Rüya yorumu

Hamile kalmak için arsa - evde sadece beyaz büyü

Pin
Send
Share
Send
Send


Çocuğu kalbin altında taşımak, her kadın için en büyük ödüldür. Bu, zayıf cinsiyetin her üyesi anneliğin tüm zevklerini ve zevklerini bilemez. Görünen o ki, tüm muayeneler geçti, çok sayıda test yapıldı ve sağlık için her şey normal, ancak beklendiği gibi hamilelik gerçekleşmedi, sadece ellerini doktorlara yattı. Böyle bir durumda, yalnızca bir mucize için umut olabilir. Evde okunacak büyülü komplo, bu mucizeyi daha da yakınlaştırmaya yardımcı olabilir.

Hamilelik ritüelinin büyülü gücü nedir?

Gebeliğin oluşma nedenleri oluşmaz, çok farklı olabilir. Başlangıçta, bu bir çocuk anlayışı için elverişli bir temel değil: stres, kötü ekoloji, koca ile ilişkilerde zorluklar, moral bozukluğu, sağlık durumunun kötü olması vb. Bütün bu faktörlerin bir kadının duygusal ve fiziksel durumu üzerinde olumsuz bir etkisi var, omuzlarında ölü yatıyorlar, tüm bilincine saldırıyor, rahatsız edici düşüncelere neden oluyorlar. Ve düşünceler (bildiğiniz gibi sözcüklerden oluşur) maddidir ve yukarıda tarif edilen bağlamda, bir kadını bir bebek ve annelik yapma şansından mahrum bırakan sabit bir negatif psikolojik program oluştururlar.

Kelimelerde bir komplo var ve onun gizli gücü yatıyor. Doğru şekilde uygulanması şartıyla - kelime, bir kişinin elinde güçlü bir silah ve hem yıkıcı hem de yapıcı bir etkiye sahip bir silah olabilir. Hamilelik komploları eşit derecede güçlü bir pozitif enerjiye sahiptir ve bu nedenle istenen durumda, bu durumda - hamileliğin başlangıcını engelleyen tüm psikolojik engelleri ortadan kaldırabilirler. Ayrıca, arsa verimli bir toprak oluşturur ve kadınların sağlığı üzerinde olumlu bir etkisi vardır.

Uygun komplo ilkeleri

Hamilelik, bir kadının tüm dikkat ve sorumlulukla yaklaşması gereken ciddi bir adımdır. Komployu hamilelik için kullanma kararı da derinlemesine düşünülmeli, duyguları kendiliğinden tutmaz. Bir çocuğu gebe bırakmak için büyü yapmak, aşağıdaki önlemleri içeren özel eğitim gerektirir:

  • Gelecekteki ebeveynlerin enerjisinin arıtılması. Bunun için, bir kadın ve onun seçtiği kadın (kocası) ibadet için kiliseye gitmeli ve ayrıca daha yüksek güçlere dua etmeli, yardımlarını istemelidir.
  • Gece ışıklarının istenen fazını seçin. Komplo hamileliğine uygun olmak için yeni veya büyüyen ay - Güçlü yaratıcı potansiyeli olan zaman. Bazı törenler dolunayda da yapılır.
  • Seçilen grafiğin metnini ezberleyin. Büyünün tereddüt etmeden ve gereksiz duraklamalar olmadan saf bir yürekten açıkça anlaşılması gerekiyor.

Hazırlık aşaması sona erdiğinde ve madde doğrudan bir hamilelik büyüsü yapmak için geldiğinde, sanatçı işlem sırasında bir takım özel koşulları yerine getirmelidir. Bunlar şunları içerir:

  • Bir kadın sakin ve huzurlu bir durumda komplo etmeye başlamalıdır.
  • Şarkıcı, sadece ritüeli gerçekleştirmelidir. Yabancıların, evcil hayvanların onun yanında olması imkansızdır. Kimsenin de komplo kullanımı hakkında konuşmasına izin verilmiyor.
  • Temel bir gereklilik, nihai sonuca odaklanma yeteneğidir. Komployu okurken, tüm yabancı düşünceleri kafanızdan atmalı ve sadece sevdiğiniz rüyanızı düşünmelisiniz - hamileliğin başlangıcı ve yeni küçük bir adamı doğurma fırsatı.
  • Büyü, açıkça her kelimenin özüne dolanmak, içinden geçmek zorundadır. İçeriği anlayamadan mekanik söyleyiş, nefessiz kalması istenen hedefe mırıldanmayacak.

