Rüya yorumu

Kutsal Bakire Meryem'in Korunması Konusunda Komplolar ve Ayinler (14 Ekim)

Pin
Send
Share
Send
Send


Ortodoks Kilisesi 14 Ekim’de, Meryem Ana’nın Şefaki’sini kutlamakta - haklı olarak kadınsı sayılan bir Hristiyan bayramıdır; Pokrov komploları büyük bir güce sahip ve hayatın farklı alanlarında kullanılabilir. Çoğu zaman, mutlu bir aile kurmayı başaracakları kocalarıyla tanışmayı hayal eden evlenmemiş kızlar tarafından kullanılır.

Tatilin tarihinden

Efsaneye göre, antik X yüzyılda Konstantinopolis şehrinde meydana gelen olayın şerefine Tanrı'nın En Kutsal Annesi'nin kapağı kutlandı. Şehir Saracens tarafından ele geçirildi. Orada ayrıca Konstantinopolis sakinlerinin zor zamanlarda dua ettiği, aralarında Aptal Aziz Andrew olduğu bir tapınak vardı. Bütün gece nöbeti sürerken, önünde aniden bir mucize ortaya çıktı: Göksel meleklerle çevrili havada yürürken En Kutsal Bakire Meryem'i gördü.

Tanrı'nın Annesi sıradan insanlar için dua etti ve namazı bittikten sonra, duvarı çıkardı (onuruna, kutsal bayram ve adını aldı) ve kilisede duran insanların üzerine yaydı. Peçe, Tanrı'nın Annesi kutsal evde oluncaya kadar görülebilirdi. O gittiğinde görünmez oldu, ama tapanlar hala kalplerinde bu peçeden çıkan zarafeti hissettiler.

Daha sonra Şefaat Bayramı resmi olarak tanındı ve halk arasında en sevilen ve saygı görenlerden biri oldu. Bu günde, bütün ailenin kiliseye katılması, kutsal cennetten gelen himayeden şefaat talep etmesi kabul edilir. Ayrıca 14 Ekim'de Pokrov'da özel törenler ve komplolar düzenlendi - Tanrı'nın Annesi, uygulamalarında yardımcı oluyor.

Pokrov Bakiresi'nde hangi ritüeller ve komplolar uygulanmaktadır?

İnsanların Pokrov'a dönüştüğü ayinler ve komplolar çok farklı olabilir. Yaşamın etkilediği yönlerinde de farklılıklar vardır. Ancak yine de insanlar arasında en yaygın olan çeşitli ritüel türlerini seçebilirsiniz. Bunlar:

  • aşk ayini Kızlar, bir sevgili ile kaderi buluşturmayı hızlandırmak için sevgi üzerinde anlaşırlar;
  • evlilik için ritüeller. Onlar Genç bayanların, olaydan sonraki bir yıl içinde evlenmelerine yardımcı olduğuna inandıkları için kızlar arasında en popüler olduğu düşünülmektedir. Dahası, bu evlilik kesinlikle mutlu olacak, çünkü Tanrı'nın En Kutsal Anası kendisine elini koyar;
  • finansal istikrar ve maddi refah için ritüeller. Pokrov'da okunan para komploları büyük bir güçle karakterizedir ve en kısa sürede sanatçıya parasal başarı kazandırır;
  • koruma amaçlı arsalar ve ayinler. Koruyucu ritüeller genellikle insanlar tarafından aileleri ve evleriyle ilgili olarak gerçekleştirilir. Sevdikleri insanları talihsizliklerden ve talihsizliklerden, sıkıntılardan ve yaşamın başarısızlıklarından, karanlık büyücülüğün (bozulma, nazar) ve tüm olumsuz şeylerin etkilerinden korumak;
  • iyi şanslar için ritüeller. Onları Pokrov altında tutarsanız, sanatçının herhangi bir taahhüdü şansa, başarıya ve iyiliğe mahkum olur;
  • hastalıkların ayinleri. Şifalı araziler, bazı hastalıklardan kurtulmaya veya onların seyrini kolaylaştırmaya yardımcı olan terapötik ve profilaktik bir etkiye sahiptir.

Tanrı'nın En Kutsal Anası'nın sonbahar ziyafeti, insanlara sihir kullanma ve yaşamlarını en uygun şekilde etkileme konusunda eşsiz bir şans verir.

