Rüya yorumu

Korunan Ladinets ve değeri

Pin
Send
Share
Send
Send


Atalarımız aktif olarak çeşitli muska ve muska yaşamlarında kullandılar. Bazıları bugün alakasız (örneğin toprağı korumak için kullanılanlar). Gerisi popülerliklerini kaybetmedi. Bu makalede, Ladinets muhafızı ve antik Slavlar arasındaki önemini detaylı olarak inceleyeceğiz.

Ladinets adında bir cazibe çok yaygın bir kadın tılsımdı. Ailelerinin refahını korumayı, aşkı bulmayı veya kendilerini açığa vurmayı hayal eden adil seks temsilcileri tarafından kullanılmıştır. Muska için diğer isimler, Kolyadnik veya Lada-Bakire'nin Haç'ıdır.

Eski Rusya'dan beri kullanılan ladinets. Tüm ev konforu ve gönül rahatlığı sahiplerine yardım eden büyülü bir nesnedir. Evlenmemiş bayanlar Ladinets, gelecekteki kocanın rolü için kendi hayatlarına uygun bir adam çekmeye yardımcı olacaksa.

Tılsım geleneksel olarak diş ipi iplikleri yardımı ile işlenmiştir, ışınlardan birinin kırmızı olması gerekir.

İkinci ışının rengi zodyak takımyıldızına göre değişecek:

 • toprak işaretleri için siyah veya yeşil olacaktır;
 • ateş için - altın veya siyah;
 • hava için - mavi;
 • su için - mavi.

Özünde, Lada Haç kutsal bir semboldür. Bu, bir daire içine alınmış sekiz ışın gibi görünen bir dişi muska. Işınların yönlendiriciliği sol taraftır, bu da yeraltı dünyasına dalmayı sembolize eder.

Eski zamanlardan beri, diğer dünya sadece olası bir tehlike ile tanımlanmamıştır, aynı zamanda tamamen yeni bilgi ufukları açmıştır. Bu nedenle, temel kadınsı nitelikleri kişileştiren Ladinets cazibesi, bilinçaltı ve sezgi düzeyi ile yakından bağlantılıdır. Çoğunlukla, bu özelliklere sahip kadınlar ve kızlar var. Görünüşe göre bu büyülü eşya, insanlığın güzel yarısı için cazibeye bağlıydı.

Muhtemelen her kadın için en önemli şey dişil özlerini en üst düzeye çıkarmaktır. Kadınsı ve benzer nitelikleri, kadının ailede yaşadığı pozisyonla iç içedir. Tam açıklama için, çocukluktan gelen bir kızın gözlerinden önce doğru görüntüye sahip olmak gerekir - yani onun annesi.

Maalesef, modern dünyada öncelikler değişti. Çok sık küçük kızlar yanıltıcı. Modern toplumdaki cinsiyetler arasındaki ilişkinin bir resmini gördüklerinde, ailenin idealleri ve kadınlık büyük ölçüde yer değiştiriyor.

Sakal önemi sahibinin ihtiyaçlarına bağlı olacak olan Lada-Meryem Ana'nın haç görüntüsü ile cazibe, aşağıdaki büyülü özelliklere sahiptir:

 • çekici bir görünüm, gençlik ve güzelliği sürdürmek;
 • kadın niteliklerinin açıklanması;
 • kadın mutluluğunu kazanmak (mutlu evlilik);
 • çeşitli yaşam koşullarında manevi uyum ve huzurun sağlanması;
 • evlilikte ek yardım alımı;
 • ailenin negatif enerjiden korunması;
 • gençleştirme;
 • aşırı yağ birikintilerinin giderilmesine yardımcı olur;
 • zor bir yaşam döneminde sıkıntıdan korunma;
 • vücutta kadın cinsiyet hormonlarının durumunun normalleşmesi;
 • uyum, huzur, barış ile doldurma;
 • Yakında hayata geçecek ikinci yarı.

Rus antik işaretler hakkında ilginç bir video:

Bu muskayı yanlarında bulundurmak kim yararlanabilir? Her şeyden önce, Ladinets korumayı kişileştirir. Antik çağda atalarımız, bu tılsımcının bir kişiyi hem fiziksel hem de zihinsel (ruhsal) seviyede etkileyebildiğine inançlı davrandılar.

Bir kadının hayatını uyumla doldurabiliyor ve aynı zamanda kadınların iç dengeyi kazanmasına yardımcı oluyor. Herhangi bir yaş kategorisindeki kadın ve kız çocukları için Ladints kullanımının mümkün olduğu unutulmamalıdır - bu durumda yaş kesinlikle rol oynamaz.

Yukarıda açıklanan her şeye ek olarak, Ladinets tanrıça Lada'ya koruma sağlar. Bu büyülü eşyaya kendi tercihlerini vermiş olan kadınların cazibesini kendi deneyimleriyle yaşamaları için harika bir fırsat var.

Özellikle doğum sırasında fark edilir hale gelir (hafiflenir, ağrı azalır). Bir tılsım aracılığıyla kızı pozitif enerjisiyle saran tanrıçanın iyiliği, zorlukların üstesinden gelme sürecini kolaylaştıracak.

Fuar cinsiyetindeki birçok kadın, yaklaşmakta olan doğumları kolaylaştırmak ve olası komplikasyonlardan korunmak için Lada ile doğrudan bağlantıyı sembolize eden bir koğuş satın alıyor.

Eski Slav muska Ladinets, dişil gücünü olabildiğince ortaya çıkarmaya, adil cinsiyeti pozitif enerji ile doldurmaya ve onu daha mutlu hale getirmeye yardımcı olacak. Atalarımızın gizli bilgilerini göz ardı etmeyin - hayatlarını daha iyi hale getirmek için onları dinlemenin daha iyi olduğu yerler.

Pin
Send
Share
Send
Send