Çünkü hamileliğin başlangıcı sadece bir komplo demek için yeterli değil ve en içten arzunuzu yerine getirene kadar bekleyin. Şarkıcı, sihirli metnin gücüne inanmalı, her kelimeye sakral anlam vermelidir - bu başarıyı daha da yaklaştıracaktır. Ek olarak, kocası (veya bir tanesini seçmiş) büyünün eylemine inanmalı, kadınına yardım etmeli ve desteklemelidir, çünkü anlayışı ikisinde de yer alacaklar.

Komploun hamilelik üzerindeki olası sonuçları

Unutma, hiçbir şekilde başka birini (özellikle evli) erkeklerden hamile kalmak için ayini kullanamazsın. Böylece büyüyü kendinize göre ayarlarsınız ve bir hamilelik komplounun korkunç sonuçlarını alma riskini alırsınız. Bir çocuğu gebe bırakmaya karar verdiğiniz kişiyi içtenlikle sevmelisiniz - ancak o zaman daha yüksek bir güç sizin tarafınızda olacaktır.

Arsa hemen yardımcı olmadıysa, pes ve umutsuzluk etmeyin. Hamilelik için dua zaman ve sabır alır. İlk kez bir şey olmamışsa, bir süre sonra aynı ritüeli tekrarlamanız ya da başka bir tane seçip denemeniz gerekir.

Hamilelik için beyaz büyü komploları metinleri

Hamilelik için basit arsa

Zaman - yeni ay. Bir kadının yatmadan önce büyük bir aynanın önünde durması, ellerini karnına koyması ve arsayı okuması gerekir:

“Ay genç, sen damatsın, iyi bir yer, ve ben senin gelinim. Bugün doğduğun için yakında bir çocuk doğurdum. Baba, Oğul ve Kutsal Ruh adına. Amin. ”

Hamile kalmak için alyans üzerinde beyaz sihir komplo

Bu hamilelik komplo evde alyansında okunabilir.

“Harika insanlar, bütün iyi insanlar, tüm önemli kuşları toplayacaklar. Yuvarlak halka ışık görüntüsünde yuvarlanacağından, o zaman ilk doğan küçük olmak için o halkadaki küçük olun. Yaşlı adamlar akıllı gözlerle bakacak, erkekler kaba seslerle konuşacak. Yaşlı kadınlarla yaşlı eller Tanrı'nın kölesinin karnını (adınız) Ütü yapacak, kızlar saçlarını tararlar. Küçükler etraflarında koşacaklar, koşacaklar ve durmayacaklar. Tanrı'nın kulu (adınız) küçük beklemek, beklemek ve beklemek. Nakış gömleğini hazırlıyor, açık gömleğini kırmızı gömleğe çeviriyor. Karanlık bir cebinde olduğu gibi yuvarlak halka da yatar, böylece rahminde küçükler yaşar. Sözlerim güçlü, sağlam ve sonsuza dek yok edilemez. Anahtarı siyah suda saklayacağım, kilidi göğsüme kilitleyeceğim. Öyle olsun! Amin. ”

Çizilen küçük yüzüğün temiz beyaz bir fularla sarılması ve parmağınıza değil, cebinize takılması gerekir.

