Rüya yorumu

İşe alınacak dua - kime ve nasıl dua edeceğiniz

Pin
Send
Share
Send
Send


Yaşamındaki en az bir kere her yetişkin kişi, iş arayışı ve “çalışma cazibeleri” ile uğraşmak zorunda kaldı. Ve bir adayın yüksek kişisel ve profesyonel nitelikleri bile, istenen pozisyonu elde etmek için her zaman mutlak bir garanti veremez. İş arama prosedürü oldukça uzun sürebilir. Bu süreyi önemli ölçüde kısaltın, başvuru sahibinin tarafına iyi şanslar çekin ve hızlı bir şekilde işe alınabilmesi için tüm koşulları yaratın, özel bir Ortodoks namazı vardır.

Dua iş için nasıl çalışır?

Şiddetli rekabetin geliştiği günümüz dünyasında, etkili bireylerin yardımı ve desteği olmadan yüksek maaşlı bir iş bulmak çok zordur. Bununla birlikte, her başvuru sahibi, istihdamı sürecinde Ortodoks duaları kullanıyorsa, en yüksek güçlerin yardımını alabilir. Bir iş bulmak için dualar herhangi bir adayın, yol boyunca tüm olası engelleri atlamasına ve istenen pozisyonda olmasına yardımcı olur.

İş aramada yardım için Ortodoks dua yüksek verimli bir araçtır, ancak tüm umutlarımızı bunun üzerine çekmek imkansızdır. Başvuranın iş başarısı büyük ölçüde kişisel özelliklerine bağlıdır. Cennet tembel insanlara yardım etmeyecektir. Yüksek kuvvetler, yalnızca özenle, sebat ve amaçlarıyla her şeyi elde etmeye alışkın olanları tercih eder, çünkü Tanrı'nın kutsal yardımcıları bile yaşamları boyunca yorulmayan işçilerdi. Çalışkan, aktif ve enerjik adaylar için başarılı istihdam için daha fazla şansın olması.

İş ve iş ararken en etkili Ortodoks duaları

Eserde yardım talebi doğrudan Rabbe ya da Kutsal azizlerine yöneltilebilir - ikinci dua metinleri kategorisi en çok istenen olanıdır. İyi bir iş bulabilmek için inananlar, dualarını kutsal şehit Trifon, Moskova'nın kutsanmış yaşlı kadını Matrona ve Sarov'un St. Bazıları İsa Mesih'ten yardım ister.

Matrona Moskovskaya iyi bir iş bulmak için dua

Kutsanmış Matronushka'ya, hayatı boyunca bile, acı ve muhtaçlığın akışı durmadı - hepsi istekleriyle ona geldi. Mutlu yaşlı kadın, ölümünden sonra insanlara yardım etmeye devam ediyor. Matronushka'ya hitap eden iş için dua, gerçekten hızlı ve güvenli bir şekilde iş bulmak isteyenlere iyi yardım sağlar. İçindeki kelimeler:

Kutsal şehit Trifon'un duası bulma konusunda yardım için

Kutsal Şehit Trifon, Ortodoks Kilisesi ve sadık tarafından büyük ölçüde onurlandırıldı. Maddi ve barınma sorunları olan insanlar, kötü ruhlardan kurtuluş için ona dua ederler. Aynı zamanda Saint Trifon'a bir dua sunmak da mümkündür, böylece istediği işi hızlı ve sorunsuz bir şekilde gerçekleştirebilir. Dua metni aşağıdaki gibidir:

Bu videodaki çalışma için dua metnini de dinleyin:

Hızlı bir şekilde parasal bir iş bulmak için Rev. Sarov Seraphim için dua

Saint Seraphim Sarovsky'den, yalnızca sizin için değil, akrabaları, akrabaları, arkadaşları için de - kaderi sizin için kayıtsız olmayan insanlar için iş bulma konusunda yardım istemek mümkündür. Kutsal dürüst ve mucizevilere hitap eden bir dua şöyle sesler:

Hızlı bir şekilde iyi bir iş bulmak için Rabbe bir dua.

Yüce’ye yönelik iş aramada yardım için dua, en güçlülerinden biridir, bu nedenle kesinlikle cennet tarafından duyulacaktır. İstihdamın herhangi bir aşamasında telaffuz etmek gereklidir: duyuruları görüntülemek, potansiyel işverenleri çağırmak, özgeçmiş göndermek, görüşmeden önce ve sonra, vb. Bu duayı okuma sürecine her zaman haç işareti eşlik etmelidir. Dua metninin kendisi:

İyi bir pozisyon bulabilir ve bu konuda bir temel kazanıyorsanız, sağlanan destek ve yardım için Yaradan'a kesinlikle teşekkür etmeniz gerekecektir.

İşe alınmak için nasıl dua edilir?

Herhangi bir Ortodoks dua, en yüksek kuvvetlerle inanan arasında bir bağlantı görevi görür. İyi bir iş bulmanıza yardımcı olmak için bir dua isteği için, sadece yukarıda önerilen metinlerden herhangi birini seçmek ve onun yardımı ile dua etmek yeterli değildir. Dua dikkatlice okunmalı, içeriği dikkatlice incelenmeli, böylece başvuru sahibi özü anlayabilmelidir.. Metin, kalpten öğrenmek ve bellekten okumak için arzu edilir.

Rab ve kutsal mucize işçilerin dönmelerine de izin verilir. kendi sözlerinle. Ana şey, içtenlikle telaffuz edilmeleri ve yürekten gelmeleridir. Tapınak, kilise, şapel gibi kutsal yerlerde yaparsanız, Tanrı ile cemaat en büyük sonucu verecektir. Ancak bu, bu kurumların dışında dua etmenin imkansız olduğu anlamına gelmez - dua evde, ofiste, başvuru sahibine uygun herhangi bir yerde kullanılabilir. Önemli bir koşul, bir kişinin motive olması ve daha yüksek güçlerin temsilcileriyle konuşmaya hazır olmasıdır.. Duanın aziz ikonundan önce okunması iyidir (küçük boyutlu olsa bile).

Ortodoks namazının iş bulma konusundaki sözleri, fısıldayarak, her birini kendi başınıza açıkça anlayarak ve açıkça anlatarak söylenmelidir. Sakin ve huzurlu bir durumda Tanrı ve Kutsal yardımcıları ile konuşmak gerekir.irritable ruh hali, kategorik olarak bu amaçlar için uygun değildir kötülük. Tapanın başı sorunlardan arınmış olmalı ve düşünceleri kötü niyetli değildir.

İşe alınacak olan bir duanın “Şuna” diyerek başlaması önerilir.Bizim baba". Ondan sonra, duayı belli bir azize hitap eden okumak zaten mümkün. Ayrıca, her okumadan önce ve sonrasında kendinize üç kez empoze ettiğinizden emin olun. haç işareti. En iyi etki namaz kılmakta, belirgin diz çökmekte. Ayrıca, ayinli kuruluşlara yapılan düzenli ziyaretler performansın artmasına yardımcı olur.

Zorunlu gereklilik - iş arayışı başarı ile taçlandırılmışsa, yüksek güçlere teşekkür etmeyi unutmayın. Cennet kısa sürede insanlara yardım eder. Tembellik konusunda takıntılı olanlar terlemek zorunda kalacak, istihdama daha bağımsız çaba göstermeli.

Videoyu izle: Duaların kabul olmasına vesile olan beş kelime (Aralık 2021).

Загрузка...

Pin
Send
Share
Send
Send