Rüya yorumu

Neden bir rüyada votka içmeyi hayal ediyorsun?

Pin
Send
Share
Send
Send


İçmek ve içmek ile ilgili hayaller utanç vericidir. Gerçekte, alkol zehirlenmesi, uygunsuz davranışlara, özensiz görünüme ve çarpık dünya görüşüne yol açar. Neden votka içmeyi hayal ediyorsun? Detayları tercümanlarla birlikte ele alacağız.

Bir rüyada sıcak içecek

Rüya votkası; kontrolsüz duyguları, karmaşasız tutkuyu, çarpık bilgi algısını ve yetersiz eylemleri sembolize eder. Hayali doğru yorumlayabilmek için önemli noktaları hatırlamanız gerekir:

 • kim bir rüyada votka içti;
 • hangi yemeklerden votka içtiklerini;
 • hayalperestin içki içtiği kişilerle;
 • yandan alkol almanın gözlemlenmesi.

Alkol al ve iç - işlerin şansa bırakmasına izin ver. Hayalperest gerçeği yetersiz algılar, bilinci istenen yanılsamalar tarafından çarpıtılır.

Yalnız votka iç - Üzüntü ve kedere, nahoş olaylara. Hayalperest yanlış yolu seçti ve bu yöndeki her adım amaçlanan hedeften uzaklaşacaktır. Arkadaş şirkette içki içmek - kafası karışmış eğlenceye.

Kadın alem:

 • yalnız votka satın almak ve içmek - uzun süreli depresyon;
 • yanlışlıkla bir şişe kırmak - sarhoş bir şirkete bağlı ilişkiler yakında kesilecek;
 • votka dökmek için bir bardak alın - başarısızlıklarından dolayı başkalarını suçlayın.

Kadınlar için, bir rüyada sarhoşluk, erkeklerle arsız davranışların bir sembolüdür. Kendine çok fazla izin veriyorsun, bu kendin için kötü bir itibar yaratıyor.

Erkekler alem:

 • yalnız votka içmek - emek arenada kendi ahlaklarından kaynaklanan başarısızlıklar;
 • boş bir masada bir bardak ve bir şişe - yoksulluk, finansal aksilikler, harabe;
 • tek başına alkol almak ve içmek, gerçeklik algısının yetersiz kalmasıdır.

Bir erkeğin rüyasında içmek, sözlerine ve eylemlerine karşı sorumsuz bir tutumun sembolüdür. Kaçınılmaz olarak arkadaşlarınız ve meslektaşlarınızla ihtilaflara yol açan sözleri vermeye alışkınız.

Likör için kaplar

Yorum kabını ve votkayı kullandıkları yemekleri netleştirin:

 • bir bardak;
 • bir yığın;
 • bir bardak;
 • bir şişe

Küçük porsiyonlarda votka iç bir bardaktan - Küçük sıkıntılara. Sarhoş edici ne kadar az sarhoş olsaydı, sorun o kadar önemsizdi. Çok fazla gözlük görmek - çok küçük sorunlara.

Yığını Hacim bir camdan farklı değil, bu nedenle bir rüyanın yorumlaması çakışıyor. Bununla birlikte, yığından alkol içmek, istenmeyen bir durumun derhal gelişmesini vaat ediyor - yakın gelecekte sorunlar göz ardı edilecektir.

Votka bardağı içmek - ruhsal dünyanızın yiyeceğe ihtiyacı var. Tiyatroyu, sergileri, müzeyi ziyaret edin - ruhunuzu izlenimlerle doldurun. Boyundan iç votka - başkalarına karşı çok acımasızsın, daha hoşgörülü ve küçümseme zamanı.

Votka içmek ve sarhoş olmamak - iyi şanslar. Gizlice hayalini kurduğun en düşünülemez planı gerçekleştirebileceksin. İçmeyi reddet - tehlikeyi önleyebilirsiniz.

