Rüya yorumu

Tavşan neden bir kadını ve bir erkeği hayal eder?

Pin
Send
Share
Send
Send


Sevimli tüylü tavşanlar olumlu duygular yaratır. Bu hayvanlar sadece dışarıda çekici değiller, örme şeyler yaratmak için yumuşak ılık hav veriyorlar. Tavşan neden bir kadını hayal ediyor? Kabarık topaklar, ailenin refahını, refahı ve hanehalkı arasındaki uyumu sağlar. Ancak bu görüntünün başka yorumları da var.

Renge ve boyuta bağlı olarak uyku değeri

Tüylü bir hayvanın görüntüsü ile sıkıca bağlanır bereket ve bereket sembolü. Kadınlar için, bir rüyanın bir tavşanın görünmesi hamileliği haber verebilir ve evlenmemiş kadınlar için - bolluk. Ayrıca, bu görüntü sezginin uyanışıyla mistik bir şekilde bağlantılıdır, bu yüzden ezoterik gelenek içinde ay enerjileri ile birleştirilir. Tavşan, manevi bir başlangıç ​​geliştirmek için amacını bulmaya yardım eder.

Renge göre

Derilerin rengine göre, rüyanın daha spesifik bir yorumunu tanımlayabilirsiniz:

  • beyaz - ruhsal olarak yenilenme ihtiyacı olan ruh eşiyle tanışmak;
  • gri tavşan cinsel aktivitenin hayalini kuruyor ve aynı zamanda bilinçaltı korkuların bir simgesi;
  • siyah - gerçekleşmemiş cinsel enerji, üzüntü sembolü;
  • kırmızı - sevgili kişide hayal kırıklığına uğramak;
  • sıradışı renk - dikkatsiz hareket.

Beyaz tavşan manevi kendini gerçekleştirme hayalleri, gerçek özü bilgisi, iç dünyaya daldırma. Bununla birlikte, gerçeklikle temasını kaybetmemek için, dünyevi endişelerden kopmamalıyız.

Siyah tavşan Bir rüyamda, bilinçaltının kendinden hoşnutsuzluğunu, sahte-manevi uygulamalara olan ilgisini ve bunun sonucunda gerçek yaşam amacından bir mesafeyi açığa çıkarabilir. Bu durum ruhsal yıkıma ve tüm dünyadan kopmaya neden olabilir.

Boyuta göre

Birçok küçük tavşan arzuların çabuk yerine getirilmesi hayalleri, ancak aynı zamanda tavşanların çekici bir temiz cilde sahip olmaları ve hasta görünmemeleri gerekir.

Küçük Tavşan aile hayatı, çocukçuluk ve mahremiyet için hazırlıksızlığı sembolize ediyor. Ayrıca küçük hayvanlar, bir rüyanın gerçekleşmesine giden yolda rahatsız edici engelleri sembolize edebilir.

Büyük tavşan gerçekleşmemiş cinsel arzuyu hayal edin. Hayvan ateşe atlarsa, rüyanızı yerine getirmek için bir şeyleri feda etmeniz gerekir. Kaçan tavşanı yakala - iyi şanslar. Yaralı hayvan başarısızlığın sembolüdür.

Canlı bir tavşan ile bir rüyanın farklı araziler

Dekoratif tavşana bak Bir rüyada - cinsel arzularını ortaya çıkarırsın. Farklı bir anlamda, bu görüntü samimiyetsiz kasıtlı davranışı sembolize eder: gerçekte var olmayanın bir gösterimi.

Bir kafeste bir tavşan görüntüsü Duygularınızın kontrol edilebilirliğini sembolize eder. Hayvan sessizce oturuyorsa, kendin için mükemmel bir kontrol sizde. Eğer tavşan acele eder ve serbest kalmaya çalışırsa, duygularınız yakında zihninizi ele geçirir. Bu, insanların sözlerine ve davranışlarına verilen tepkilerin öngörülemezliğini tehdit ediyor. Tatminsiz arzuların davranışınızı kontrol etmesine izin vermeyin.

