Rüya yorumu

Neden eski bir adamı öperken bir rüya görünsün?

Pin
Send
Share
Send
Send


Eski bir erkekle öpücük hayalleri neler? Belki de sadece soğuk duygularınız yok ve Morpheus aleminde ilişkinizin romantik anlarını yeniden deneyimliyorsunuz. Belki de bir zamanlar unutulan seçilmiş kişi sizi hatırlar, bu yüzden imajı düşlerde rahatsız edicidir. Ancak bu rüyanın yorumu farklı olabilir - sadece popüler rüya kitaplarına dönün.

Bu nedenle, rüyanın arsasını detaylı olarak hatırlayın ve aşağıda seçilen yorumlama seçeneklerini okuyun. Yetkili yazarların derlediği en makul ve kanıtlanmış tahminleri seçtik. Rüyayı detaylı olarak hatırlamak daha iyidir - o zaman en eksiksiz yorumu yapacaksınız.

Eski ile ne öpücük hayalleri?

Çoğu zaman öpücükler yaklaşmakta olan sorunların hayalini kurar. Yakın gelecekte olası büyük çatışmalar. Ancak bu genel bir yorumdur. Özel biraz farklı:

Kız, eski bir erkekle bir öpücük görüyor. Böylece genç bayan, seçilen kişiye duyduğu hislerden tamamen kurtulmadı. Hala onun için acı verici bir mola veriyor. Gizlice ilişkiyi yenilemek istiyor, bu yüzden ona doğru adımlar atıyor. Fakat bu yanlış bir davranış - adamla yaptıkları eylem ve itiraflarıyla geri dönmek mümkün değil. Aksine - mesafeni koru, kendine ve işlerine iyi bak. Sonra er ya da geç sevgili dönecektir. Önemli olan - empoze etmeyin

  • Tutkulu öpücük dudaklarında eski bir rüya ile seçilen birini - geçmişte çözülmemiş sorunların kanıtı. Öpüşmek için girişimi bir rüyadaydı, önemlidir. Bu adam isterse, gerçek hayata geri dönmeni istiyor. Eğer öpücüğü başlatan bir kızsa, eski sevgiliyi unutmalı.
  • Çok tutkulu öpücükÖn sevişme hareket etmek, kızın cinsel olarak tutamayan bir işaretidir. Belki de mizaçlardaki farktan dolayı bir boşluk vardı. Duygularını daha ılımlı göstermelisin, yoksa kesinlikle bütün erkekler ateşten çıkmış gibi koşar.
  • eğer gelin statüsünde bir kızın eski hayaliyle öpüşmekBu olumsuz bir işaret. Evliliğiniz kolay olmayacak - düğünden hemen sonra büyük bir kavga yaşanması muhtemel. Eşinizi eski sevgilinizle karşılaştırmamaya çalışın ve size geçmiş ilişkileri hatırlatmamaya çalışın, aksi halde bir boşluktan kaçınamazsınız.

Bunlar en uygun değerler değil. Ancak, yorumlar listesinde hoş olmayan bir tahmin görürseniz üzülmeyin. Bir rüyada, bilinçaltı belli bir sinyal gönderir: onu almalı ve nasıl davranılmayacağını anlamalısınız. Doğru davranış, düşlerin öngördüğü sorunları önlemenin bir yoludur.

İyi rüya tahminleri

Diğer rüya kitaplarının yazarlarının vaat ettiği olumlu tahminlerden bahsedelim:

  • Rüyada öpücük kendiliğinden olduSenin için son derece beklenmedik bir şey. Böylece, yakında güzel, son derece uyumlu ve sessiz ilişkilerin başlayacağı ve eskisini unutacağınız çekici bir genç erkekle tanışacaksınız. Yeni seçilen biriyle duygular son derece güçlü olacak, belki de bu birlik evlenecek
  • eğer Eski genç adamla kolayca ayrıldınkavgalar ve karşılıklı iddialar olmadan, o zaman bir rüyadaki öpücük kötü bir şey vaat etmez. Tekrar bir araya gelebilirsin ve ilişki tamamen yeni bir seviyeye geçecek. Bir sürpriz bekleyin
  • Seni kovalayan eski kişiyle öp ve gerçek hayatta son derece sinir bozucu, obsesif davranışın yakında sona ereceği anlamına gelir. Eski sevgili sonunda ayrıldı ve güvenle yeni mutlu ilişkiler kurabilirsiniz

Bir rüyada ne kadar olumlu duygular yaşarsanız, rüyanın anlamı o kadar olumlu olur. Öyleyse unutma - öpücüğün hoş olup olmadığını, ne kadar sürdüğünü, eski erkek arkadaş için ne hissettiğini:

  • Depresyonda ve üzgündü - bilinçaltı olarak ilişkiyi yenilemek istediği anlamına gelir
  • Çok üzgün - Mevcut genç adamla büyük bir kavga olacak
  • üzgünüm - yakında yanlış davranışınız sizin için kötü sonuçlara yol açacaktır, her eylemi dikkatlice düşünün
  • Mutlu oldular - yakında eski sevgilinin hatıraları seni terk edecek

Eski bir sevgili ile yatmak nihayet tüm noktaları kendi bilinçaltınıza koymak ve eski ilişkilerin hamileliğini kapatmak için bir nedendir. Eğer hatıralar izin vermiyorsa, bir mektup yazın - ne hissettiğinizi, kırgın olanı, neyin perili olduğunu söyleyin. Sözcükler tükenene kadar yazın ve sonra yazılı sayfaları yazın. Sonra eski adam hayal kurmayı bırakıp kendine hatırlatır.

Pin
Send
Share
Send
Send