Rüya yorumu

Ulusal işaretlere göre çocuğun cinsiyeti nasıl bulunur?

Pin
Send
Share
Send
Send


Halk omenlerinin, günümüzde neredeyse hiç kimsenin kullanmadığı, geçmişin aşırılıkları olduğuna inanılmaktadır. Fakat ailede ikmal planlandığında, sabırsız ebeveynler en kısa zamanda, doğum için hazırlayacakları kişiyi bulmak isterler - bir oğul mu, kız mı? Çocuğun cinsiyetini ulusal belirtilere göre nasıl bulacağınızı, size bu materyalde anlatacağız.

 1. Karın hamile ise geniş ve yuvarlak bir şekle sahip, bir kız çocuğunuz olacak ve eğer keskin ve kuvvetlice yapışırsa, çocuğun doğumunu bekleyin.
 2. Sabahları çok mu hastasın? Bir kız olacak ve eğer bütün gün boyunca - bir oğlan.
 3. Anne oğul olacaksın bacaklarda kılların arttığının farkına varırsanız. Ve bitki örtüsü, aksine, azalırsa - bir kızın doğum için hazır olun.
 4. Bir kadın pozisyonda ise biraz burun bulanıklaştırır - bir çocuk doğacak.
 5. Tatlı ve meyve istiyorum "ilginç pozisyon" ilk haftalarında? Bekle bir kız. En büyük günaha tuzlu ve et yemek ise, bir oğul doğacak.
 6. Hamile bir bacak daha da soğumuşsa, normalden daha sonra bir çocuk doğacak. Değişiklik olmadığında - kız ailesinin tamamlanması için hazırlanmanız gerekir.
 7. Portakal suyu senin gerçek fetişin mi? O zaman yakında güzel bir kızın mutlu bir annesi olacaksın. Ve eğer her gün bir baş ağrısı - yüreğinde bir oğul giy.
 8. Areola meme uçları etrafında ise aydınlanmaya başlar - bir oğlan olur ve eğer hava kararırsa - bir kız.
 9. Bir kadının midesi gelişirse aşırı bitki örtüsü - bir çocuk görünecektir. Ve pigmentasyonun varlığı bir kızın doğumunu gösterir.
 10. Erken hamilelik nöbetlerle birlikte ateş doğar - oğul doğar ve ürperti kızdır.
 11. Kalp sık sık atıyorsa - bir kız olacak ve eğer kalp atışı tersine yavaşlarsa - bu, çocuğun annesi olacağın anlamına geliyor.
 12. İştah artışı Ayrıca bir oğlunun doğumunu gösterir.
 13. Çocuk daha fazla iterse üst karın bölgesinde bir kız, alt kısmında ise bir erkek.
 14. Göğsün çok değişmedi. biçiminde Oğlunu getirecek.
 15. Sol tarafındaki yatağa git. - Bir çocuk doğacak.
 16. Kötü bir ruh haliyle delirirsen - Kız doğacak. Ve eğer iyi bir ruh hali içindeyseniz - bir oğlan.
 17. Gebe kalmadan önce ise çift, aktif olarak cinsel yaşamda yaşıyordu - bir kız doğacak ve aralar kesilseydi, bir oğlan olurdu.
 18. Midede ilk hareket ise sağ tarafta hissettim - Bir çocuk görünecektir. Ve eğer sol taraftan - kız.
 19. Hamileliğin ilk üç ayında Yeterince kolay - bir oğlunun doğumuna hazırlanın, aksi takdirde - kızlar.

Ebeveynleri sevmenin gelecekteki bebeğin cinsiyeti hakkında endişelenmemesi gerektiğine inanılmaktadır, ancak bu tüm eyaletlerde böyle değildir. Örneğin Çin'de yasalara izin verilir sadece bir çocuğum var. Ve çoğu erkek olmasını istiyor. Bebeğin cinsiyetini belirlemek için Çinliler özel bir masa kullanıyorlar.