Ölü tavşan sorun hayal etmek. Maddi zorluklar, bir partnerle ilgili sorunlar, hayatta güvensizlik, hamile kalmamanız beklenir. Bu durumda tavşanın mistik sembolizmi şu anlama gelir: İçsel durumunuzu ve dış dünyayla olan ilişkinizi uyumlaştırın, ruhsal gelişim için zaman ayırın.

Hayalperestin içinde olduğu rüya ne tavşan öldürür. Öldürülen kabarık hayvan, arzularının korkusunu sembolize eder. Kendinle uyumsuzsun, zihinsel bir bozukluk depresyona neden olabilir. Tenli tavşan karkas Hayalperestin içten parçalandığı yasaklanmış duyguların yıkıcı enerjisini ifade eder.

Bir tavşan yakala Bir rüyamda - yerine getirilemeyen arzular nedeniyle acı çekmek, ulaşılamaz bir amaç için çabalamak. Hayvanları yakalayın - duygularında ustalaşmak için içgüdüsel dürtüler üzerinde zihin kontrolü kurabileceksiniz.

Tavşanı besle - Kendinle uyum içinde olmak. Yaşam hedefinizi açıkça anlıyorsunuz, ayartmalara teslim olmuyorsunuz ve azimli hayallerinizi gerçekleştirebiliyorsunuz. Ayrıca ikinci yarıda buluşma hayallerini kurgulayın.

Hayvanı elinde tut - Bireyin rasyonel ve sezgisel, dürüstlük ve kendine yeterlilik dengesi. Bununla birlikte, uyku hastalığa neden olabilir, ancak şiddetli olmayabilir.

Tavşan etini ye rüyada - manevi gelişim için ihtiyaç. Ruhunla ilişkinizi kaybettiniz, maddi dünyanın kibrinize kafanızla kibirlediniz, sezgi sesini duymuyorsunuz. Bu durum kişilik krizine yol açabilir.

Tavşan ve tavşanlarla ilgili rüya kitapları diyorlar

  • Rüya Miller Tavşan sembolünde olumlu bir anlam görüyor: Hayalperestin hayatı refahla dolu olacak, maddi destek artacak. Atlama tavşan görmek için - yavruların görünümüne. Angora beyaz tavşanı sadakat ortağını simgelemektedir.
  • Rüya Vanga Beyaz kabarık bir hayvan imgesinin aile refahı ve evlilik sadakatini önlediğine inanıyor. Çok renkli tavşan, hayatta öngörülemeyen olayları tahmin eder. Kara canavarı belada hayal ediyor, kara tavşanı elinde tutuyor - ölüme yakın.
  • Rüya yorumu Hasse Bu görüntüde olumsuz bir sembolizm görüyor: Arkadaşların ve arkadaşların anlamlarına dikkat et. Ancak, tavşan eti bir yemek yemek - refah için.
  • Fransız rüya kitabı düşünüyor: Beyaz hayvan iyi şanslar ve siyah olanı hayal kırıklığına uğratıyor. Bir hayvanı öldürmek - zarar vermek, tavşan yemek - sağlık için.
  • Bütün aile için rüya. Tavşan köşeye sıkıştırılırsa, yakında biri akrabanıza zarar verir. Yolda koşan hayvan sıkıntı yaratır. Yavrularla Tavşan - büyük karlar için.

konsey

Psikologlar, tüylü bir hayvanın görüntüsünün yumuşaklık ve dengesizlik tezahürü olduğunu düşünürler. İnsanlarla ilişkilerde zorlu bir pozisyondan yoksun kalıyorsunuz, bu kaçınılmaz olarak hedefe doğru ilerlemeyi engelliyor. Yumuşaklık ve esneklik, zayıflık olarak algılanır ve kendi yararına kullanılır.

Bir rüyadaki tavşan deliği, acımasız dünyadan saklanma, kendi hayal dünyasına girme bilinçaltı bir arzu. Bu devlet, gerçeklerin irrasyonel tarafından değiştirilmesine, gerçeklerin irrasyonel tarafından değiştirilmesine yol açabilir.

Videoyu izle: Tek hayalleri sevdikleri çizgi film karakterine benzemek! (Aralık 2021).

Загрузка...

Pin
Send
Share
Send
Send