Rüya yorumu

Tuz ve çeşitlerinde arsa

Pin
Send
Share
Send
Send


Tuz, her evde sadece en uygun yiyecek değil, aynı zamanda çok çeşitli büyücülük törenlerinin temel bileşenidir. Popülaritesinde tuzlanacak komplo, suya komplodan sonra ikinci sırada. Bu fenomen, bu maddenin karakteristik olağandışı büyülü özelliklerinden kaynaklanmaktadır.

Tuzun büyülü özellikleri

Antik çağlardan beri, tuz bozulmaması için eşsiz özelliği sayesinde sonsuzluğu ve bilgeliği sembolize ediyordu. İnsanlar onu her türlü büyülü ritüelde kullandılar, olumsuzdan korunmanın güçlü bir yolu olarak görüyorlardı. Büyünün tuzun bu kadar popüler olması, bilgi alma, saklama ve aktarma konusundaki inanılmaz yeteneğinden kaynaklanıyordu.

Güçlü bir enerji taşıyıcı tuz görevi görmesi, kristal yapıya tabidir. Bu maddeye değinilen sözlü bir program (komplo), beyaz kristalleri belli bilgilerle yükler ve ona büyülü bir güç verir. Tuzun bir başka avantajı - küçük taneciklerin büyüklüğü - büyülü bir ritüel şartının gerektirdiği her türlü pratik durumda kullanılmasını sağlar.

Beyaz ayinler için tuzun kutsanması

Ana özelliği tuz olan komplolar ve ritüeller uygulama kolaylığı ve yüksek verimlilik ile karakterize edilir. Beyaz sihir alanından ayinleri yaparken çoğunlukla beyaz kristaller kullanılır.

Paskalya tatili öncesi Büyük Perşembe günü alınan sözde Perşembe tuzu, özel bir güce sahiptir. Kilisede hazır perşembe tuzunu alıp kendin pişirebilirsin.

“Tarif” yemek

Bir önceki Paskalya Perşembe günü, güneş doğarken tuz, keten torbaya dökülmeli, daha sonra önceden ısıtılmış bir fırına ya da fırına konmalıdır. Tuz fırında (fırında) iken, kişi “Babamız” duasını üç kez söylemelidir. Bundan sonra, madde ile çanta kaldırılabilir. Dördüncü tuz hazır.

Ancak, gerçek Perşembe tuzu almanın işe yaramadığı olabilir. Öyleyse analogunu hazırlayabilirsiniz: maddeyi başka bir perşembe günü kendiniz kutlamak, aynı işlemleri yaptıysanız, sadece 7 kez telaffuz edebilmek için “Babamız”.

Geçiş ayininin kutsandığı özel bir dua da var. Metin:

“Jericho'daki Elisha peygamberden ortaya çıkan ve zararlı suyu tuzlu kirlenmeden temizleyen Efendimiz, Kurtarıcımız! Siz ve bu tuzu kutsayın, sunarak neşeli olun. Ne de olsa, sizler bizim Tanrımızsınız ve size şimdi, her zaman ve her zaman şan ve şeref veriyoruz. Amin! ”

Kutsal Perşembe tuzu en iyi şekilde negatif ve kara büyücülükle mücadele etmeyi amaçlayan büyülü komplolarda ve ritüellerde kullanılır (örneğin, hastalıklardan iyileşmek, hasardan veya gözlerden kurtulmak için). Yerli karakter ritüellerinde (aşk, para, şans, ticaret vb. İçin) mağazadan alınan normal tuz kullanımı yasaktır.

Tuz ile en popüler komplolar ve ritüeller

Tuz üzerindeki lekeler geniş bir etki yelpazesi ile karakterize edilir ve neredeyse tüm yaşam alanlarına uygulanabilir. Bu maddenin kullanımı ile en popüler beyaz ayinler ritüellerdir:

  • aşk üzerine;
  • servet ve parayla;
  • sağlık için;
  • iyi şanslar için;
  • ticaret için;
  • kırıcı ve kıskançlara karşı korunmak;
  • olumsuzluk ve büyücülüğe karşı korumak için.

Kara büyüde bir tuz parçası da kullanılır - genellikle rassorki ve diğer döner ritüellerde kullanılır.

Aşkın tuzuna komplo kurmak

Bu komploun amacı, seçtiğiniz kişiyle karşılıklı sevgi duygularına neden olmaktır (kimse karşılıksız sevginin hayatımızda çok sık meydana geldiğini iddia edemez). Ayin gece yarısında, büyüyen bir ay içinde yapılır. Büyü, tuz menüsünde 3 kez okunur:

“Tuz beyaz ve saf! Yardım et, Tanrı'nın kulu (adınız), Tanrı'nın hizmetkarının kalbinde uyanmayı seviyorum (sevgilinin adı). Bana karşı olan duyguları güçlü ve güçlü olsun, yaşamını bensiz görmesin, özlemesini beklesin, sadece bana bakabilir. Onun içinde aşkı ararım, cevap veririm, uzun zamandır, sonsuza dek, sonsuza dek ararım! Amin! ”

Komplo tuzunu ayrı bir tabak ya da kese içine kaydırmanız ve sevdiklerinizin yemeğini renklendirmeniz gerekir. Böyle bir fırsatın bulunmaması durumunda, seçili olanın eşiğine kelimelerle dökülebilir. “Öyle olsun!”