Ortak içki votka

Kimi alkol içtiğini hatırlıyor musun? eğer patronu olan bir şirkette, işten çıkarılmaya kadar iş yerinde bir çatışma durumu bekliyoruz. Ayrıca meslektaşları ve ortakları ile skandal olabilir. Eğer bayram donuksa terfi bekleyin.

Bazen bir patronun bir firmasında votka içmeyi hayal etmek beklenmedik bir karı öngörebilir - piyango kazanıp ikramiye ödersiniz. Birinin yanlışlıkla bıraktığı bir cüzdan veya banknot bile bulabilirsiniz.

Votka içmek bir erkekle beraber - aldatmaya. Hayatında karışıklık yaratacak bir yabancı olacak. Onun tarafında ya da dolandırıcılık olası şantaj. Provokasyonlara düşmeyin, yabancılara güvenmeyin, birinin getirdiği yardımı kabul etmeyin.

Votka içmek dost bir şirkette - başını belaya sokacak eğlenceye. Şüpheli bir macera bekliyorsunuz, bundan sonra insanların gözlerine bakmak utanç verici olacak. En iyi ihtimalle, kayda değer miktarda para kaybedeceksiniz, ciddi bir hastalık başka bir sonuç olabilir.

Diğer rüya sahneleri

Votka içmek mezarlıkta - Sevdiklerinizle ilgili kötü haberi. Bazen böyle bir rüya, iç çevrenizden birinin ölümünü önler.

Ölü ile votka içti? Hemen geri kalanı için bir mum koyun ve sorun çıkmaması için mezara bir söz bırakın. Bu yapılmazsa, ölen kişi rüyalarında sık sık misafir olacak. Bununla birlikte, eğer ölen kişi sizinle konuştuysa, iletilen bilgileri hatırlayın: bu daha yüksek bir güçten gelen bir mesajdır.

bazen Ölü bir insanla votka içmek yakın olan biriyle ilişkilerde bir kırılmayı önler: eski hale geldiler. İlişkiyi koparmak istemiyorsanız, davranışınızı yeniden gözden geçirin, daha yumuşak ve daha esnek olun.

Rüya kitaplarının yorumlanması

 • En yeni rüya kitap uyardı - votka rüyalar baş ağrısı, sevilen birinin laneti, hasar.
 • Ay rüya kitap - alkol utanç ve hataları rüyalar.
 • Rus rüyası kitabında iddia: votka içmek yanlış bir suçlama, votka ile birini tedavi etmek - dedikodu yapmak.
 • Aile Rüyası. Alkollü içki içmek şüpheli zevklere.

Modern rüya kitabı devletler: alkol içmek - aşağılanma, gözyaşı, hakaret ve harabe. Bir şişe görmek baş ağrısıdır.

21. yüzyılın rüya yorumu Bu hikayede davranışlarından dolayı yaklaşmakta olan utancı görüyor. Votkada tentür içmek ölümcül bir hatadır.

Geleceğin hayalini kur Şişenin üzüntü ve üzüntü hayal ettiğini ve içtiğini - yoksulluğa, haksız bir suçlama olduğuna inanıyor.

Rüya Rüyası. Votka görüntüsü, bir şey için yıkıcı bir tutkunun sembolüdür. Alkol içmek - mantıksız bir harekete, votka satın almak - şüpheli bir girişime katılmak.

Sonic Fedorovskoy rahatsızlık ve hayal kırıklığını önler. Yanlışlıkla votka dökmek - ek gelir elde etmek, bir şişe satın almak - hoş sorunları gidermek, bir şişeyi kırmak - kaderde beklenmedik bir değişime.

Ezoterik rüya kitabı. Sadece votka içmek - hayal kırıklığına uğramak, bir şirkette içmek - arkadaşlarınız veya meslektaşlarınızla bir skandala çıkarmak.

Erotik rüya kitabı sizi en kısa zamanda eğlence etkinliklerine gitmemeniz konusunda uyaracak: zamanınızı boşa harcayacaksınız ve pişman olacaksınız. Aynı zamanda olası bir ihanet ortağıdır.

Pin
Send
Share
Send
Send