Rüya yorumu

Korunmuş Lunnitsa ve değeri

Pin
Send
Share
Send
Send


İnsanlar doğası gereği mucizelere inanma eğilimindedirler. Eski çağlardan beri atalarımız etrafındaki herşeyi fark etmeye, etraftaki dünyanın çeşitli fenomenleri hakkında sonuçlar çıkarmaya çalışmış ve ayrıca muska ve muska teması oldukça popülerdi. Bu yazıda, Lunnitsa cazibesinin ne olduğu ve ne değeri olduğu hakkında konuşacağız.

“Koruyucu” kavramının anlamı, adında gizlidir. Bu terim, "korumak", "korumak" fiillerinden gelir ve bir kişinin olumsuz dış etkenlerden korunmasını ifade eder.

Temelde, bir tılsım sahibini koruyan, onu kötülüklerden koruyan ve kader sorunlarını ve işleyişini ortadan kaldıran bir şeydir.

İnsanlar bir muska ve tılsım kavramını birleştirme eğilimindedir, ancak buna rağmen iki nesne arasında bir takım farklılıklar vardır:

  • örneğin, muska yalnızca vücuda giyilir;
  • ve muska evinde ya da yanına yerleştirilebilir (leylek yuvası ve at nalı gibi takılar hemen hatırlanır).

Muska, uzun deneyler ve çalışmalar sırasında atalarımız tarafından korunmak için seçilen ürünlerdir. Bu büyülü şeylerin gücü atalarımız tarafından büyük beğeni topladı ve hayatlarını daha iyi hale getirmeleri için onlara yardımcı oldu.

Muskaların etkileri insan aura doktrini ile yakından iç içe geçmiştir. Böylece, belirli bir rengin nesnesini giyerek, refahımız için tehdit oluşturan enerji bozulmalarını çok hızlı bir şekilde kapatabiliriz.

Aşağıdaki özelliklere sahiptirler:

  • bizi ruh üzerindeki olumsuz etkilerden koru;
  • sağlığı korumak;
  • büyük bir duygusal durumu korumak;
  • onları kullanarak kendimizi uzaylı iradesinden ve uzun süren depresyonlardan koruruz.

En büyük değer, bir kuşak akrabadan diğerine aktarılan muskalardır. Dekor ve iç detayların yanı sıra dekorasyon da olabilir - tüm bunlar bir tür temsilciyi korur. Ayrıca basit bir çivi veya çatıda bir sırt tılsım olabilir, sihir özellikleri hiç etkilenmez.

Vatan güvenlik görevlisi Lunnitsa - Eski Mısır. Bu devletten, bu tılsımın büyüsüyle ilgili hikayelerin aşamalı olarak Avrupa kıtasının ve Asya'nın tüm ülkelerine yayıldığı görülmektedir.

Sonra her kız ve kadın mücevher koleksiyonunda bir ay olmasını hayal ettiler. Ve bu tılsımın satın alınması hastalıklardan ve çeşitli sıkıntılardan güvenilir koruma sözü verdi. Maddi konumlarına göre muska satın alamayan adil cinsiyetten aynı temsilciler bunu kendileri yaptılar.

Bu durumda malzeme alındığı için:

  • yün;
  • deri;
  • ağacı.

Cazibe çekebilir, kesebilir veya nakış yapabilir.

Tılsım Lunnitsa çok sıradışı bir bakışla ayırt edilir - içinde, çok sayıda çizginin her birinin kendi gizli anlamı ve amacı vardır. Çoğu durumda, muska yapımında ana malzeme bronzdur, gümüş de alınmıştır. Ürün, kenarları aşağıya bakacak şekilde hilal şeklinde yapılır. Meydanın her yerinde birkaç üçgen vardı, özel yerleşimlerinin gizli bir büyülü anlamı vardı.

Bilim adamları bu ürünü daha yakından incelediklerinde, benzersiz bir keşif yaptılar - lunnitsa, doğumdan tamamen geri çekilmeye kadar her aşamada ay döngüsünün tam bir kopyası. Dekorasyondaki yuvaların her biri, tam ay takviminin 28 gününden birini gösterir.

Tılsımın büyülü özellikleri, ayın enerjisine uyum sağlayarak kademeli olarak ortaya çıkar. Lunica'nın sakral özellikleri ancak çekicilik, metresiyle tamamen enerjisel olarak bağlandıktan sonra ortaya çıkmaya başlar. Bundan sonra tüm olumlu nitelikleri aktif hale gelir. Tılsımın yaydığı pozitif, yüksek titreşimler, çevredeki gerçeklik üzerinde güçlü bir etkiye sahiptir - etrafındaki her şeyi pozitif enerji ile doldururlar.

Tılsımın sakral özelliklerinden bahsedersek, en belirgin olanı, Lunnitsa'nın metresinin çocuklarını hastalıklardan ve dışardan olumsuz etkilerinden koruma yeteneğidir. Eski atalarımız Lunnitsa'nın yalnızca sahibini değil aynı zamanda evini ve içinde yaşayan tüm insanları kurtardığına inanıyor; evi sıcaklık, rahatlık, uyum ve sükunetle dolduruyor.

Boynunun etrafına takılan cazibe, etrafındaki diğerlerine, evrenin yaratıcı başlangıçlarının kişiliğin iç enerjisi ile bağlantısını gösterdi.

Lunnitsa sizi olumsuzluktan kurtaracak ve hayatınızı olumlu duygularla doldurmanıza yardımcı olacak çok güzel ve sıradışı bir tılsımdır. Büyü her zaman içtenlikle inananlar için çalışır, onun yardımıyla hayatınızı önemli ölçüde iyileştirebilir ve çok mutlu bir insan olabilirsiniz.

Pin
Send
Share
Send
Send