Rüya yorumu

Hangi rüyalar eski kız arkadaşı?

Pin
Send
Share
Send
Send


Bazen uzun süredir unuttuğumuz bir insan uykumuza gelebilir. Bir rüya ne anlama geliyor? Hayal ettiği kişinin hayalperest hakkında düşündüğü ve buluşmak istediğine inanılır. Eski bir kız arkadaşının bir kadına veya erkeğe ne hayalleri? Rüya kitaplarının yorumunu düşünün.

Bir rüyayı nasıl anlarım?

Rüya yorumu yorumlanamaz. Hayatı boşanmış bir insan uyuyabilir veya ayrılması kadere hediye olan bir insan hayal edebilir. Bu nedenle, uykunun yorumlanması kimin görüntüsünü gördüğünüze bağlıdır:

 • eski güzel arkadaş;
 • çocukluk arkadaşı;
 • kocasının eski kız arkadaşı;
 • eski tatlım;
 • Ölü kız

eğer hayal çocukluk arkadaşıBüyük olasılıkla, geçmiş için nostalji tarafından ele geçirilirsiniz. Nostalji, çocukluk ile ilgili bir nesneye veya şeye neden olabilir. Bu durumda uyku, günlük deneyimlerinizin bir yansımasıdır.

Endişeli bir his yaşarsanız, uyku farklı şekilde yorumlanır. Belki de geçmişte çözülmemiş bir sorun, uzun zamandır devam eden olayların bir yankısı nedeniyle başınız belada.

peaceably eski kız arkadaşınla konuş iyi değil: bu rüya dedikodu ve beladan haber veriyor. Bir kız arkadaşı ile skandal Bir rüyamda - yakında onunla barış yapabilirsin.

Uyursanız eski dostUzun süredir görmediği, sizi hatırlıyor ve tanışmak istiyor. Eski bir dostun anıların neşe getirmediyse, bir rüya dedikodu ve sorun yaratıyor.

 • Eski kız arkadaş hayattaki problemleri hayal eder.
 • Onunla bir kavga iş yerinde bir skandalı önlüyor.
 • Eski kız arkadaşını yendi - meslektaşları ile çatışmak için.
 • Onunla dedikodu yapmak - kötü haberleri bekleyin.

Neden rüya eski kız arkadaşı koca? Eğer rüya hoş olmayan duygulara neden olmuşsa, ailenizde bir skandal yaratıyor. Eşinizin geçmiş hayatıyla yüzleşmediniz ve kıskançlık periyodik olarak kendini hissettiriyor. İlişkiyi sürdürmesi için kocana güven.

Kocasının kız arkadaşlarının nasıl davrandığını hatırlıyor musun? Kızların kaba davranışı, bilinçaltı bir insanı kaybetme korkusunu ortaya koymaktadır. Kocasının eski kız arkadaşları sakince seninle konuştuysa, evlilik tehdit altında. Solmuş sevgiyi geri kazanmaya çalış, yoksa boşanma kaçınılmazdır.

Bir erkek için uyku ne demektir?

Hayal hangi erkekte eski karısı veya birlikte yaşayan birini gördüm? Ödenmemiş borçlar, çözülmemiş eski sorunlar ve vaatler nedeniyle finansal sorunlar yakında başlayacak. Bir rüya sorunların nedenlerinin geçmişte olduğunu gösterir.

 • Eski bir aşkı hayal etmek - karısı ya da kız arkadaşı ile çatışmak.
 • Eski bir kız arkadaşıyla bir rüyada kavga etmek - hayalperestin itibarını hakaret etmek.
 • Eski ile dans etmek - yeni anlamsız bir hobiye.
 • İlkini yen - kişisel yaşamındaki ciddi sorunlara.
 • Tutkuyla ilkini öpmek - onun için hisleriniz sönmez.
 • Rüya gibi bir kız arkadaşı rüya görüyor - alkol tutkusu kısa sürede sorun çıkaracak.

Rüya görüyorsa eski karısıyla düğün, eski işler için haklı olmak için. Geçmiş hatalar ve yanlış hesaplamalar, söylentiler ve dedikodular yüzeye çıkacak. Bu siyah çizgiyi geçmemiz gerekiyor, uzun sürmeyecek.

