Rüya yorumu

Büyücülük, nazar ve hasardan Kıbrıslı ve Ustinje'ye dua

Pin
Send
Share
Send
Send


Hasar ve nazar, büyücülük konusunda şüpheci olanlardan bile, herkesden korkuyor. Bu büyülü etkiler kurbana yönelik güçlü bir negatif enerji mesajı ile karakterizedir ve yaşam programı üzerinde yıkıcı bir etkiye sahiptir ve bazen ölümle sonuçlanır. Olumsuz büyücülük, hasar ve nazardan korunmanın güçlü bir yolu Kıbrıslı ve Ustinje'ye (Justine) yapılan Ortodoks duasıdır.

Hasarı ve nazarlığı tanımak için işaretler nelerdir?

Mağdurun hayatındaki hasar veya nazarın etkisi altında aniden kötü değişiklikler başlar. Her şeyden önce, bir kişinin sağlık durumunu, sağlığını ve karakterini etkiler, daha sonra genel durum kötüleşmeye başlar ve sorunlar birbiri ardına takip eder. Bu anı kaçırmamak ve zamanında mağdurun olumsuz bir yazım etkisi belirtisi olduğunu zamanında fark etmek çok önemlidir. Hasar ve sıklıkla kendilerini aşağıdaki semptomlar şeklinde gösterir:

 • düzenli ve geçmeyen baş ağrıları ve güçsüzlük;
 • yorgun ve güçsüz hissetmek;
 • geleneksel tıbbi tedaviye uygun olmayan düzenli hastalıklar;
 • sürekli kaygı, güvensizlik;
 • başındaki sesler, korkunç işler komisyonu çağrısı;
 • ani ve iğrenç saldırganlık saldırıları, öfke, yetersizlik;
 • hayata ilgi kaybı;
 • Çevremizdeki dünya sadece kasvetli tonlarda görülmeye başladığında depresif bir durum;
 • akraba ve akraba ile çatışma ve kavga. Kurban arkadaşlarından uzaklaşır, düşmanlarını görmeye başlar ve düşmanlarına ulaşır;
 • bağımlılıkların gelişimi (alkole bağımlılık, uyuşturucu, karışık cinsiyet);
 • Bol miktarda bir boynuzdan itibaren dertler bir insana düşmeye başlar.

Nazar ve hasar çok güçlü olabilir - bu ayinlerin bazılarının etkisi altında, kurban etrafındakiler için keskin ve beklenmedik bir şekilde birkaç saniye içinde ölebilir. Her türlü kara büyücülüğe karşı koruyan Kıbrıslı ve Justine duası bundan kaçınmaya yardımcı olacaktır.

Kıbrıslı ve Justine için koruyucu dua

Kıbrıslı ve Justine’e yapılan dua, duanın daha yüksek güçlerin desteğini almasına ve kendisini kara büyünün etkisinden korumasına yardımcı olur. Hem güvenilir bir görünmez kalkan hem de her büyücülükle acımasızca savaşan güçlü bir silahtır. Dua metni ayrıca, zaten zarar görmüş veya nazardan kurtulmuş biri üzerinde iyi bir iyileştirici etkiye sahiptir. Duanın, Kıbrıslı ve Justine'e olan etkinliğinin kanıtı, kendileri ve sevdiklerine olan etkisini deneyenlerin sayısız ifadesidir.

Kötü büyülere karşı korunmanın yardımıyla, hem en kutsal şehit Kıbrıslı hem de Kıbrıslı ve Justin’e dönülebilir.

Kıbrıs'ın nazar ve nazar karşısında namazı

Dua hem yeni hem de yeni başlayanlar için zengin bir deneyime sahip insanlar tarafından okunabilir. Metin 40 defa telaffuz edilmelidir:

İfadeden sonra, sanatçı görselleştirmeye dönüp karanlık güçlerin bıraktığı en renkli ve ayrıntılı şekilde sunulduğunda, bu duanın koruyucu güçleri artacaktır.

Büyücülükten korunmak için Kıbrıs ve Justine’e dua

Kutsal şehit Kıbrıslıya ve şehit Justina'ya yönelik bir dua metni, güneşin ufuktan doğmaya başladığı sabahın erken saatlerinde okunur. Oyuncu, kelimeleri 7 kez tekrarlamalıdır, gün-yıldızına bakmalıdır:

Duaları yedi kez okuduktan sonra, dua eden kişi akan suda yıkanmalı ve şöyle demelidir:

“Göz ile nazar, hasar ve karanlık büyücülükleri yıkarım. Su yüzünden giderken her şey kötüdür. Amin! ”

Böyle bir ritüel birkaç hafta içinde yapılabilir - rahatlama kadar. Sonucu pekiştirmek için ayrıca bir dua etmeniz önerilir. “Babamız” - sabah ve akşamları, art arda birkaç hafta birkaç kez.

