Rüya yorumu

Hangi oyun kartları hayalleri?

Pin
Send
Share
Send
Send


Çingene kartlarını tahmin etmek kızlar ve kadınlar arasında popülerdir. Haritalar, geleceğe bakmanıza izin veren bir gizlilik perdesini ortaya koyuyor. Özellikle Noel zamanında ve yeni yılda ortak kehanet. Hangi oyun kartları hayalleri, hangi sembolizm ifade eder? Tercümanların tüm değerlerini göz önünde bulundurun.

Oyun kartlarının sembolizmi

Oyun güvertesi yaşamdaki, sıkıntılardaki ve sürprizlerdeki değişimlerin hayalini kurar. Hoş bir sürpriz veya üzücü olabilir - hepsi bir rüyada hayal edilen elbiseye bağlı.

Haritalı araziler:

 • desteyi karıştır;
 • oyun kartları;
 • kartı bırak;
 • güverte ile diğer eylemler.

Kart oyunu - mutluluk kuşunun peşinde sembolü, kuyruğundan yakalamaya çalışıyorum. Sonsuz bir telaş, “bir an için değil”, hayaletle umut ediyor ve hayal ediyor. Bir rüyada kart oynayın - Başarısızlıkları bekle, hayattaki siyah şerit geliyor. Kart kazanmak - kısacık başarı, ardından başarısızlık.

Kart destesini görün Bir rüyada - nahoş haberler ve değişiklikler. Ruh olacak ve dinlenmeyecek gizli bilgileri öğrenebilirsin. Kehanet kartları, kendinize olan güven kaybını, tehlikeli yanılsamaları veya mülk kaybını önleyebilir.

Bir deste kart al - risk almak. Aklında olan her şey. kandırmak. Bir anlaşma yapacak veya bir sözleşme imzalayacaksanız, bu girişimi ertelemek daha iyidir. Aşık olarak, bu hikaye aynı zamanda aldatmacayı da içeriyor: belki de en sevdiğiniz tarafın yanında yer aldı.

Kartları karıştır veya yerleştir - Kavşak noktasındasınız ve yolun doğru yönünü seçemezsiniz. Belki de anlaşılmaz bir durumun üstesinden gelmek için akıllı bir adamın tavsiyesini kullanmalısın.

Bir rüyada kart oynayın - durumun belirsizliği ve dengesizliği. Kader tesadüfi bir dizi şartlara bağlıdır, şanslı veya şanssız olup olmadığınız bilinmemektedir. Hayalperest hayatını kontrol etmez, iyi şanslar umut eder veya “uzağa taşır”.

Para için oyna - gelecekteki finansal zorluklara. Yakın gelecekte, finansal harcamaları sınırlandırmanız veya en aza indirmeniz gerekir. Şüpheli projelere yatırım yapmamalı, sözleşmeleri imzalamamalı veya ödünç vermemelisiniz. Ayrıca birinden borç almaya ya da borç almaya değmez. Tüm finansal işlemlerin dondurulması gerekiyor.

Ancak, kart eğlenmek için arkadaşlarla oynamak - iyi bir işaret. Yakında umutlarınız gerçekleşecek, planlarımız gerçekleşecek. Rüya hasta bir insan görürse, iyileşme yakında gelecek. Ayrıca, bir rüya konukların gelişini ve keyifli bir eğlenceyi haber verebilir.

Kartların oyununu izleyin yandan - aldatma ve yanılsamalara. Aşık olarak bu hikaye eşin samimiyetini, aşkı aldatmacasını ortaya koyuyor. Arkadaşınızın oyun kağıdı gördüğünü görürseniz, yakında onun hakkında hoş olmayan bir bilgi edineceksiniz.

Kart bırak - Sırların açıklanması, utanç ve tövbe. Gizlemeye ve gizlemeye çalıştığınız her şey başkalarının mülkiyeti haline gelecektir. Senin suçunu kefalet için senetine cevap vermek zorunda kalacaksın.

Rüya haritaları hakkında neler söylüyorlar?