Eğer bir erkek ilk kız arkadaşı bir rüyada gördümBelki de kader, eski duyguları canlandırmak için bir şans sağlayacaktır. Bununla birlikte, bu duygulara kafa yormaya değmez: eski ilişki tazeliğini ve yenilikçiliğini çoktan yitirmiştir.

Bu rüyanın yorumlanmasında farklı bir görüş var - hayallerinizin ve planlarınızın elde edilmesi zor, yani gerçek dışı hayalleri.

Bir rüyada ölü

Ölü karısını görmek için Bir rüyada iyi değil. Geçmişten "ölü" bir şey canlanacak ve hayalperestin hayatına girecek. Bununla birlikte, hayalperest parlak duygular yaşarsa uyku da olumlu bir anlam kazanabilir. Örneğin, daha önce unutulmuş bir arzu yerine getirilebilir.

Eğer karısı çok uzun zaman önce ölmediyse (iki yıl öncesine kadar), rüyanın yorumu yoktur. Ölüler genellikle rüyalarda yaşıyor ve seviliyorlar. Kiliseye bir mum koyun, bir anma töreni sipariş edin, mezarı ziyaret edin: ruh sakinleşir.

Ölen arkadaşın görüntüsü teste kız rüyaları. Eski korku ve endişeler canlanabilir. Uyku maddi kayıpları ve zihin yorgunluğunu önleyebilir. Bir arkadaş bilgi aktarmaya çalıştıysa, bir yere işaret etti, mesajını ayrıntılı olarak hatırlamanız gerekiyor. Ancak bu mesaj faydalı ve zararlı olabilir.

Eğer kötü ölü kız kendini arıyor Bir rüyada, onunla almaya çalışıyorum. Bu durumda, kendini uyandırmaya zorlamalısın, ama rüyasında onu takip etmemelisin. Bununla birlikte, daha sık olarak, rüya, herhangi bir ölü kişinin rüyası gibi, havadaki sadece bir değişikliği önler.

Diğer rüya kitaplarının yorumlanması

 • Rüya yorumu Tsvetkova. Bir okul arkadaşının gelişini hayal ediyorsanız, kalbimde gizlenen geçmişten gelen acı bölümü unutamazsınız.
 • Rüya yorumu Hasse Ölü bir kız arkadaşı öpmenin beklenmedik bir destek ve dışarıdan yardım olduğunu düşünüyor.
 • Rüya Miller uzun zamandır unutulmuş bir çocukluk arkadaşının, eski hakaretlerin ve deneyimlerin anılarını hayal ettiğini düşünüyor. Uzun süredir iletişim kurmadıkları eski kız arkadaş, yabancılara yardım etmeyi hayal ediyor. Ölü bir kız arkadaşı görmek, seni bir rüyada öpüşse iyi olmaz. Cuma günü böyle bir rüya, diğer günlerde bir araba kazasını önler - bela bekleyin.
 • Rüya Vanga uyarıyor: Eski bir dostun bir rüyada ortaya çıkması, o dönemle ilgili geçmişteki hatalardan dolayı sorun vaat ediyor. Geçmişten bir şey hayatınıza girecek ve sizi olumsuz anlarda hayatta bırakacaktır. Bir arkadaş ayrıldığından birkaç yaş büyük görünüyorsa, rüya özellikle tehlikelidir. Bakın, eski kız arkadaşın bir çocuğu doğurduğu gibi - hamileliği. Sarhoş bir halde olan kız arkadaşım, kendi başına yaramazlığı hayal eder. Ölen bir arkadaş onu rüyasında öptüyse, rüya ciddi bir hastalığa işaret eder.

konsey

Neden eski arkadaşlar, eski eşler ve kocalar hayal kurar? Psikologlar bu hayalleri hayalperestin özel bir ruhuyla ilişkilendirir. Dinlenmen gerekiyor. Zaman zaman uzak durun, rahatlamanıza izin verin.

Ayrıca, eski okul arkadaşları uzun zamandır ergenlikten çıkmış olduğunuzu hatırlatmak gibi hayal edebilir. Yetişkin olma, dünya görüşünü ve yaşamın eski temellerini değiştirme zamanı.

Pin
Send
Share
Send
Send