gardiyanı uzaklaştır (bebeğin adı) ayağa kalk. ”

Çocuğun giydiği giysinin iç kısmına - kalp bölgesinin karşısına - duman tutturulmuş bir pim takılmalıdır.

Pin
Send
Share
Send
Send