Rüya yorumu

Hangi yükseklikten düşme hayalleri

Pin
Send
Share
Send
Send


Bazılarının yüksekliği ve uçuşu bir zevk hissine neden olurken, diğerleri - panik kırma korkusu. Düşme çocukluk hayallerinde sıklıkla görülür, ancak oldukça öngörülebilir bir yorumu vardır - bebek büyür. Bir yetişkin için hangi yükseklikten düşme düşleri? Bu hikayenin yorumlanması belirsiz ve resme eşlik eden detaylara bağlı. Detaylı olarak analiz edeceğiz.

Yorumdaki anlam yüksekliği

Yükseklik imgesi, yüksek yaşam tutkularının ve büyük umutların değerini taşır. Bazı insanlar için bu sembol olumlu: yaşamlarında yeni zirveler kazanmaya çalışıyorlar. Diğerleri için, yükseklik paniğe neden olur.

Genel bir yorum, genel olarak zorluklardan ya da yaşam korkusudur: bir insan yanlış bir adım atmaktan korkar. Bu nedenle, bir düşün düşmeyle yorumlanması büyük ölçüde bu olayın duygusal algısına bağlıdır.

Başarılı insanlar için Dağın zirvesine çıkmak ve bir rüyada düşmek, eğer bir rüyada hayatta kalmak mümkün olsaydı, büyük bir başarı vaat ediyor. Yüksekten düşme, yolda başarılı bir şekilde üstesinden gelinmesi gereken zorlukları ön plana çıkarır.

Eğer hayalperest sonbaharda korku yaşadı, kendisi üzerindeki aşırı talepler hakkında konuşabilir. Kendini çok eleştirme. Diğer insanlar için, düşme korkusu, insanların görüşlerine bağlılığı sembolize edebilir: eğer kaçırırsanız yüksek eleştiri almaktan ve eleştiriyi hak etmekten korkarsınız.

Paraşüt uçuşu ile rüyalar Zevk görürse hayalperestdeki heyecan eksikliğinden söz ederler. Bir rüyanın içine düşmek, bir yabancı başkalarının hatalarından ders almak için uyarır: başkalarının hayatındaki başarısızlıklarını tekrar etmeyin.

Bir rüyadaki araziler aşağıdaki gibi olabilir:

  • suya bir yükseklikten düşmek;
  • dağdan aşağı yuvarlan;
  • başka birinin yıkılışını görmek.

Görmek için çocuk düşmek Bir rüyada - zorluklar. Kendi çocuğunuz düşerse, güvenliği konusunda çok endişeli olabilirsiniz.

eğer kocası düştü, yakında onun döküntü hareketini duyacaksınız. Rüyadaki bir koca bir uçaktan ya da dağın tepesinden düşerse, desteğiniz ve yardımınız olmadan yapamaz.

Karıştırmak Dağda veya yüksek binada ve yıkılmak - öngörülemeyen durumlar nedeniyle taahhüdünüz sona erecek. Başlatılan iş, sizin çabanıza değmez.

Düşler: suya düşmek

Suya bir yükseklikten düşerek yatın foreshadows aşk. Kafanla yeni bir his içine gireceksin, tutku ve hassasiyet dalgalarıyla yüzeceksin.

Yükseklikten dalın - yeni izlenimler, heyecan verici duygular. Yanlışlıkla bir yükseklikten düşmek - hayattaki beklenmedik kötü olaylara. Deniz suyuna düşmek - yerine getirilmeyen umutlara.

Derin bir kuyuya düşmek - kendini tanıma. Bilinçaltınızın derinliklerini kavrar, kendi içindeki gerçeği bulacaksınız. Uyku, tanıdık şeylere yeni bir bakış, dünya görüşünde bir değişime neden olabilir.

Bir rüyada topuklar üzerinde kafa yuvarlayın

Bir insan olsaydı, birçok rüya kitap kayıpları, gözyaşlarını ve başarısızlıkları önler topukların üzerinden baş döndürmek veya yükselmeler. Psikologlar, bu hayalin, toplumun statüsünü kaybetme korkusunun, insanların gözünden düşme korkusunun bir ifadesi olduğunu düşünürler.

