Rüya yorumu

Çekiciliği ve cinsellik arsaları

Pin
Send
Share
Send
Send


Her yaşta bir kadın güzel ve çekici olmak, etrafındaki erkeklerin gözünde hayranlık uyandırmak ve cinsiyetinin diğer kadınların gözünde imrenmek ister. Havva’nın kızları bu hedefin peşinde koşan ne değildir: her türlü kozmetik, pahalı güzellik salonları, gelişmiş eğitim ve fitnes, yorucu diyetler ve hatta ameliyat. Cinsellik ve çekiciliğe dair komplo, kadın güzelliğine giden yolun bir başka etkili yoludur.

Özellikleri ve itiraz komplo ilkesi

İtiraz için komplo kurmak- Bu, özellikle performansçının dış verilerini etkilemek ve çekiciliğini arttırmak için tasarlanmış sihirli bir sözel formüldür. Komployu uyguladıktan sonra, herhangi bir kadın, en sıradan görünüme sahip (“gri fare” olarak adlandırılan) bile, bir cazibe nesnesi haline gelebilir, dikkat çekebilir ve sayısız tecavüze neden olabilir. Güzelliğin büyüsü, zayıf kusurlarını doğal kusurlarını engelleyecek ve kişisel nitelikleri ilk etapta getirecek olan karizma ile temsil eder.

Büyülü bir komplo çalışmasının güzellik ve çekicilik konusundaki sırrı nedir? Etkisi altında:

 • sanatçının içsel (ruhsal) güzelliği, dış kabuğuyla uyumlu bir şekilde tanrılıyor; bu da kadın çekiciliğinin patlamasını sağlıyor;
 • sanatçı, bir dizi yeni özelliği açmadan önce. Mutluluk, şans ve başarı bulur. Ona, sihirli etkinin kullanılmasından önce basitçe ulaşılamaz gibi görünen engeller kolayca verildi;
 • içsel güven, kimseyi kayıtsız bırakmayan bir kadında ortaya çıkar.

Komploun cinselliğe kilit konusu elbette ki kadının görünüşüdür, ancak yine de etkisi, öncelikle oyuncunun iç içeriğini etkiler. Bunun nedeni, zayıf cinsiyet temsilcisinin dış çekiciliğinin büyük oranda onun içinde olanlara, psikolojik ve duygusal bir seviyeye bağlı olmasıdır.

Komplo cinsellik ve çekiciliğinin sınıflandırılması

Cazibe ve güzelliğe sayısız komplo takası var. Her birinin kendine özgü bir hedefi vardır, her biri kadının görünüşünün belirli bir bileşeni ile ilişkili olarak etki eder. Koşullu olarak güzelliğe ilişkin çizimler aşağıdaki parametrelere göre 3 büyük gruba ayrılabilir:

 • ritüelin amacı;
 • komplo konusu;
 • ayin sanatçısı.

Tarafından hedefleri temyiz için komplo ayrılır:

 • harici kusurları ortadan kaldırmak için ritüeller;
 • gençliği uzatma törenleri;
 • çekiciliği korumak için büyü.

Bağlı olarak sanatçıAşağıdaki cazibe ritüelleri ayırt edilir:

 • genç ve bekar kızlar için komplolar;
 • evli kadınlar için ayinler;
 • evlenmemiş ve evli bayanlar için ritüeller.

Dikkate alırsanız komplo nesnesi, sihirli ritüelleri en sık hedeflenenler:

 • kadın figürünün güzelliği ve cinsiyeti;
 • yüz güzelliği;
 • saç sağlığı ve güzellik;
 • diş sağlığı ve güzellik;
 • eller, bacaklar ve kadın vücudunun diğer kısımlarının güzelliği.

Etkileyici güzellik komploları listesinden herhangi bir kadın, arzularına, gereksinimlerine, görünümündeki zayıflıklarına odaklanarak, kendine uygun bir ritüel seçebilir.

Basit ve etkili bir komplo cinsellik ve çekiciliği

Güçlü bir çekicilik, gençlik ve sağlık komplo

Hazırlamak istediğiniz ayin berrak su ve bir tutam tuz tuzu, kesinlikle dolunayda, gece yarısında tutuldu.

