Rüya yorumu

Rüya yorumu: Rüyada yıldızlı gökyüzünü görmek için

Pin
Send
Share
Send
Send


Gökyüzündeki yıldızlar güzelliği, gizemi ve tasavvufuyla çekiyorlar. Eski zamanlardan beri yıldızlar geleceği tahmin ediyor, burçlar üretiyor ve gemilerin rotasını belirliyordu. Yıldızlı gökyüzü ve düşen yıldızların hayalleri nelerdir? Rüyadaki bu görüntünün olumlu bir anlamı vardır, ancak yorumlamanın doğruluğu gördüğü resmin resminin özelliklerine bağlıdır.

Rüyada gece yıldızlı gökyüzü görüntüsü

Rüyanızdaki yıldızlı gökyüzünü görmek iyi bir kader ve iyilik vaat ediyor. Ancak, gökyüzünde bulutlar olmamalıdır: bulutlarla kaplı gökyüzü, tüm planların başarısızlığını ve kargaşasını önler. Aynı zamanda gökyüzü kırmızıya boyandıİleride zor testler bekleyin.

Gökyüzü açık, yıldızlarla dolu, planını güvenli bir şekilde yerine getirmek için gerçek bir şanstan bahsediyor. Açık gökyüzü bulutları sürüklemeye başlarsa planlar başarısız olur.

Eğer gökyüzünde parlak takımyıldızları parlıyorhayalperestin ruhunun gücünden, zihnin netliğinden ve yaşamdaki başarısından bahseder. Acele Bir rüyada - size büyük başarılar elde etmek için çalışma alanında yükselme şansınız olacak.

yukarı yıldızlara merdivenler - Şöhret ve onurlandırmak için. Engeller ve engeller olmadan başarının pürüzsüz olmasını sağlayın. Aynı hayalperestin kişisel hayatı için de geçerlidir - rüya ikinci yarı ile tam bir uyum vaat ediyor. Tüm farklılıklar yok olacak, çatışmalar kendiliğinden çözülecek.

Düşen yıldızlar neyi hayal eder?? Yıldız evin çatısına düştüyse, yakında gelecek heyecan verici bir yolculuk olacak. Eğer konut değiştirmek istiyorsanız, arzunuz gerçekleşti.

Kış yıldızlı gökyüzü Aşıklar arasında serinletici bir his uyandırır ve işçiler arasında bu komplo sıkıntı ve kayıplara neden olur. Yıldızlar gözümüzün önünden dışarı çıkarsa, yaşamınızdaki değerli kaybı bekleyin.

Yıldız kümelerinin sayısız Saf gökyüzünde derler ki yakında bir ipucu bulup ipucu alırsın. Bu, çıkmazdan bir çıkış yolu bulmayı sağlayacak.

Yıldızlara bak - gelecekteki zorluklar ve deneyimler için. Bilinmeyen bir canavar üzerinde gökyüzüne uçmak için - sevgili gizli ihaneti ortaya çıkacak.

Haftanın gününe göre değerler

  • pazardan pazartesiye - depresyonu önler;
  • pazartesiden salıya - hasta hızla iyileşir;
  • Salı-Çarşamba arası - tüm arzuları yerine getirilecektir;
  • Çarşambadan Perşembeye - uyku boş, normal gün;
  • perşembe-cuma arası - parasal şans için;
  • cumadan cumartesiye - düşmanlara karşı zafere;
  • Cumartesiden pazara, bir rüya sıkıntıya önderlik eder.

Yıldızlı gökyüzünün rüya kitaplarının diğer yorumları

Eğer hayal ettiyseniz teleskopla gece gökyüzünü izlemek, yakında eski bir arkadaşla buluşmayı umuyoruz. Yıldızları anlat gökyüzünde - yaklaşan etkinlik planlama için.

Görmek için ayın arka planda kuşun karanlık siluet - kıskanç insanlar kollarında ve zarar vermeye çalışıyorlar. Gökyüzündeki parlak bir yıldız - planınızı cesurca uygulayın, başarı şansınız var.

Rüya Değeri

Rüya Miller hayalperestin hayattaki en iyi dönemlerden birini beklediğine inanır. Ayrıntılara dikkat edin: yıldızlar donuk değil, parlak olmalıdır. Yıldızların ışığı kırmızı bir renk tonu olmadan düz ve yanıp sönen olmalıdır.

