Rüya yorumu

Slav cazibesi Valkyrie ve değeri

Pin
Send
Share
Send
Send


Valkyrie, eski Slav kabilelerinden ve kuzey uluslarından büyülü dünyaya düşen çok eski bir muskadır. Bu muska, bir insanın daha iyi olmasına, kendini geliştirmesine yardımcı olacak birçok olumlu özelliği bir araya getirir. Korunmuş Valkyrie ve değeri - bu makalenin konusu, açıklanan karakter hakkında birçok yeni ve ilginç şey öğrenebilirsiniz.

Antik Slavların mitolojisinde, Valkyrie atalarının dünyasına geçmek için gelen savaşçıları seçen bir bakire. Savaşın bir sonucu olarak, ayrıca her savaşçının kaderi gibi buna bağlıydı.

Bu savaşçılar, Kuzey Avrupa halklarından Slavların mitolojisine düştü. Dokuz Valkri'nin hizmet ettiği, askeri üniforma giymiş ve mızrakla donanmış İskandinav Odin'di.

Asıl amacı öldürülen savaşçıları Yüksek Mahkemeye Odin'e teslim etmekti. Valkyries görüntüsü ile vefat eden savaşçı alır kuğu, görüntü ile yakından ilgilidir. Bir başka teoriye göre, Valkyries’in kendileri kuğu kanatlarına sahipti; bu, ebedi şölene Odin'e düşmüş savaşçıları teslim etmenin bir aracı olarak hizmet etti.

Valkyrie'nin şarkısıydı (diğer kaynaklarda kuğu) kahramanın kulaklarına dokunan son şarkıydı. Kuzey Avrupa’da yaşayan halklar arasında Valkyrie’nin savaşta öldürülenlerin kahramanca ölümüne dair kadın imajında ​​somutlaştığı ortaya çıktı.

Gibi Valkyrie’nin imajı savaşla yakından ilgilidir. Bu muska, askeri meslek mensupları arasında popülerdi. Askerleri bilgelikle, cömertlikle dolduran ve adaleti sağlayan bu muskaydı. Valkyrie sembolü giysilere, silahlara, vücut derisine (ateşli Hıristiyanlar tarafından bile, pektoral bir haçla birlikte) uygulandı.

Valkilerin o kadar güçlü bir şekilde inandıklarına bakılırsa, putperestliğin ayrılışıyla bile bu antik sembolden kurtulamadılar. Her türlü saldırı planı - savaşta, ilişkilerde, manevi alanda kaçınılmaz olarak çatışmaları ve trajedileri kışkırtır. Bir vasi Valkyrie bir adam verecek barış hayatına barış ve uyumu çekecek. Muska, tüm sert enerjiyi, saldırı amacıyla değil, yalnızca savunmaya yönlendiriyor.

Valkyrie çok sayıda biridir güneş sembolleri, Slav ülkelerinde yaygın olarak popüler olan. Ancak, böyle bir planın diğer işaretlerinden çok daha karmaşık bir yapıya sahiptir:

  • sembolün merkezinde, birbirleriyle kesişen kareler bulunur, yapılan eylemlerin düzenini ve açık yönünü sembolize eder.
  • Her karenin içinde, şifa özellikleriyle popüler olan Fern Flower'ın izini andıran gamalı haç unsurları vardır. Bu semboller, herhangi bir talihsizlikten, özellikle ölümden kurtaran, bilgelik pahasına ruhun iyileşmesi ile tanımlanır.

Herhangi bir güneş sembolü gibi, Valkyrie insanları güneş enerjisiyle zenginleştirmek ve aynı zamanda kötü güçlere karşı korumak için kullanıldı. Bu nedenle, sembol yalnızca savaşçı ruhun enerjisini değil, aynı zamanda sağduyu ile iç içe geçmiş bilgeliği de içerir.

Talisman Valkyrie mükemmel bilgi kaydeder. Bir veri taşıyıcısına koyarsanız, tüm önemli malzemelerin tam değer ve güvenlik içinde olacağından% 100 emin olabilirsiniz. Ancak olumsuz şeyleri ortadan kaldırabilme becerisi nedeniyle, çoğu zaman bir insanın hayallerini unutmaya başlar. Bu nedenle, bir tür rüya görmek istiyorsanız, geceleri cazibeyi daha iyi kaldırın.

  1. Valkyrie çekicilik sadece bireyin kaderini etkilemez. Bu, tüm yerel toprağın korunmasının bir sembolüdür. Bu muska antik gücünün rehberliğinde, insanlar ailelerini, işlerini, hayattaki önemli ve değerli tüm şeyleri koruma fırsatına sahipler.
  2. Ayrıca, Slav bir tılsım Valkyrie olan bir insan her zaman toplumda yetkiye sahip olacak, bu nedenle liderler için kullanılması tavsiye edilir.
  3. Ek olarak, sembol gizliliği arttırır. Bir Valkyrie cazibesine kapılan bir erkek, yakında gerçekten değerli bir kadınla tanışmasını bekleyebilir. Kadınlar için bu sembol karakterlerini geliştirmeye yardımcı olur.
  4. Genel olarak, koruyucu Valkyrie, devleti koruyan askeri işlerle uğraşan erkekler ve gençler tarafından kullanılmaya uygundur.

İtfaiyeciler ve kurtarıcılar için uygun büyük muska. Tabii ki kadınların da bu cazibeyi giymesi yasaktır. Ancak onlar için ancak yeterli enerjiye, güçlü iradeli niteliklere ve güçlü bir karaktere sahip olmaları durumunda kabul edilebilir. Sembol, bir kordon üzerine veya gümüş bir zincire takılır.

Sonuçlandırabilir Valkyrie sembolü her iki cinsiyetten insanlara yardım edebiliyor, ancak tılsımın enerjisiyle etkileşime girebilecek kadar güçlü bireylere yardım edebiliyor. Gerisi için, enerjisel olarak zor olacak ve onu terk etmeye karar verecekler. Her durumda, kişisel deneyimle ilgili her şeyden her zaman emin olmaya çalışın.

Pin
Send
Share
Send
Send