Tam olarak saat 12: 00'de sol elinde bir bardak su almanız gerekiyor, tuz - sağda, tamamen karanlıkta, perdeler kapalı, odanın ortasında durup bir komplo kelimesini fısıldayarak fısıldayarak:

“Voditsa şeffaf, voditsa mehtaplı, seni yutuyorum, yalvarıyorum: beni Tanrı'nın kulu yapacak şekilde yap (adınız)her gün güzel ve taze olan insanlar her gün bana Ana Ay'a baktıkları gibi bakıyorlardı. Böylece her gün bir söz veriyorlar ve benim hakkımda diyorlar: “Ay ne kadar iyi, Tanrı'nın kulu da (adınız) iyi, beyaz ve tombul, genç ve neşeli. ”

Büyünün metnini konuştuktan sonra, suya tuz dökülmeli, camı sabaha kadar pencerede bırakmalısınız. Sabahleyin yataktan kalkarken, bir bardaktan küçük bir yudum almanız gerekir.

“Su içimde, güzellik üzerimde! Amin Amin Pereaminnoe! ”

Hazırlanan su, uyandıktan sonra yukarıda açıklanan ritüele eşlik ederek hafta boyunca biraz fazla içilmelidir.

Yüz güzelliği ve tazeliği için süt için bir komplo

Komplo sözleri, bir bardak taze inek sütünde, 3 kez telaffuz edilir:

“Süt-süt taze! Beni güzel, kırmızı ve taze yap. Böylece izleyen, hayran ve görünen herkes! ”

Sütü konuştuktan sonra, 3 yudum bardak almalısın ve kalanını - yüzünü yıka. Ayinleri haftada bir kez tekrarlamak istenir - bu, sonucu sabitler ve uzatır.

Su ve sütte iki daha güçlü komplo güzelliği, videoyu izleyin:

Saçın güzelliği üzerine komplo

Arsa, pazartesi günü büyüyen bir ayda ilan edilir. Performansçı odanın ortasında elinde bir tarak (tarak) ile oturmalı ve gece ışığındaki pencereden dışarı bakmalıdır. Yazım Metni:

“Tarla - tohum, ışık - güneşe, taç - tarak ve saç - saça. Amin. ”

Çizilmiş tarak saçınızı daha da taramanız gerekir.

Yeni bir ay için komplo, düşündürücü çekicilik ve güzellik

Arsa, yeni ayın ilk dakikalarında açıklanır (ay takvimi tarafından belirlenen tam zaman). Metin aşağıdaki gibidir:

“Ay yeni doğdu, güzelliğini benimle paylaştı. Yüzüm şimdi beyaz, cildim taze, saçlarım uzun, kemerim zayıf. Ağız günbatımında güneş gibidir, sınırlar güneş doğarken şafak gibidir. Bu dünyada benim için hiçbir şey tatlı değil. ”

Bu tamamen güvenli bir komplo. Her ay ayda bir kullanabilirsiniz.

Gençleştirme ve güzellik için arsa

Oldukça basit ama etkili bir komplo. Bir büyü yapmak, doğum gününüzde başlamalıdır. Kelimeler güneş doğarken konuşulur:

“Tanrım, yüzümü kaynak suyla yıkadım, cennetsel güneşle sildim, parlak gökyüzünü korudum, dünyaya ve gökyüzüne gülümse, seninle, Tanrım, seni sağlıklı ve uzun bir ömürle kutsadım. Vücudum, bekle! Amin! ”

10 gün boyunca bir arsa yapıldı, ardından 7 gün ara verildi ve ritüel devam ettirildi (ardışık 10 gün boyunca tekrar tutuldu). Komplo kullanımı günlerinde, et ürünlerini menünüzden tamamen elimine etmelisiniz..

Doğal olarak, güzellik ve çekicilik için herhangi bir komplo, sonuçta iman ile yapılmalıdır, aksi halde ondan hiçbir şey kalmaz.

Pin
Send
Share
Send
Send