Hayalperestin Vizyonu asansörde düşüyor, sadece kendi güçlerine ve becerilerine güvenmeleri konusunda uyardı. Durumun ve diğer insanların kaderine güvenmeyin. Kendi hayatının dizginlerini ellerine al, korkma.

Rüyada alternatif yorumlama

Yumuşak dokunuş Bir düşme sırasında, hayalperest için iyi sonuçlanacak zorluklarla zor bir mücadeleyi canlandırabilir. Yükseklikten zemine kuvvetli bir düşüş Hayatın zorluklarının üstesinden gelindiğinde hayaller kaçınılmaz kayıplardır ve bu mutabakata varılması gerekir.

eğer hayaliniz büyük bir girişimin başını görür veya yüksek pozisyonda olan bir kişi, henüz yetki ve sorumluluklarıyla baş edemez. Hayalperest iç durumunu analiz etmelidir: görevlerle baş etmeme korkusu istifaya yol açacaktır. Ya pozisyondan ayrıl, ya da korkunun üstesinden gel.

Düşme korkusu yükseklikten yaşamdaki gelecekteki değişikliklere karşı bilinçaltı direnci, olağan seyri değiştirme ve rahatlıkla ayrılma isteksizliğini sembolize edebilir. Bir kader, kaderî değişiklikler arifesinde bir kişiyi ziyaret edebilir - bir düğün, ikamet yerinin değiştirilmesi, bir yönetim pozisyonuna atanma. Bu daha çok bilinmeyenin korkusudur.

Rüya erkek ve kadınlar için farklı muamele görüyor. eğer adam kendini atlama görür yükseklikten bağımsız (hatta riskli) kararlar alabilir ve zorluklardan korkmaz.

Kadınlar için düşme ile takıntılı bir hayal, yasak sevgi duygusuyla bağlantılı olarak düş görebilir: kendini düşmüş ve değersiz görüyor. Bu durumda, bir psikologla yapılan istişarenin kendisiyle uzlaştığı ve özünü olduğu gibi kabul ettiği gösterilmiştir.

Uçuruma düşmek - Zor yaşam koşullarının üstesinden gelemezsin.

Ünlü rüya kitaplarının görüşü

  • Rüya Miller Düşüşü yükseklikten düşerek yaşam yolundaki engelleri aşarak birleştirir. Düşüşte meydana gelen çarpışma - sonbaharda yaralanacak acı kayıp - yaralanma sayısına bağlı olarak kaybın ciddiyetini sembolize eder.
  • Medea'yı hayal edin kaderdeki nahoş değişiklikleri ön plana çıkarır. Yükseklikten düşmek - sırlarınızın açıklanmasına. Hasta düşme sırasında uyandıysa, iyileşme yakında gelecek.
  • Grishin'i hayal et hayalperestin hayatındaki olumsuz koşulları tahmin eder. Mali işleri, kendi şerefini kaybedebilir ya da sadece gereksiz işler için zaman harcayabilirsin. Bir düşler merdivenlerden aşağıya düşüyor - sosyal statü kaybı, kuleden düşmek - kendi içinde hayal kırıklığına uğramak, düşmekle tekrarlanan hayaller - büyük huzursuzluk.

konsey

Ezoterapistler, bir rüyada yükselme hissini ve yükseklik korkusunu, ince dünyalardan geçen astral bedenin serbest bırakılması ile ilişkilendirir. Düşme gerçeği astral maddenin fiziksel vücuda geri dönüşüdür.

Yaşam için korkmadan bir yükseklikten atlamaya istekli olmak, olağanüstü bir eylemde bulunmak için istekli olduğunu söyler. Ahlak sınırları ve genel kabul görmüş normlarla sınırlı değilsiniz, cesur bir harekete hazırsınız.

Pin
Send
Share
Send
Send