Rüya yorumu

Rüya kitaplarında bozuk bir telefonun hayalleri

Pin
Send
Share
Send
Send


Telefon, dış dünyayla iletişimin bir simgesidir. Bu gerekli iletişim araçları, günlük yaşamda o kadar sağlam bir şekilde yerleşiktir ki, modern insanın değişmez bir arkadaşı haline gelmiştir. Kırık bir telefonun hayalleri neler? Bu konuyu ayrıntılı olarak anlayacağız.

Telefon - dış dünyayla iletişimin sembolü

Gerçekte ve bir rüyada kırılmış bir telefon, açıklanması gerekmeyen bir şok durumuna neden olacaktır. Bazı vatandaşlar için, pahalı bir telefon, daha az değil, sosyal bir imajı temsil eder.

Bu görüntü rüyasında hangi sembolizm içeriyor? eğer telefon yeniydiHayatta kötü değişiklikler bekliyoruz. eğer hücre yaşlıydı, hayatta güncelleme geliyor. Bir rüyadaki eski şeylerden ve nesnelerden kurtulmak her zaman iyi bir değişikliktir.

Bir gadget'ı dış dünyayla iletişim aracı olarak görürsek, kırılmış bir gadget'ın anlamı:

 • doğru insanlarla bağlantıların kaybı;
 • arkadaşlarla ya da sevgili biriyle ayrılmak;
 • yanlış anlaşılma temelinde iş ortakları ile çatışmalar;
 • doğru kişiyle iletişim kurmanın önündeki bir engel;
 • gerekli bilgi eksikliği;
 • Herhangi biriyle iletişim kurma isteksizliği.

Telefonla ilişkili eylemleri göz önünde bulundurursak, aşağıdaki çizim önemli olacaktır:

 • telefon beklenmedik bir şekilde çöktü;
 • Kasıtlı olarak gadget'ınızı kırdınız;
 • başkası telefonunuzu kırdı;
 • Birinin telefonunun bozuk olduğunu görüyorsunuz.

Telefonu kazayla parçala - iyi değil. Hayalperestler, önemli iletişim meseleleriyle uğraşırken problemler beklerler. Gadget ekranı çatlamışsa, hayalperestin dahil olduğu durum hakkında net bir fikri yoktur.

Rüyada kırık bir telefon görmek için - Sevdiklerinizle iletişimde sorunların sembolü. Yakında bir yanlış anlaşılma ve arkadaşlarla çatışma yaşanacak ve bağlantı bir süreliğine kopacak. Ancak, üzülmemelisiniz: iletişim bir süre sonra geri yüklenir.

Eğer hayalperest çaresizlik içinde onun gadget'ı tatiliBu demek olabilir:

 • erişilemeyen bilgi hakkında öfkeli;
 • iletişimden kurtulma çabası;
 • önceki hatıralardan kurtulma isteği;
 • hayatınızı radikal bir şekilde değiştirme isteği.

Hayalperestin ihtiyaç duyduğu gizli ya da erişilemez bilgiler umutsuzluk ya da öfke saldırısına neden olabilir. Uyuyan kişinin belirttiği rüya budur gadget'ı duvara kırar veya zemine sallanır. Ne yaparsan yap, ama yakın gelecekte ne bilmek istediğini bilmeyeceksin.

Bazen eski sosyal çevre o kadar sinir bozucu ki herhangi bir yere kaçmaya hazır, sadece gereksiz insanlarla buluşmayacak. Ya da bir kişi gereksiz iletişimden muzdariptir ve nasıl kurtulacağını bilmez - bilinçaltı kırık bir telefonun görüntüsünü gönderir. Hayalperestin kendisi, kullanılmayan tüm temasları aniden durdurmalıdır.

