Rüya yorumu

Isırık sıçan ne rüyalar?

Pin
Send
Share
Send
Send


Fare, rüyada negatif sembolizm taşır. Bununla birlikte, "yasadışı olarak" içeride yaşayan evcil hayvanları ve evcil hayvanları ayırt etmek gerekir. Isırık sıçan ne rüyalar? Kural olarak, böyle bir komplo, hayattaki olumlu değişiklikleri ifade etmez. Hayal kitaplarının değerlerini kullanarak tüm detayları detaylı olarak düşünün.

Rüyada sıçan görüntüsü

Gerçek hayatta, sıçan tuzakları ve diğer cihazları kullanarak sıçanlarla savaşırlar. Sıçanlar evlerde onarılamaz bir hasara neden olur - yemek yerler, bir şeyleri bozar ve enfeksiyonu yayarlar. Rabid kemirgenleri bir saldırı sırasında insanları bir ısırık yoluyla enfekte edebilirler. Sıçan insanlarda herhangi bir olumlu duyguya neden olmaz.

Rüyada saldıran bir sıçan görüntüsü, entrika ve hain, kıskanç bir kişi ve muhalif birinin hayatındaki görünüşüyle ​​ilişkilidir. Bazen bir sıçan düşmanın yaklaşmakta olan bir tuzağı hakkında konuşabilir. Yorumun doğruluğu, rüyanın taslağının detayları ve özellikleri ile belirlenir:

 • vücudun hangi bölümünü bir sıçan tarafından ısırıldı;
 • saldırganın kemirgeninin neye benzediği;
 • kim bu hayali gördü;
 • kim rüyada bir sıçan tarafından ısırıldı;
 • Hayalperestin kemirgen saldırısı sırasında yaptığı şey.

Eğer rüyada bir grup agresif kemirgenle savaşırsın, yakında komşularla kavga bekle. Olumsuz bir senaryonun gelişmesini önlemek için, durumu önceden kontrol altına almaya çalışın. Birçok saldıran kemirgen çalışma ekibinde çatışmayı düşler.

Bir sıçanı ısırdığı yer

Kemirgen ise elimi ısırmakDüşmanların ve rakiplerin işlenmesini bekleyin. Genç bir kız için bu rüya sinsi bir rakip görünümünü ortaya koyuyor. Erkekler uykusu komşular veya akrabalarınızla çatışma vaat ediyor. Genç anneler sıçan tarafından elle ısırılan çocuklardaki itaatsizlik nedeniyle endişe vaat ediyor.

Kemirgen ise bacakları ısırır, üzücü bir olay ile ilgili bir gezi bekliyor. Hasta veya kirli bir sıçanın ısırığı bir denemeyi önler. Isırdıktan sonra kan Yakında uzakta yaşayan akrabalarından üzücü haberler alacağını söyledi. Kızlar hayal ettikleri zaman hoş olmayan sohbetler vaat ediyor.

Parmak ısırığı birkaç yorumu var:

 • indeks - etkili bir kişiyle buluşmak;
 • şüphe ve belirsizlik ortamı;
 • büyük - mülkün satışı / alımıyla ilgili endişelere;
 • isimsiz - doğru çözümü bulabilirsiniz;
 • küçük parmak - kişisel yaşam hakkında dedikodu yapmak.

Bir rüyayı yorumlarken, hangi elin bir kemirgen tarafından ısırıldığını dikkate almak gerekir. Sağdaki parmak ise, hoş olmayan bir olayla kolayca yaşayabilirsin. Sol elinde parmak ise - sorun ruhunda bir kalıntı bırakacaktır.

Geri ısır - ciddi sağlık sorunlarına. Omurganın durumunu kontrol etmek, doktor tarafından muayene etmek gerekir. Neden rüyalardaki bir kadındaki farenin hayali? bu rüya gölgeler arkanda dedikodu, dedikodu ve boşta kişisel yaşam ya da mesleki başarıları hakkında konuşmak.

Ayrıca arkanızda bir ısırık ile uyku gizli bir rakip uyardıBu zarar verir. Eğer iki ya da üç kemirgen arkadan yakalandıysa, rüya sevilen birinin ihanetine karşı uyarır. Sırlarına güvenmemeye dikkat et.

