Rüya yorumu

Şans ve para için tılsım: hangisi daha iyi

Pin
Send
Share
Send
Send


Eski zamanlardan beri insanlar Bayan Luck’in şansını hayatlarına çekmeye çalıştı. Sadece bunun için yapıldı: çeşitli büyü ritüelleri yapıldı, tanrılara dualar yapıldı ve şans ve para için tılsımlar yeterince popülerdi. İkincisi bu makalede ayrıntılı olarak ele alınacaktır.

İyi şanslar tılsım geniş eylemin bir özelliğidir. Bu şey, yaşamın çeşitli alanlarını etkilemeye yöneliktir. Ancak aynı zamanda sahibini de arzuların etkisinden korur. Söylenenleri yerine getiren bazı masalların böyle bir karakterini duymuş olmalısın, ancak kendi şekilde yorumlar. Mesela kahraman çılgın aşk hayalleri kurar ve alır, ama aynı zamanda iç huzurunu kaybeder. Servet siparişi verirken, kişisel yaşamınızda bununla vb. Sorunların birikmesi riskini alırsınız.

İyi şanslar tılsımlar aşk alanında, işte ve işte serveti korurlar. Muska, güçlü bir enerji alanını yayar, bütün kişiyi sayar ve bir bütün olarak başarılı olmasına izin verir, tek bir şeyde değil.

Başarı ve şans çeken bir tılsım geleneksel olanların listesine ait olmayabilir. Ezoterik güvencelere göre, servetin “favorileri” kesinlikle bir dizi olumlu duygu ve bazı dernekleri çağrıştırıyor.

Bu sebepten, bir tılsım olarak, diğerlerinden getirdiğiniz, pozitif duyguları deneyimlediğiniz mesela, onların sevgilerini karşılayan çakıl taşları yapabilir. Sayıların bir kombinasyonu bir tılsım gibi davranabilir, en popüler doğum tarihi ve çocuk sayısıdır. Kişisel muska seçimi, ruhunun dürtülerine dayanarak başkasının iradesini empoze ederek değil, bir kişi tarafından yapılmalıdır.

Kendinizi farklı dönemlerin klasik sembolleriyle tanıştırmanızı öneririz. Makalede ayrıca bu eşyaların neden servetle ilişkilendirildiği gerçeği de açıklanmaktadır. Bunun, size mutluluğu ve pozitif duyguların denizi getirecek olan doğru muska seçilmesinde yardımcı olacağını umuyorum.

İyi şans ve para çeken muskalar hem manevi olmak hem de olmamak. Birincisi, bütün bir bitki grubu tarafından temsil edilir:

  1. yonca - ama sadece dört yaprağı olan biri. Çoğu durumda, bitkinin yaprakları sadece üç şubeye ayrılır. Ve kuralın bir istisnasını karşılamak için yeterli. Kuatrefoilin neden iyi şanslar sembolü olduğu düşünülür.
  2. Çam ağacı - Ezotere göre kuvveti konilerde bulunur. Bir tılsım olarak, onları olan bir bitki alınır. Tabii ki, evinize büyük bir köknar ağacı getirmeyeceksiniz, ama bahçeye kolayca ekilebilirsiniz. Çam ağacındaki koniler bereketli gücü sembolize eder, bolluğu çeker, beladan korur.
  3. mısır - Çin'de iyi şanslar ve para için oldukça popüler bir tılsım. Bu kültürün evde yetiştirilmesiyle uğraşmak gerekli değildir. Dokuz tane tane almak, paçavralardan yapılmış bir bebeğe dikmek veya boncuklar gibi bir ipliğin üzerine dizmek yeterli olacaktır. Mısır, bolluğu, canlılık ve verimliliği sembolize ediyor. Sarı renk güneşin kişileşmesi, olumlu duygulardır.

Şimdi, ilhamsız tılsımları ele geçirmenin zamanı. Bazıları daha önce de yaşayan varlıklara aitti. Örneğin, şans ve servet tılsımlar tavşan pençesi ile ilgilidir. İlk defa eski Keltler tarafından kullanılmıştır. Bu insanlar tavşanların kör doğduğunu ve tavşanların hemen görebildiklerini fark etti.

Hayvanın insan gözünden neyin saklandığını fark etme yeteneği olduğu ortaya çıktı. Tavşanların çukur kazması, Keltler tarafından hayvanların diğer dünyayla temas halinde olduğunun bir işareti olarak algılanıyordu.

Şans tılsımları atfedilebilir ve yelken açılabilir. Bunların çoğu ticaret gemilerine aitti. Gemilerin eski haline döndüğü gerçeği, ganimetle ilişkilerin kurulmasına neden oldu;

Yelkenli çok sabırsızlıkla bekledi. Eski bir gemi modelini tılsım olarak satın alabilirsiniz. Ama yelkenleri daima dik tutmalısın. Bu durumda arka rüzgar sadece yaşamdaki gemiye değil aynı zamanda tılsımın sahibine de eşlik edecektir.

Ayrıca oldukça popüler şans taşlar maskotu. Burada, mineralin burcunuzla nasıl birleştiğini anlatan profesyonel astrologların yardımına geleceksiniz,

Ayrıca, metal ürünler genellikle tılsım olarak kullanılır. Bunun iyi bir örneği at nalıdır.

Eski Ruslar, at nalının demircilerin çabaları nedeniyle pozitif enerjiye sahip olduğuna inanıyorlardı.

Ateşin varlığı, çekiç darbeleri - tüm bunlar şeytani güçlere karşı mücadelenin kişileşmesiydi. Ve at nalına her zaman bir at eşlik ederdi - insanlara sadık bir şekilde hizmet veren bir hayvan. Bütün bunlar sayesinde, bulunan at nalının iyi şanslar çektiğine dair bir inanç ortaya çıktığı için teşekkür ederiz.

At nalı gibi bir tılsım hakkında konuşursak, onu bulabilirsin. Tabii ki, bugün yapmak çok kolay değil. Bu nedenle, bağışlanan at nalı ve formundaki süslemeler bulmak için tamamen ortadan kalkar.

Yasak değil ve büyülü bir şey edin. Ancak bu durumda, muska düşük enerji yükü olduğundan, oldukça zayıf olabilir.

Bazı insanlar kendi elleriyle iyi şanslar için tılsım yapmayı tercih eder. Bu durumda, nesne kesinlikle sadece pozitif enerji ile doldurulacaktır. Bir insan kişisel gücünü şeye koyar.

Dolunayı beklemeniz, yalnız bırakmanız, kristal kabı alıp tılsımı içine koymanız gerekecek. Bu şeyin, Ay'ın geminin ortasındaki yansıması üzerinde olması önemli. Yedi dakika böyle tut. Aynı zamanda zihinsel olarak aydan özel bir tılsım gücü vermesini isteyin.

Bir tılsım yaratmanın ilk bakışta göründüğü kadar zor olmadığı ortaya çıktı. Önemli olan başarıya inanmak ve aynı zamanda olumlu bir düşünce yapısı içinde olmaktır.

Pin
Send
Share
Send
Send