Rüya yorumu

Neden rüya rüyada küfrederken

Pin
Send
Share
Send
Send


Kötüye giden bir anlaşmazlığa giriyorsunuz, rakibinize yönelik suçlamaları ve suçlamaları atıyorsunuz ve ardından bunun sadece bir rüya olduğunu fark ederek uyanıyorsunuz? Öyleyse, bir rüyada hangi hayalin küfür edileceğini anlamanın zamanı geldi. Endişelenmeyin - genellikle olumsuz rüyalar oldukça olumlu yorumlar yapar. Bu nedenle, rüyanızı ayrıntılı olarak hatırlayın ve rüya kitaplarını incelemeye hazırlanın.

Önemli: Doğru yorumlama için rüyanın kesin planını hatırlamak gerekir. Bu nedenle, uyandığınızda, bellekte yenilemek için tüm ayrıntıları hemen yazın. Sonra en eksiksiz ve doğru tahminde bulunuldu.

Rüya kitaplarının popüler yorumu

İlişkileri hızla keşfettiğiniz uykunun anlamı farklı olabilir. Tahmin, rüyanın durumuna bağlı. Örneğin, bir hayalimde annemle küfür etmek - kişisel hayatındaki temel değişikliklere. Sevdiği bir kavga beklenmedik cinsel macera vaat ediyor. Bu nedenle, uykunun ayrıntılarını hatırlayın ve yorumlamaya devam edin:

 • Duygusal durumunuzu hatırlayın. eğer son derece sinirlisin duygular doruktaydı, patlamak üzere olduklarını hissettiler - parlak, unutulmaz ama olumlu duygular bekliyorlardı. Son derece güçlü olacaklar, bir olay olacak, sonra yedinci cennette olacaksınız
 • Kocanızla bir rüyada küfür etmek? Böyle bir uykunun değeri elverişsizdir - hastaneye gitmelisin, çünkü sağlık problemleri olabilir.
 • Bir yabancıyla Chug? Gerçek hayatta kavgalar, skandallar ve küçük sıkıntılar bekleyin. Evlenmemiş kızlar yabancılara karşı dikkatli ve kibar olmalı, evli bayanlar eşleriyle ilişkilerini netleştirmekten kaçınmalıdır. Aksi halde, aile hayatında siyah çizgiye girme riskiyle karşılaşırsınız.
 • eğer bir rüyada kavga olmadı, ama başlamak için büyük bir istek duydun, gerçek hayatta buharı bırakmanız gerekir. Ruhunda çok fazla kırgınlık var, kendin için bir olumsuz tutuyorsun ve er ya da geç önemsemeden patlayacaksın
 • Neden rüya anne ile kavga? Rüya kitaplarının yazarları farklı görüşlere sahiptir. Birisi, annesini bilinçli bir şekilde, sana karşı olan tutumu yanlış olarak suçladığını ya da yanlış hayatı senin bakış açına göre kınadığını söylüyor. Diğer yazarlar, bir anne ile bir rüya kavgası, gelecekteki damat ile yeni bir tanıdık işareti olduğuna inanıyor.
 • Yabancı bir kadınla kavga - işaret: dikkatli olun, düşmanlarınız sizin için sorun hazırlıyor. Ancak kavga başlatan kişi sizseniz, o zaman uykulu bir kadın yaşamda büyük bir başarı kazanacaktır.
 • Bir arkadaşla bir ilişki bulmak, düşünmek için bir sinyaldir. İlişkinizde bir çeşit ihmal, gerginlik var. Yanlışlıkla onu kırdın, ama farketmediniz. Bu nedenle, şimdi şikayetleri bildirmek için gerekli olmadığını düşünerek yürür ve küstahça gelir.
 • Yakın bir arkadaşıyla kavgaSuçlu, yakın bir yolculuk anlamına gelebilir. Heyecan verici bir tatil geçirmeye veya başka bir şehirdeki akrabalara gitmeye hazır olun
 • Eğer bir rüyada izliyorsan ebeveyn kavgası, hiçbir şey için endişelenme. Hayatta uyum içinde yaşayacaklar. Fakat eğer bir rüyada size kızarlarsa, ailenize daha fazla dikkat etmenin zamanı geldi - sizi gerçekten özlüyorlar.
 • sıra babasıyla, bir kızın hayalini kurdu - onun seçtiği ile tatminsizlik sembolü. Mevcut genç erkeğin ya da kocanın kaybeden olduğunu düşünüyorsun, ona güvenme ve sevmeyi bırak. Ancak sorun sizin içinizde - güçlü olmayı bırakın ve seçilenin hem ilişkilerde hem de yaşamda yönlendirilmesine izin verin. O zaman her şey iyi olacak
 • Kız kardeşi ile kavga habercisi başarısızlık. Size tutamayacağınız kesin bir söz verilecek. Bu nedenle, hayattaki ciddi sorunlar başlayacaktır. Vazgeçmeye ve başkalarına saygısını kaybetmeye hazır olun
 • Rüyanız varsa akrabalarla kavga etmekve hepinizi birlikte itiyorlar, bu olumsuz bir işaret. Yakında ciddi problemlerle karşılaşacaksınız ve yardım etmek isteyen kimse olmayacak. Zorlukla başa çıkabilmek ve sevdiklerinizden vazgeçmek için yalnız hazırlanın
 • Anne ile kavgada kavga - bu bir işaret. Mevcut ortamınıza bakmanız gerekir. Etrafınızdaki çoğu, tüm tüketiciye saygısız, saygısız davranan saygın insanlardır. Durumu değiştirmek daha iyidir, aksi takdirde sonuçlar olumsuz ve tahmin edilemez olacaktır.

Rüya kitaplarının değerlerine tamamen güvenmek buna değmez. Çoğu durumda bir rüya, bilinçaltının düşünmesi, yaşamınızın belirli yönlerine dikkat etmesi için bir işarettir.

Pin
Send
Share
Send
Send