Ne zaman kötü kemirgen saldırıları ve yüzündeki ısırıklar. Bu durumda, rüya bir ihtilaftan sonra itibar kaybına karşı uyardı. Provokasyonlara teslim olmayın, çatışma durumundan uzaklaşmaya çalışın. Böylece ahlaki kayıpları minimize edebilirsiniz.

Diğer yorumlar

 • eğer kemirgen bit ve harap giysiler hayalperest - hayatta daha organize olmaya çalışın. Sorumlu görevler konusunda dikkatsiz ve ihmal edersiniz, dürüstlük eksikliğinin kendi hayatları ve sevdiklerinin hayatları üzerindeki olumsuz etkilerini dikkate almazsınız.
 • Sıçan vücudu ısırmaya çalıştı ama elbiselerini dişleriyle mi tuttu? Sinir bozucu bir yanlış anlaşılma nedeniyle akrabalarınızla bir çatışma yaşayacak ve insanları kapatacaksınız. Durumun gelişimine kötü tepki vermeyin ve her şey yoluna girecek.
 • Bir sıçan neden bir kadını rüyasında ısırır? Böyle bir komplo, hayalperesti zorlamaya çalışan ve davranışları ve kişisel yaşamı hakkında saçma söylentiler yaymaya çalışan iş yerinde bir rakip hakkında uyarır. Bu entrikanın hain planları, karşı koymak için önlem alınmaması durumunda gerçekleştirilebilir.
 • Büyük chinchilla sıçan rüya görüyor kadın mı Kendinizi, mümkün olan her şekilde zarar ve intikam alacak yetkili bir kadın biçiminde etkili bir düşman yaptınız. Son zamanlarda kime kaba davrandığını hatırlıyor musun?
 • eğer sıçan tanıdık bir insana saldırdı rüyasında onu bir hastalık bekliyor. Kemirgenin kavradığı vücudun o kısmı ağrır.

İyi omens

Bazı durumlarda uyku, hayalperestin hayatındaki olumlu değişikliklere yol açabilir. Bu arazileri detaylı olarak düşünün:

 • kemirgen hasta bir kişinin elini ısırır - hızlı bir iyileşmeye;
 • El hayvanının ayaklarından ısırması uzak yerlere keyifli bir yolculuk vaat ediyor;
 • büyük sıçanın saldırısı ve bir rüyada test edilen korku - kar etmek.

Rüyanız varsa seni ısırtan sıçanı yakaladı ve öldürdügerçekte, düşmanlarınızı yenebilecek ve itibarınıza önemli zararlar vermelerini önleyebileceksiniz. Düşmanlar cezalandırılacak. Bir rüyada büyük bir sıçan öldürmek - büyük başarı ve zafer için.

Eğer sen sıçan ısırığını önlemeyi başardı Bir rüyada ve bir saldırı ile mücadele etmek için, gerçekte talihsizlikten ve olumsuz bir durumun gelişmesinden kaçınmak mümkün olacaktır.

konsey

Psikologlar, rüyamdaki farenin hayalperestin nahoş özelliklerinin bir yansıması olduğunu düşünürler. Bilinçaltı, kendinizde değişmenin gerekli olduğunu göstermektedir. Hayalperest, davranışlarının ve insanlarla iletişim tarzının başkalarından olumsuz tepkiler aldığını fark etmez. Değişmezseniz ve insanlara karşı tavrınızı yeniden düşünmezseniz, tamamen yalnız bırakabilirsiniz.

Özellikle önemli olan bir rüyadır uyuyan kendini agresif bir kemirgen olarak gördü. Bu, başkalarının gözündeki davranışının son derece olumsuz algılandığı anlamına gelir. Sizi hoş olmayan biri olarak görüyorlar, kiminle iletişim kurmakta ruh ve şaşkınlık içinde bir kalıntı bırakıyor. Değişmek için, kendin üzerinde çalışmalısın, başkalarının saldırganlığının kurbanlarını görmeyi bırakmalısın.

Pin
Send
Share
Send
Send