Kıbrıslı ve Justine’in karanlık güçlerinden korunmak için eski dua

Karanlık büyücülüğe karşı korunma isteği ile Justin ve Kıbrıs’a başvurmak başka bir dua olabilir. Özel bir güçle karakterize edilen bu metin bize çok eski zamanlardan geldi. Yüzünüzü doğuya çevirerek birkaç hafta boyunca günde en az 12 kez okumanız gerekir. En büyük etki, önceki saatlerde okurken elde edilir. Dua sözleri:

Bu videoda, bu azizlerin şeytani güçlerinden başka bir duayı dinleyebilirsiniz:

Bir çocuğun nazardan muzdarip olması durumunda

Ne yazık ki, olumsuz büyü etkileri, ne yazık ki, yalnızca bir kişinin yetişkinlerini etkilememektedir - çocuklar çoğunlukla bundan, özellikle de 7 yaşına kadar muzdariptir (yaşamlarının ilk 7 yılında, küçük çocuklar en savunmasızdır).

Çoğu zaman, çocuk nazardan muzdarip olabilir ve çoğu durumda istemeden ortaya çıkar. Bebeği koruyun, Kıbrıslılara yönelik olan duayı korumaya yardımcı olacaktır. Bir kadın akrabası tarafından telaffuz edilmelidir (anne, büyükanne, teyze veya kız kardeşi). Bir dua söyleme sürecinde, çocuk ayin sanatçısı ellerine oturmalıdır. Metni üç kez okumanız gerekir:

Daha iyi sonuçlar almak için koruyucu dua metni haftada bir defa, arka arkaya birkaç hafta boyunca okunmalıdır. Aynı kelimeler, varlığının şüphe edilmesi durumunda, çocuğun nazarından gelen bir dua olarak da kullanılabilir. Bu durumda, ayin her gün kırıntı iyileşene kadar gerçekleştirilir.

Kıbrıslı ve Justina’nın hayatından

Kıskançlıktan, hasardan, nazardan ve herhangi bir olumsuz büyücülükten korunmak için bir dua ile Kıbrıslı Rum ve Justin şehitlerine gelmek neden geleneksel? Bu sorunun cevabı, Kıbrıslı Rum ve Justina biyografisidir.

Gelecekteki büyük şehit ve aziz olan Kıbrıslı, 7 yaşından itibaren putperest savaşçıların eşliğinde, karanlık büyücülük (cadılık) temelleriyle tanıştı. Sonuç olarak, 30 yaşındayken yetenekli bir büyücü olan kara büyü ustası oldu. Kıbrıslı, kötülük güçlerine hizmet etti, isteyenlere aynı şeyi yaptı, bir ruh katilin ihtişamını aldı. İnsanlar büyülü etki talepleriyle ona döndü ve çalışmaları için herhangi bir miktar para ödemeye hazırdı.

Aynı şehirde doğru Hıristiyan Justina yaşadı. Saf ve masumdu, düzenli olarak tapınağa katıldı, kilisenin tüm kanonlarını gözlemledi ve kendisine Mesih'in gelini olarak adlandırdı. Zengin bir şey ona bir şekilde baktı, ama Justina kararlıydı. Zengin adam yardım için Kıbrıs'a döndü, onu büyülemesini istedi. Büyücü elinden gelenin en iyisini yaptı, iblisleri ve hatta şeytanın kendisini Justin'e gönderdi, akrabalarını korkunç acı ve tehlikelere maruz bıraktı, ancak girişimleri başarısız oldu. Kız, Tanrı'ya dua etmeye ve O'nun korumasını istemeye devam etti ve Tanrı doğru Hıristiyan'ı korudu.

Kıbrıslı Justin'in Yüce Olan'ı reddetmeyeceğini fark ettiğinde, karanlığın efendisiyle olan bütün bağlarını kopardı, tüm sihir kitaplarını yaktı ve Hıristiyan inancına döndü, ciddiyetle dua etti, Yaradan'dan tüm günahlarının affedilmesini istedi. Birçok Hristiyan eseri yazdı, Lord'u hayatının sonuna kadar övdü.

Azizler, zulümle yüzleşmek zorunda kaldıkları ve inançları için çok fazla acı ve ıstırap çekmeye zorlandıkları için bir putperest put'a tapmayı reddetti. Sonunda idam edildi ve sonra cesetleri sokağa atıldı. Ölü Kıbrıslı ve Justin gizlice Roma'ya götürüldü ve orada gömüldüler. Kıbrıslı ve Justina mezarlarında mucizeler hala devam ediyor.

Pin
Send
Share
Send
Send