Hayallerin ABC yorumu Kart destesi görüntüsünde şans için bir şans görüyor. Ayrıca, tercüman, hayatın belirli alanlarını ifade ederek, takım elbise anlamını verir:

 • solucanlar - kişisel yaşam;
 • tefler - iş;
 • kulüpler - finans;
 • zirveler engeldir.

eğer bir rüyada as gördüm Belli bir takım elbise, yaşamda sembolize ettikleri alanda büyük değişikliklerin yaşandığı anlamına geliyor.

 • Ayın rüyası, kavgadaki habercisi kart oyununda görür.
 • Rus rüyası kitabı şu yorumu yapar: oynamak - eğlence için, bir oyun kazanmak - kar için, bir oyun kaybetmek - kaybetmek için.
 • Rüya burcu, uykunuzda iskambil kartları hayal ettiyseniz masrafları sınırlamanızı önerir.
 • Dream Lens hatırlıyor: hayatın tadını çıkar, planlarının sonuçlarını düşünmeyin.

Aile rüyası Bir kart oyununu kumar olmasaydı, umutların yerine getirilmesinde bir öncü olarak görür. Parayla kumar, oyunu kaybetmek için çeşitli engeller sunar - rakiplerle kavga etmek. Bir kart galibi dava ve gerekçe vaat ediyor. Bir kart oyunu için bir sevgili görmek - senin hakkındaki niyetleri tamamen dürüst değil.

Modern rüya kitabı Açgözlülük imajını oyun güvertesi görüntüsünde görüyor, kart oyununu bir sorun olduğunu düşünüyor Ayrı bir elmas takımını görmek için - karda, bir kalp takımı bir aşk macerasını ön plana çıkarır, kulüpler karlı bir iş vaat eder ve zirveler hastalık ve aldatma hayalini kurar.

Rüyadaki oyun tehlikeli ise, büyük zorluklar sizi bekliyor, oyunun kaybı tehlikeli düşmanların ortaya çıkmasına neden oluyor, kazançlar tehlikede. Kart takımları aşağıdakileri ön plana çıkarır: elmaslar - servet, kulüpler - zorlu ortaklar, kalpler - kişisel refah, zirveler - olası dürüstlük ve harabe.

Rüya yorumu 2012: ılımlı kumar, oyunun tadını çıkarmayı öğren. Tarot kartlarına bakın - kafa karıştırıcı yaşam durumunu çözmek için.

Geleceğin hayalini kur bu kart takımlarının yorumlanması: tef karları, solucanlar - aşk, vaftiz - karlı bir girişim, zirveler - başarısızlıklar ve hastalık.

Rüya Rüyası Bir oyun güvertesinin görüntüsünü bir yanılsama ve sanrı sembolü olarak görür. Tüm beklentiler boşuna olacaktır. Oyun kartları ile bir öngörüde hayal etmek için - tam tersi olacak. Kartların içindeki tanıdık olan - onunla olan samimiyetsiz ilişkilere, yabancı bir partiye - hayattaki büyük bir hataya.

A'dan Z'ye Rüya yorumu uyarıyor: Oyun güvertesinin görüntüsü açgözlülükten kaynaklanan kayıpları önlüyor. Eğlenmek için kart oynamak, kumar oynamak - dert etmek, oyun kazanmak, ziyarete davet etmek, kaybetmek - hayatta başarısız olmak gibi - bir rüyanın gerçekleşmesini vaat eder.

Bir arkadaşın oynarken hile yaptığını görmek için - dürüst olmayan doğasını açar. Eğer bir arkadaş adil bir şekilde oynarsa ve kazanırsa - kaybederse davranışlarının sorumluluğunu üstlenmeyin - onunla biraz kavga edin. Oynarken hile yaparsanız, para israfına dikkat edin.

Desteyi karıştırın - koşuşturmaya, kartları yeniden hesapla - şansa, işaretli kartları görmeye - kaygıya, mühürlü bir güverte bilinmeyen bir geleceği sembolize eder, basılı bir güverte - sahtecilikle dolandırıcılık için. Bir iskambil binası inşa etmek - sahte bir söylentiye ulaşmak, bir oyun tesisindeki kartları oynamak - sürekli bir risk almaktan kar edin.

Videoyu izle: dinozor oyun kartları ile oynadık size anlamlarını okuduk (Aralık 2021).

Загрузка...

Pin
Send
Share
Send
Send