Para çekmek, tuz üzerine arsa

Arsa, yeni ay boyunca, bir paket tuz üzerinde gerçekleştirilir (tören gününde satın alınmalıdır). Bir paket tuz açılmalı ve pencere kenarına koyulmalıdır (kolaylık sağlamak için bir tabak kullanabilirsiniz):

“Ay büyüdükçe ve dökülürken, tuz enerji ile toplanır. Ayın cesedi her geçen saatle büyür, bu yüzden ceplerim para ve altınla doludur. Zengin olacağım! Amin! ”

Tuz gece boyunca pencere üzerinde bırakılmalıdır. Ertesi günden itibaren, amaçlanan amacı, yani, yiyeceği tuzlamak için kullanılmalıdır.

Bu ayin çok etkilidir. Gerekirse, önceki konserve tuzun tüketilmesinden sonra tekrar etmesine izin verilir.

Sağlık üzerine tuz arsa

Bir çorba kaşığı tuzu hafifçe suya batırın, avucunuzun içine alın ve kapatın. Avuçlarınızın arasına tuz sürtünmeye başlayın (3 kez):

“Bu beyaz tuz, tuzlu ve saf, öyleydi, her zaman olacaktır. Benzer şekilde, siz, her türlü rahatsızlık, yara ve acı beni sonsuza dek terk ettiniz. Şimdi ve daima ve sonsuza dek. Gece ve gündüz sözlerim kilitlenir ve kilitlenir! ”

Arsa okuduktan sonra, avuçlarınızı uzak tutarak ellerinizi akan suyun altında yıkayın.

Her şeyde iyi şanslar için tuzu arsa

Arsa, gün ışığından gün batımından önce Pazar günü okunur. Bir torba pamuklu kumaş alın, içine 2 yemek kaşığı tuz dökün. Alnınızın önünde bir torba tuz tutarak arsa okuyun:

“Ne uzak, ne yakın, ne yüksek, ne düşük, ne de hafta içi, ne tatillerde, ne de çatı altında, göklerin altında, akrabalarım arasında ve diğerleri arasında kedere sahip olmayacağım. Üzüntü ve çürükler beni asla geçmeyecek şekilde atlayacak. Sözlerim sonsuza dek güçlü ve güçlü. Ne sihirbaz onları ne de ortak adamı kıramaz. Amin. ”

Yatağınızın başına bir torba kristal konuşun.

İyi ticaret için bir tuz arsa

Keten bir torbaya tuz koyun ve aşağıdaki kelimelerin yardımıyla konuşun:

“Tuzu başarılı bir ticaretle, zengin ve cömert, fakir değil, alıyorum. Ticaret her gün gitmesine izin verdi, para biriktirdi, alıcılar eklendi. Öyleyse ol! amin (3 kez)!”

Bir çanta dikin ve çalışmak için yanınıza alın (mağazaya). Orada da bırakabilirsiniz, güvenli bir şekilde gizleyerek dışarıdan hiçbir kimse tespit edemez.

Kıskanç insanlar ve düşmanlardan gelen tuz koruyucu komplo

Bu kelimeleri kullanarak az miktarda tuz konuşun:

“Fısıltım, fısıltım evet dönüyorum. Bundan sonra, düşman beni rahatsız edemez, hasara zarar veremez, nazardan kaçamaz. Düşmanın işleyişinden, aldatmacalarından, öfkesinden ve anlamından korkmuyorum. Öyleyse ol! amin (3 kez)!

Tuzu küçük bir bez torbaya koyun veya temiz bir mendile sarın. Her zaman yanınızda olsun - bunun için elbisenizi gizli bir cebine koyun veya çantanızın ayrı bir cebine yerleştirin.

Büyücülükten koruyucu tuz arsa

Negatif bir sihirli etkiye maruz kaldığınızı düşünüyorsanız, koruma ve saflaştırma için bu basit töreni yapın. Ayin günbatımında yapılır.

Bir tabak alın, içine bir çorba kaşığı tuz dökün. Masada oturun, karşınıza çıkan maddeyle bulaşıkları ve sağdan yanan bir mumu koyun. Tabağı ellerinizde tutun, mumun alevine eşleştirin ve telaffuz edin:

“Şiddetli rüzgarlar, kötü büyü büyür. Onları derin, uzak ormanlara, derin nehirlere, hızlı sulara götürün. Evet, kırmızı güneşin altında yanacaklar! Benden uzak dur, düşüncelerini kır. Öyle olsun - bir günlüğüne değil, sonsuza dek. ”

Aynı tür tuzu bir kağıt torbaya koyun ve 3 gün boyunca yatak odası olarak hizmet veren odanın pencere kenarında tutun. Bu süre zarfında, kristal madde negatifleri emecektir. 3 gün sonra, tuz torbasını evinizden uzaklaştırın, toprağa gömün veya suya atın.

Hasardan, nazardan ve tuzlu herhangi bir şeytandan nasıl korunursun - şu videoya bak:

Yukarıdaki tuz grafikleri beyaz ve kullanımı güvenlidir. Hafif ritüeller ve ritüeller ile deneyimsiz kişilerin yazım pratiğine başlaması tavsiye edilir - daha önce sihir yardımına başvurmak zorunda olmayanlar.

Bu makalede özellikle kara büyünün cephaneliğinden gelen tuza komplolar vermedim - tehlikeleri ve uygulamadan sonraki olumsuz sonuçların yüksek olasılıkları nedeniyle. Karanlık büyücülük türleri sadece profesyoneller tarafından yapılmalıdır!

Pin
Send
Share
Send
Send