14 Ekim'de yapılan en popüler ritüel ve arsalar

Aşk büyüsü

Bu komplo, ikinci yarıdaki toplantıya ve ardından gelen başarılı evliliklere katkıda bulunuyor. 14 Ekim'de oku. şarkı:

“Tanrı korusun! Yardım et Tanrım! Benim doğru inancım. Taş Dağı, etrafımda dur. Ve net ışınlarla giyineceğim, Tanrı'nın Annesi tarafından kutsanacağım. Baba, Pokrov, bana, Tanrı'nın kulu (adınız), taç gitti. Baba, Oğul ve Kutsal Ruh adına. Şimdi ve daima ve sonsuza dek. amin (üç kez)!”

Bekar kızlar için evlilik için dua

Yakında evlenmeyi hayal eden yalnız kızlar bu duadan yararlanabilirler. Kelimeler 14 Ekim'de, şafakta, üç kez telaffuz edilmeli ve kendini sunaktaki bir gelinlikle hayal etmelidir. Duanın metni:

Bu duayı okuyan kızın önümüzdeki 12 ay içinde evleneceğine inanılıyor.

Evlilik töreni çoktan seçilmiş ise

Bu komplo ve ritüel, bir kız tarafından mevcut bir sevgili ile evlenmek için kullanılır. Tatil arifesinde, 13 Ekim akşamı bir tören yapılır. Bunun için bir kap hazırlamanız gerekir su ile ve sevilen birinin gömlek (tişört). İlk önce 3 kez su konuşmaya başlar:

“Tanrı'nın Annesi, düğün tacı için beni kutsa. Kızlığımın sona ermesine izin ver. Artık kız gibi örgülere ihtiyacım yok - bekar kızların onları giymesine izin ver. Karşılığında bir kadının başörtüsü ve alyansını istiyorum. Beni kutsa, Tanrı'nın annesi, kutsal Pokrov'a. Amin. ”

Kızın yüzü su ile doldurulmuş bir yüz ile yıkanmalı ve sonra sevgilisinin kıyafetleriyle silinmelidir. Törenden sonra forma gizli bir yerde kurutulmalı ve seçtiği yere geri getirilmelidir.

Videoya bakmanın başka bir yolu:

Bakire'nin Korunmasında Para Duaları

Pokrov'daki dualar ve komplolar arasında, bu dua en güçlü olanlardan biridir. Okumalısın para ile açık bir çanta üstüne yerleştirilen herhangi bir değerde bir madeni para.

Her şeyden önce, Tanrı'nın Annesini öven Ortodoks duası “Buna değer”. Onun metni:

Ondan sonra, dua kendini finanse ederek okunur. metin:

Ayin, "Bakire Meryem, sevinir" duasıyla sona erer. Anlaşılan madeni para cüzdanın içine koyulur ve para için tılsım görevi görmeye devam eder.

Sağlığa komplo

Bakire Şefaatının yapıldığı gün, akşam yemeğinden önce banyoda yıkanmalı ve herhangi bir rahatsızlıktan muzdarip bir kişi hamamın yanına gitmeli ve 3 kez komplo demelidir:

“Hamam, yaşlanmama için uzun süre yıkamama ve buharlanmama izin verin. Beyaz vücudu süpürün ve kapak babası altında geçinmek sağlığınız olsun. Baba, Oğul ve Kutsal Ruh adına. Şimdi ve daima ve sonsuza dek. Amin. ”

Hastalık yakında geri çekilmeli. Sağlıklı bir insan arsayı uygulayabilir - bu durumda, bir yıl boyunca hastalıklara karşı korunma sağlar.

Aile için koruyucu arsa-çekicilik

Pokrov'a göre, ailenin reisi veya en yaşlı kadın, hiç kimsenin içeri girmesine izin vermeden, bütün aile üyelerine su serpmelidir. Bu bir elek ile yapılmalı, bu süreç ile birlikte komplo kelimelerinin eşlik etmesi:

“Tanrı'nın en Kutsal Anası, oblashi, uzun ve mutlu bir yaşam için sağlık ve zengin çiftlik için bana ve aileme iyi bakıyor, beni korkutuyor. Evdeki suyu elek olarak çıkarmamak gibi, bizi tüm düşmanlara, düşmanlara zahmet etmeyin. Baba, Oğul ve Kutsal Ruh adına. Şimdi ve sonsuza dek. Amin. ”

Pin
Send
Share
Send
Send