Genç bir ayda Vanga'dan evde hamilelik için arsa

Bu Vanga arsası gece 1 ile 2 ay arasındaki gece yarısı civarında açıklanmalıdır. Şu anda, hamilelik rüyalar görmüş bir kadın dışarıya çıkmalı (bir balkon bir seçenek), gökyüzüne bakmalı, midesini saat yönünde çevirmeli ve namazın sözlerini okumalıdır:

“Rab, babamızın en büyüğüdür! Bize verdiğin kırmızı güneş, ayın beyaz yüzlü, yumuşak bulutlar, parlak yıldızlar, güçlü ağaçlar, yumuşak rüzgar, beni Tanrı'nın hizmetkarı yap. (adınız)Çocuk gebe kaldı. Genç ay bugün gebe kalırken, küçük çocuğun rahmimde gebe kalmasına izin verin. Amin! ”

Bu arsa, her ayın başında tekrarlanabilir - uzun zamandır beklenen hamileliğe kadar.

Hamile kalmak için güçlü bir komplo

Ayin için uygun zaman, yükselen aydır. Cuma gecesi aydınlanma evresinde, kiliseyi ziyaret etmeniz, orada Tanrı'nın Annesi ve İsa Mesih'e dua etmeniz gerekir. mumları simgelerinin önüne koyun ve ardından kutsal su. Aynı gün akşamı, akşam 10 ile akşam 11 arasında, beyaz bir gömlek ya da tişört giyin, pencereyi açın, saçınızı çözün, zemine bir lavabo koyun ve ayaklarınızla durun. Bir kepçe ile, kutsal suyu tanktan alıp ince bir akışta kafanıza dökerek arsanın metnini telaffuz etmek gerekir:

“Saf ve kutsal su damlar, kayıyor, kayıyor ve ben de Tanrı'nın kulları gibi (adınız)hepsinin ve eksikliğin zorlukları, aşağı yuvarlandı, yıkandı ve kutsal suda çözüldü. Gökyüzünde açık bir ay büyür ve Tanrı'nın kulu (adınız)Çocuk gebe. İsa Mesih ve Tanrı'nın Annesi, yardım et! Baba, Oğul ve Kutsal Ruh adına! Amin. ”

Törenden sonra kendinizi temiz bir havlu ile kurutmanız, haç işaretini 3 defa uygulamanız, “Babamız” duasını 3 defa okumanız ve yatağa gitmeniz (ritüelin yapıldığı odada değil) gerekir. Ablution sonra havzasında kalan su, evin arkasına, tercihen ağacın altına dökmek gerekir.

Komplo kısırlık ve erken hamilelikten kurtulmaya yardımcı olur.

Bu videodaki başka bir ritüel görünüm:

40 deniz mili için hamilelik komplo - çok güçlü

Tören için, sanatçı kırmızı bir doğal elyaf ipi (keten veya pamuk) bulmalıdır. Ayin ilk ay gününden itibaren yapılmalıdır (ay takvimi tarafından yönlendirilir). Bu arsa yapan kişilerin yorumlarına göre, en sık yardımcı olur.

İlk ay gününde arsa okuyarak bir ipteki ilk düğümü bağlamanız gerekir:

“Demete giden düğüm sıkıca sıkışmış. Knot bağlandı - Rahimde cenin başladı. Güçlü ve kırmızı deniz mili, pembe ve sağlıklı bir çocuk. Bağla - çözme! Tanrım, korusun, Meryem Ana, yardım et! Amin. ”

Düğümlü bir ipliğin gizli bir yere gizlenmesi gerekir - kimsenin görmesi imkansızdır. Ayin art arda 40 gün içinde yapılmalıdır. Atla günlerine izin verilmiyor. Sonuç olarak, ipte 40 knot görünmelidir. 40 sayısı burada kutsaldır ve 40. gebelik haftası ile ilişkilidir.

Hamilelik geldiğinde, iplik evinizdeki en yüksek yere gizlenmelidir - çocuğu taşıma süresi boyunca bir vasi olarak görev yapar ve doğum sırasında kadının işkencesini kolaylaştırır. Doğum yaptıktan sonra gömülmeli veya yakılmalıdır.

Bu ritüelleri denediyseniz - lütfen bu yazıya yapılan yorumlarda bir yorum bırakın.

Pin
Send
Share
Send
Send