Rüya yorumu

Para için yardım için Wonderworker Nicholas'a dua

Pin
Send
Share
Send
Send


Yeterli para olmadan, düzgün bir yaşam yoktur. Tabii ki, mutluluğun hiç de parada olmadığı, ancak paradoksun, parasızları kesmeye alışkın olan insanların fakirlere acele etmeyi sevdiklerini söylemesi olduğu söylenebilir. Bir insanın, geleneksel olmayan yöntemler kullanarak bile (örneğin büyüye hitap) mümkün olduğu kadar kazanmaya çalıştığı gerçeğinde yanlış bir şey yoktur. İnsanlar servet çekmek için inananlar sık ​​sık para için yardım için Wonderworker Nicholas Ortodoks dualarını okurlar.

Büyük Nicholas'a ne sorulacak

Nicholas, Wonderworker, hayatı boyunca bile, kendisine hitap eden tüm yoksullara ve yoksullara maddi olarak yardım etti. Aziz'in mucizevi yardımı şimdi bile, ölümünden yüzyıllar sonra kurumaz. Bu nedenle, maddi zorluklarda genellikle inananlar, ilk etapta, dualarını Uygun Nicholas'a sunarlar. Çeşitli parasal konularda yardım isteyin:

  • genel finansal refah;
  • ailenizin mali durumunu iyileştirme hakkında;
  • parasal şans hakkında;
  • paradan aşk hakkında;
  • belirli bir miktar paranın acil alınması vb. hakkında

Tabii ki, Aziz Nikolaos'a hitap eden para için dualar sizi milyoner yapmaz (bu amaç genellikle inançla ilgisi olmayan büyücülük büyülerine ve komplolarına atfedilir), ama kesinlikle refahın hayatınızda her zaman gelişmesini sağlamaya yardımcı olacaktır. ve ev dolu bir kapta kaldı.

Nicholas, Ortodoks duaları para konularında yardım için

Evrensel Dua

Duanın iyiliğini kendine çeken Aziz Nikolaos’a hitap eden en güçlü dualardan biri onu zenginlikle doldurur. Duanın metni:

Dua, azizin simgesinden önce söylenmeli ve ondan önce bir lamba ya da kilise mumu yakmalıdır. Bu, sözleri ve hedefleri üzerinde daha iyi bir odaklanma sağlayacaktır.

Ailenizin mali durumunu iyileştirme üzerine

Bu dua, aile medeni halinizi iyileştirmenizi sağlar. Kelimelerin 7 kez tekrarlanması gerekiyor:

En azından bir ay - uzun bir süre söylerseniz duadan en iyi sonuç alınacaktır.

Yeni bir cüzdan için parasal şans hakkında

Bu dua yeni bir cüzdan alırken okunur ve parasal başarının dua eden kişiye çekilmesine yardımcı olur. Ek olarak, bu dua metni cüzdan için tılsım niteliğinde bir şey gibi davranacaktır - asla kaybolmayacak, hırsızların ellerine düşmeyecektir.

Tapınağın duvarlarında, Aziz Nikolaos ikonunun önüne bir mum koyarak bir dua okurlar. Aynı zamanda, yeni alınan el çantası elinde olmalı ve kesinlikle boş olmalıdır. O zamanki eski çanta çantanın içindeyse, kiliseyi terk ettikten sonra ya muhtaçlara verilir ya da pişmanlık duymadan atılır, içindeki tüm para sadaka olarak dağıtılır. İçindeki önemli şeylerin geri kalanı (kartvizitler, çekler vb.), Çantanın ayrı bir cebine konur, ancak yeni bir cüzdanın içine koyulmaz.

Yeni “para karşılığı evin” yardımı ile kilisede, aziz yüzünün önünde kutsanan dua şöyledir:

Para seni sevmek için

Bu dua açıkça söylenir, böylece para tapana aşık olur. Özellikle iş adamları tarafından kullanılmaya uygundur. Tapınağın duvarlarındaki kelimeleri okuyup St. Nicholas'ın görüntüsünün önünde diz çökmüş olarak okuyun. Aynı zamanda, ellerinde sıkılması gereken küçük şeyler (hepsi bir jetona kadar) tapanın ceplerinde olmalıdır. Duadan sonra tapınağı terk ettikten sonra bu sikkelerin teke sadaka olarak dağıtılması gerekir. Tapanın mali durumu iyileşmeye başladığında, yardım için bazı fonların belirlenmesi gerekiyor.

Para aşkı için dua sözleri şöyle:

Acil para ihtiyacı

Namaz, belirli bir ihtiyaç için acilen paraya ihtiyaç duyulan durumlarda kullanılabilir. Para genellikle bu duadan sonra çok hızlı bir şekilde ortaya çıkar, ancak başında sorulana harcanması gerekir. Bu metin, azizin önemsemelere dikkatini dağıtmamak için sık sık kullanılmamalıdır (sizin için hala çok fazla muhtaç olanı vardır) ve kendinizden parayı korkutmamak için. Duanın Sözleri:

Yardım için ayrıca video dua Nikolai Ugodnik'e bakınız:

St. Nicholas'tan para konusunda yardım istemek için nasıl

Para için yardım için dua etmenin, Wonderworker Nicholas'a hitaben, istenen etkiye sahip olması için, ilan ederken, istenen hedefe odaklanabilmeniz çok önemlidir - yani, açıkça parayı, daha iyi - belirli miktarda bir parayı temsil etmeniz gerekir. Buna ek olarak, Tanrı'nın aziziyle yapılan dualı bir konuşma sürecinde, onları neye harcayacağınıza ve bunun hakkında düşüneceğinize kesin olarak karar verdiğinizden emin olun.

Para için yardım için Wonderworker Nicholas'a yapılan herhangi bir dua metninin, her bir kelimenin anlaşılması, ifade ve anlayışı ile birlikte okunması çok arzu edilir. Dua olarak samimiyetsizlik ve bahanenin notları olmamalıdır. Aziz ile temasa geçmek fısıltı veya alçak sesle olmalıdır.

Yararlanıcı Nikolai'ye hem kilisede hem de evde dua edebilirsiniz. Kelimeleri, aziz ikonundan önce söyleyin. Sabahları, uyandıktan sonra veya akşamları yatmadan önce, St. Tapınakta, uygun bir zamanda Tanrı'nın aziziyle konuşmaya gelebilirsiniz.

Bu parayı iyi bir amaca göndermek için Harikalar Diyarı'ndan Nicholas'tan para yardımı istemeye karar vermeniz harikadır - bu durumda bir aziz, talebinize çok yakında cevap verecektir. Kilise ya da muhtaç için küçük bağışlar da iyi bir iş olarak kabul edilecektir. Mali durumunuz kritik olsa bile, hayır işlerine katılmayı unutmayın. Bağış miktarı oldukça küçük olabilir, asıl mesele, yardım isteğinin ruhtan gelmesi ve içten olmasıdır. Vericinin elinin yetersiz kalmayacağına dair popüler bilgeliği hatırlayın.

En iyi sonuç, sürekli, düzenli ve uzun telaffuz sürecinde Wonderworker Nicholas'a para yardımı için bir duadır. Alçakgönüllülük ve sabır, dua ederken bir inanandan istenir, bu yüzden bazen bir azizten destek almak uzun zaman alabilir. İnancınızı kaybetmemeye çalışın, çabalarınız ve sabrınız kesinlikle liyakatinize göre ödüllendirilecektir.

Sahip olduğunuz her şey için ve gelecekteki yardımları için Tanrı'ya ve Kutsal azizine teşekkür etmeyi bir kural haline getirin.

Pin
Send
Share
Send
Send