Rüya yorumu

Hangi kadın meme hayalleri?

Pin
Send
Share
Send
Send


Kadın meme, annelik, bakım ve eğitim sembolü olarak kabul edilir. Erkekler ve kadınlar için bir rüyanın büstünün görüntüsü farklı bir yorumu vardır. Hangi kadın meme hayalleri? Hayallerin yorumlanması hayalperestin imge algısının özelliklerine bağlı olacaktır.

Kadın meme sembolizmi

Kadın memesinin arketipi, annelik ve yaşam görüntüsü ile güçlü bir şekilde ilişkilidir. Süt bir bebek için tek besindir, bu yüzden yiyecek eksikliği küçük bir insanın kaçınılmaz ölümüne yol açacaktır. Bununla birlikte, erkekler için bu sembolün zıt anlamı vardır - cinsel ihtiyaç.

Kadın meme erkek rüyalar erotizm ve cinsel gerçekleştirme arzusu ile doludur. Yalnız adamlar kadınların büstü, yarısı ile uzun zamandır beklenen bir toplantıyı canlandırabilir. işadamları - özellikle meme sütle doldurulmuşsa, projenin başarılı bir şekilde uygulanması.

Kadınlar için Bu sembol kişisel yaşamında sağlık ve şans vaat ediyor. Emziren anneler göğüsler, bilinçaltında süt kaybetme korkusundan dolayı rüya görebilir. Bu rüyanın psikolojik bir geçmişi var ve yorumlamaya tabi değil.

Uykunun genel yorumu

 • Büyük güzel göğüsler tüm girişimlerde ve başarılı bir yaşamda iyi şansları sembolize eder. Bu duruma göre, küçük göğüs Finansal bir dezavantajı, sıkıntısını ve toplumdaki görünüşleri ve önemleriyle ilgili karmaşıkları ifade eder.
 • Nasıl görmek göz büstü artar, - Sevilen biriyle uzun zamandır beklenen bir buluşma yakında gerçekleşecek. Erkekler için büyük göğüsler, büyük kazançlar ve promosyonlar anlamına gelir.
 • eğer bir damla kan damlası göğsünden akar, maddi bolluk bekliyorsunuz. Göğüs dolu göğüsler umut vaat ediyor.
 • Üç göğüs görmek - Planın gerçekleştirilmemesi. Planlarınız projede gerçeğe dönüşmeden kalacaktır. Belki de hayallerinin gerçek bir temeli yok ve serap gibi görünüyorsun.

Erkekler rüyalar

 • İçinde uyu adam süt emdi kadın memesinden, yardıma olan ihtiyacı sembolize eder. Hayalperestin kendi başına çözemediği bir durum vardı, bu nedenle dışarıdan destek ve tavsiyeye ihtiyacı vardı.
 • Güzel yemyeşil göğüsler görmek - yeni romantik zafer ve fetihlere. Tüm hayaller gerçek oldu ve planlarımız gerçek oldu. Bir kadın göğsünü okşamak - bir partnerle uzun süre ilişki kurmak.
 • Kıllı bir kadın meme görüntüsü tanınmış bir kişi tarafından sahtekarlığı heceleyerek. Göğüs üzerindeki kıllar halkalarla kıvrılırsa, gerçekte hayalperest bir miras alır veya başka bir şekilde zenginleşirse, kumar oynama şansı veya lotoyu kazanma hariç değildir. Saç yoğunluğu, nakit makbuzların miktarını söyleyecektir.

Bir deneme sürecine girdiyseniz ve birçok sorundan muzdaripseniz, bir kadın büstünün görüntüsü anne-baba desteğini alma ve yardım etme veya kaygısız bir çocukluk için özlem duyma bilinçaltı arzusunu sembolize edebilir.