Kadının yaşını ve aynı zamanda anlayışın gerçekleştiği ayı bilmelisiniz. Tarihler eşlendiğinde kimin doğacağı sorusuna bir cevap alacaksınız.

Japonların başka masaları var.. Verilerine göre, ortakların her birinin doğum ayını bilmeniz gerekir. Bu verilere dayanarak, güvenilir bir tahmin derlenir.

İngilizler alışılmadık bir yol kullanıyor Bebeğin zeminini ayarlamak için yardım: Hamile bir kadın eti koçun omzundan çıkarmalı ve yanıncaya kadar ateşte tutmalıdır. Sonra bıçak bir başparmakla delinir ve ipin deliğe geçirilmesi ile bir düğüme bağlanır. Kemik arka kapıya asılır ve sonra ilk olanın (yabancılardan) konutlara girmesini bekler. Eğer bu bir erkekse, bir oğlan ortaya çıkar ve bir kadın kızsa.

Çocuğun cinsiyetini kehanetle belirleme

 • Hamile kadının ellerini göstermesi istenir. avuç içi ile onları açarsa, bir kız belirecek ve aşağı indiğinde bir anne olacak;
 • hamile bir kadının anahtarı masadan alması istenir. Aynı zamanda, ürünü hangi bölüm için alacağını dikkatlice gözlemlerler - eğer bir tur için, eğer ailede bir erkek çocuğu olacaksa, eğer dar ve uzun bir kız için. Ve eğer ortadaysa - çift ikizlerin ebeveyni olacak!
 • Kızdan elini göstermesini ve sonra kalkmasını istemeniz gerekir. Aynı zamanda sağ elini gösterir ve sağ eliyle kendine yardım ederse, o zaman oğul meselesi olur ve aksine - kızı;
 • hamile bir kadın yemek sürecinde boğulursa, numaralardan herhangi birini isimlendirmesi istenmelidir. Daha sonra alfabedeki harflerden hangisine karşılık geldiğini hesaplar (örneğin “a”, 1, “b” - 2 vb. Değerlerine karşılık gelir) ve bu harfle başlayan herhangi bir adı adlandırması istenir. Eğer bir kadın ismi sırasıyla verilirse, bir kız doğar ve bir erkek ismi bir oğlan ise.

Ondan önce, sizi doğrudan bebeğin cinsiyetini belirten işaretler (fiziksel değişiklikler, moraller, duyumlar) ile tanıştırdık. Ve şimdi, dikkatinizi asırlarca var olan ve güvenilir bir onaylamayan, ancak genellikle yeterince yerine getirilmiş olan bilinmeyen nedenlerle olan inançlara çekmenin zamanı geldi. Onları kontrol etmek için sadece birkaç dakika harcayın:

 • gebe kalma yasal olarak evli insanlarda (veya evli insanlarda) meydana gelirse - bir kızın doğumuna hazırlanmakta fayda vardır ve eğer bir erkek arkadaşı ve kız arkadaşı herhangi bir bağla bağlı değilse - erkek çocuk sahibi olma olasılığı çok yüksek
 • eğer bir erkek kadını çiftinde daha çok seviyorsa - bir erkek doğacak ve durumların tamamen tersi ise - kızın ailesi olmaya hazır olun
 • antik dönemde gelecekteki bir bebeğin cinsiyetini belirlemenin etkili bir yolu vardı: bunun için bir el bileği almak, çok uzun bir ipe bağlamak ve sol avuç içinde tutmak gerekiyordu. Eğer ileri geri sallanmaya başlarsa, ebeveynler çocuğun doğumu için hazırlanıyorlardı ve eğer bir çember içinde dönüyorlarsa - kızı bekliyorlardı.

Elbette, ulusal işaretlere güvenip güvenmemek tamamen sizin hakkınızdır. Sonunda, bir çiftin içinde sevgi ve uyum hüküm sürdüğü ve bebek mutlu ve sağlıklı bir şekilde büyüdüğü sürece, sonunda kimin doğacağı o kadar önemli değildir.

Pin
Send
Share
Send
Send