Firmament tefekkür endişeli bir duyguya neden olursa, yıldızlar göz kamaştırır veya mor bir tonla renkli, talihsizlikler önde. Yalnız bir kayan yıldız, üzüntü ve kaybı ön plana çıkarır, bir yıldız düşmesi neşe ve mutluluk vaat eder.

Evin çatısında düşen yıldızlar - ailenin kaybına. Dünyada hızla dönen bir yıldız ve gezegen kümesi görürseniz, küresel bir felaket veya askeri eylem için bekleyin. Gökyüzünde sekiz köşeli bir yıldız görmek için - bir ödül almak.

Rüya yorumu Tsvetkova Yıldızlı gökyüzü görüntüsünde arzuların yerine getirildiğini, mirasın alındığını görür. Yıldızsız karanlık gece gökyüzü tehlikeyi, geceyi - karşılıksız sevgiyi önler. Gökyüzünde parlak bir takımyıldızı görmek - ilerideki insanlara özel bir hizmet görevi var. Hayalperest en yüksek kuvvetler tarafından seçilir, onun için özel bir yol tasarlanmıştır.

Ezoterik rüya kitabı Samanyolu ve büyük bir yıldız kümesi bir rüyada belirirse, seçilen yolu kapatmamaları konusunda uyarır. Kayan bir yıldız, bir rüyada düşmenin yerini görmediyseniz, bir dileği yerine getirecektir. Dünyadaki kayan yıldızların yok olması birisinin ölümüne neden oluyor. Kayan bir yıldız yakalayın - güçlü heyecan ve duygulara. Yıldızlardaki akşam gökyüzünde üzüntü ve gözyaşı vaat ediyor.

Longo hayal saf gece yıldızlı gökyüzünün vizyonunu müreffeh bir yaşamın sembolü olarak kabul eder. Bir rüyada gökyüzünün görüntüsü bir şeyle alarma geçirilirse - garip bir yıldız dizilimi, parıldayan, kıpkırmızı parıltı - bela bekleyin. Düşen yıldızlar, arzuların yerine getirileceğine söz verir. Ancak, yeryüzünde bir yıldızın neslinin tükendiğini görürseniz, bu bir kaybı ifade eder.

Burun deliği hayal Rüyadaki yıldızlı bir gökyüzünün vizyonunu yukarıdan bir işaret, yıldızlı gökyüzünden düşen bir yıldız - bir rüyanın gerçekleşmesinin bir işareti olarak görür. Gökyüzünde yalnız bir parlak yıldız hayalperest için şöhret ve zafer vaat ediyor.

Rüya yorumu Hasse bu rüyanın şöhret ve şeref vaat ettiğine inanıyor. Yıldız avluya veya çatıya düştü ise - ne yazık ki. Yıldızın düşüşü sırasında bir dilek tutmaya zamanınız olsaydı, o zaman gerçek olacak.

Modern rüya kitabı Ay'ı ve gökyüzündeki yıldızları görmenin hayalperestin manevi çalışması, keder ve bilgelik içinde teselli olduğu hakkında konuşacağına inanır.

Kadın rüya kitap uyarıyor: yaşam potansiyelinin gerçekleşmesi için başarılı bir mücadele bekliyorsunuz. Kendinizi yeni bir kapasitede oluşturabilecek ve değer ve bağımsızlığınızı kanıtlayabileceksiniz.

Rüya Vanga kızı görünmeyen hareketin gizemini açığa vurur. Diğerleri için, uyku peygamberlik günaha.

Rüya seks hayalleri rüya Ancak, romantik bir toplantı olacağını öngören toplantının sonucu tamamen hayalperest ve eşine bağlı olacaktır.

21. yüzyılın rüya yorumu Şunu düşünür: Yıldızlarla kaplı gökyüzü neşeyi yansıtır.

Çevrimiçi rüya defteri gece gökyüzünün görüntüsünde ayak altındaki toprak kaybının bir sembolü görür, ancak yıldız mayınlı gökyüzü ani bir aydınlatmaya işaret ediyor.

Pin
Send
Share
Send
Send