Kadın rüyalar

 1. Eğer bir rüya görürse evlenmemiş kadınmemenin görüntüsü (veya bebeği sütle beslemek) güçlü bir aile oluşturmak ve kendi çocuklarını yetiştirmek için bilinçaltı bir arzu.
 2. Nasıl görürsen bilinmeyen kadın bebek emziriyorYakında çok zaman ve çaba gerektiren işlere dahil olacaksınız. Evlenmemiş kadınlar için benzer bir komploya sahip bir rüya, güçlü bir ailenin sembolüdür, mutlu bir anne olma arzusu.
 3. Göğüs öpüşme adam bir rüyada Yakında bir erkek, tüm kalbi ile seveceği bir kadının hayatında ortaya çıkacak. Evli kadınlar için, bu komplo zor bir mücadelenin ileride olduğu cazibeyi ön plana çıkarıyor. Baştan çıkarmayın.

Hayalperestler ne diyor

Kadın rüya kitap Dolu, güzel bir göğsün vizyonunu mutluluk ve başarı kaynağı olarak görüyor. Göğsünüzün kirli veya kurumuş olduğunu görüyorsanız, daha başarılı ve kendine güvenen rakipler buna engel olur. Göğsünüzde yaralandıysanız, sorun çıkmasını bekleyin. Rüyanızda baştan çıkarıcı bir şekilde göğsünüze bakan bir fan görürseniz, yakın zamanda ilişkiniz daha samimi hale gelecektir.

Rüya yorumu Tsvetkova Kadın göğsünde mutluluk, maddi refah ve büyük bir satın alma sembolü olarak görür.

21. yüzyılın rüya yorumu Kadın göğsünü karşılıklı sevginin ve güven ilişkisinin sembolü olarak görür. Göğsünde bir sütyen varsa, sevenler arasındaki ilişkiye tam bir güven yoktur ve gizlilik payı yoktur. Güzel göğüsler, bir hayali yerine getirmek için hayal kurar.

Kadınlar için memenin görüntüsü şöyledir:

 • yabancı bir kadının büstü - görünüm kusurlarının gerçekleşmesi için;
 • büyük göğüsleri görmek için
 • küçük memeleri kendi içinde görmek - nefret etmek;
 • sütle dolu meme - refah;
 • bir sandık sıkıca - kayıplar ve kıtlıklar;
 • göğüs asılı - belaya;
 • kesilmiş göğüs - ihanete.

Rüya Rüyası Kadın meme görüntüsünde ebeveynlere çocukça bir bağımlılık, kadınlık ve özveri sembolü olarak görür. Güzel bir büstü - gizli bir rüyanın gerçekleşmesi için, ince ve kuru - başarısızlığa. Bir yara görmek - kalp deneyimleri, aşk.

Fransız rüya kitabı emziren bir annenin meme görüntüsünü görürseniz evliliği öngörür. Emziren yaşlı bir kadının görüntüsü uykuya geçerse, yakında büyük bir zenginlik bulacaksınız. Göğüs ağrısı tehlikeli bir durumu önler.

Büyük Rüya büzülmüş, kurutulmuş bir göğsün görüntüsünü, evlilik sırasındaki sadakat sembolü olarak görür. Güzel yemyeşil göğüsler, mutluluğu ve refahı hayal eder, keser - ihanet eder, sertleşir - kayıp ve yoksulluk.

Rüya Miller uyarıyor: Bir göğüs yarası rüyalar gördü, kurudu - rakiplerine, tamamen ve beyaza - parçaya.

Ezoterik rüya kitabı hayalperestin cinsiyetine bağlı olarak bu görüntüyü ele alır. Bir erkek sevgili annesinin imajını arıyor, bir kadın daha cinsel ve özgür olmayı hayal ediyor.

Ay rüyası sarkan göğüslerin akciğer hastalıklarına ve güzelliğe - çok fazla mutluluk ve sevgi - verdiğine inanıyor.

Erotik rüya kitabı Bu görüntüde kaderle ayrıldığınız yakın insanlara duyulan özlemi görüyoruz. Ayrıca, bu görüntü kayıp rahatlık, çocuksu yakınlık ve dikkatsizlik özlemini sembolize edebilir.

Videoyu izle: KIZ SESİYLE TELEFON ŞAKASI (Mayıs Ayı 2022).

Загрузка...

Pin
Send
Share
Send
Send