Hem olumlu hem de olumsuz anılar iletişim ile ilişkilidir. Rüyada bir aleti kır - Gereksiz hatıralardan kurtulmak için bilinçaltının tavsiyesi. Geçmiş olaylarla değil, bugün içinde yaşayın. Ayrıca, bir duvara kırılan bir telefon, önceki temasların reddedilmesi ve ortamın değişmesi ile başlayan bir yaşam tarzı değişikliği hakkında ipucu verebilir.

Uyku uyarısı

Bir rüyada denersen hatalı bir telefonda konuşmak, yakında arkadaşlarınız veya iş arkadaşlarınızla çatışmalar ortaya çıkacak. Hasarlı bir telefonda haberi bir arkadaşınıza göndermek isterseniz, yanlış anlamalar ortaya çıkacak. İş aradıysanız, meslektaşlarınızla sorunları bekleyin. Bir kız hatalı bir hücresel sevgili ararsa, çift yakında ayrılacak.

Kavgada bulunduğunuz bir kişiye arızalı bir telefon açarsanız, hemen onunla uzlaşmalısınız. Bu eylem için bir rüya ucu. Şimdi ilişkiler kurmak için iyi bir zaman.

Sen kırıldığı ortaya çıkan yeni bir telefon aldı? Böylece, yakında insanlarla iletişimde büyük sorunlar yaşanacak. Aksine, telefonu kırmak için - gereksiz iletişim ile ilgili can sıkıcı sorundan kurtulun. Bir numara çevirdin ama telefon kırık veya şımarık? Demek iletişim problemlerini abartıyorsun.

Bir soruya ya da şüpheye açık bir çözüm bulmaya çalışıyorsanız, nereden başlayacağınızı, - Kırık bir alet ile bir rüya farkındalık eksikliği konuşuyor. Planlanan işle başarılı bir şekilde başa çıkmak için bilgiye sahip değilsiniz. Gerekli bilgi miktarı gelir gelmez, her şey kendiliğinden çözülecek - ve problem ortadan kalkacak.

İletişim, iletişim, bilgi - onlar aracılığıyla her şeyi kontrol altında tutarız. Bu nedenle, kırık bir iletişim aracı durumun kontrolden çıktığı ve kendiliğinden geliştiği konusunda uyarır.

eğer sırrın emrini almışsın., ama dünyaya anlatmak için bir cazibe var - bir rüya sizi aptalca şeyler yapmamanız konusunda uyarır. Sırrını ruhunun derinliklerine göm, çünkü sana ait değil. Önemli bir hata yapmayın.

Bir rüyanın psikolojik yönü

Psikologlar, kırılmış bir aracın görüntüsünü iletişim ile ilgili psikolojik sorunların bir simgesi olarak görür:

 • iletişim kaybı korkusu;
 • sorumluluktan kaçınma arzusu;
 • bilgiyi gizli tutmak arzusu.

Bozuk bir telefon, aşık olmayı hayal edebilir birbirlerini kaybetmekten korkan insanlar. Bu durumda uyku, gündüz deneyimlerinin bir yansımasıdır ve yorumlamaya tabi değildir. Kırık / kırık iletişim medyası, sadece sevdikleriyle iletişim halinde yaşayan kalpleri sevmek için kötü bir rüya.

ne zaman adam sözlerinden sorumlu olmaktan korkuyor/ tapuların, kırık iletişim araçlarının imgesi, bilinçaltından kusursuz olanın sorumlu olma korkusunu ifade eder. Bu hayalin aynı zamanda yorumu yoktur, çünkü hayalperestin düşüncelerinin bir yansıması, konuşmayı engelleme çabası.

Şaşırtıcı sırlardan korkma kırılmış bir iletişim aracının görüntüsüne de dönüştürülebilir. Hayalperest öylesine korkuyor ki, birisinin davranışı hakkında bir şeyler öğrenecek, kamış tutacak - tüm iletişim araçlarının yaşamından kaybolacağını hayal ediyor. Korku pasif olabilir - kırık bir aracın görüntüsü geliyor. Korku panik halini alabilir - hayalperest telefonu öfkeyle parçaladı.

Pin
Send
Share
Send
Send