Rüya yorumu

Neden kendini aynada görmeyi hayal ediyorsun?

Pin
Send
Share
Send
Send


Genellikle rüyalar çağrıları ve uyarıları taşır. Biri bu amaçlarla hayvanlarla yatmaya gelirken, diğerleri hayalperestin aynadaki yansımasını gördüğü bir rüya görür. Peki neden kendini aynada görmeyi hayal ediyorsun?

Ayna eskiden lüks sayılırdı. Aynalarda tüccarlar zenginleştirildi, çünkü diğer eşyalardan daha değerliydiler. Bu kullanım şeklini satın almak için modern insan zorluklar sağlamaz. Bir vizyonda görmek, gerçek hayatta olduğu kadar tanıdıktır.

Başka bir dünyaya açılan kapı bir aynadır. Kader ne dememizi istedi?

Bir ayna hakkında bir rüyanın detayları

Rüyayı hatırla. İçinde bulunan bütün küçük şeyler doğru yorumu sağlayacak. Ne olabilir ki?

 • Net yansıması oldu? Bu senin içsel uyumun. İyi şanslar bekleyin.
 • Kendini gördüğünde hangi duyguların vardı? İyi bir ruh hali başarı ve refah demektir. İrkilmek veya sevmemek kombinasyon halinde karanlık yansıması olan tehlike hakkında konuşuyor.
 • Aynaya bakarken, kendilerini görmedim? Bir dönüm noktasındasınız, karar veremezsiniz. Ruhun bedenle uyumsuz.
 • Bütün mü yoksa kırık bir ayna mı? kırık gerçekleştirilemeyen hayallere düş.
 • Kim bir rüya gördü? Erkekler için bir rüya arkadaşlarınız veya ortaklarınız tarafından aldatmayı öngörür. kadınlar evlilik ya da hamilelik beklemesin.
 • Saçı nasıldı? Eğer sen kendilerini uzun saçlı gördümDaha sonra finansal refah için bekleyin. Dağınık bukleler tehlikeler ve aile kavgaları hakkında uyar.
 • Saç rengi neydi? Siyah saç hastalık görmek. kırmızı değişim hakkında konuşun. Herhangi bir yaşam alanına dokunabilirler, ancak parlak, sıradışı ve tahmin edilemez ortaya çıkarlar. Beyaz saç keyifli ve layık bir adamla buluşacağına söz ver. Gri ama bereketli ve bakımlıbukleler güzel ve ölçülü bir yaşamı tahmin eder.
 • Sen kendini bir gelinlik içinde gördüm? Hangi rengin olduğunu hatırla. Ne yaptın Bir ayna önünde bir elbise üzerinde çalışıyor ve kendini görüyor musun? Hayatın yakında değişmeye başlayacak. Kendinize güzel ve lüks bir elbise gördük? İhtiyacınız olan yardım beklenmedik şekilde gelecek. Eski ve çirkin gelinlik sevgilisi ile sorun ve kavga etmek.
 • Kendini nasıl gördün? Kendini güzel görseydinDaha sonra servis, iş ve aile ile ilgili gelişmeler için bekleyin. Yansıma çirkin olsaydıO zaman kader, kendini göstermen gereken hoş olmayan durumlar için hazırladı. Kendini yağ gördüm? Yakında travma geçireceğin bir durum olacak. Belki bir kar yapmak. Kendini yaşlı gördüm? Başarısızlığı ve düşmanların üslerini bekleyin.
 • Aynaya baktık ama kendimizi tanımıyorduk.? Meslektaşların sana haksızlık ediyor. Yanlış adımını bekliyorlar.
 • Yüzünü sivilce olarak görseydino zaman zenginlik bekleyin.

Uyku yorumlanması

Rüya Miller

Aynaya bir rüyada baktın ve yanında bir yabancı mı gördün? Birisi sana karşı hareket edecek. Eğer bir rüya ayna kırdıysaSevilen birinin ölümcül hastalığını bekleyin.

Kırık aynaya bak tatsız tanıdık veya başarısız evlilik. Kendilerini gördüm? Çevrenizde bir çok söylenti olacak, hastalıklar da mümkün.

Navlun Rüya Yorumu

Aynada kendilerine bakmak? Sağlığa olan tutumunuzu gözden geçirin. Belki de ona çok dikkat etti. Seks görüldü aynada iş veya hizmette övgü veya onay almayı beklediğinizi söylüyor.

Rüya rüya Thelomena

Aynada kendini gör önümüzdeki değişikliklere. Belki de bir konuda hayal kırıklığına uğramaktan korkuyorsunuz ya da korkuyorsunuz. Görüntü güzeldi? İçinizde bir uyum var, duygularınızı ve hislerinizi kontrol edebilirsiniz.

Aynada yaşlı kadın sana baktı? Sağlığınız tehlikede. Zor günler ve hastalıklar yakında gelecek. Kendini gri saçlı görseydin, üzgün haber bekliyorum.

Hamile kaldı? Birisi itibarınızı mahvetmeye çalışıyor. Kendini çıplak görseydinBu bir kurtuluş çağrısıdır, kendinizden ve davranışlarınızdan utanmanıza gerek yoktur.

Küçük bir aynada kendinizi görün tatsız ve iki yüzlü bir insanla tanışmak için. Hasta olmak olası sağlık sorunlarına yansıması.

Çocuk rüyası kitap

Yansımadan gelen olumlu duygular iç uyumu sembolize eder. Aynadaki manzara seni korkuttuysaSonra kötü düşünceler seni ele geçirir, etrafta pek çok kıskanç insan vardır.

Kadın rüya kitap

Aynaya baksansonra sevdiklerinizden kavgalar ve yanlış anlamalar bekleyin. Aynada birilerini görürsenizo zaman kınanacaksın ve seninle ilgili olarak haksız kararlar alacaksın.

Kırık ayna ölüm veya ayrılma ile ilgili kayıp ve gözyaşlarına. Genç kadın ayna kırılmış başarısız bir evlilik habercisidir.

Küçük Veles rüyası

Aynaya bak mesajlara veya hastalıklara. Baktık ve kendimizi görmedik? Yakında gizli hastalık tezahür edecektir. Sivilceli yüz aynadaki maddi zenginlik.

Rus halkının rüya kitabı

Rüya, eylemlerinizin doğruluğuna inanmadığınızı, kendinize dışarıdan bakmaya çalıştığınızı söylüyor.

Eski Rus rüyası kitap

Aynada kendini gör ihanete. Aynaya hasta ölüme iyi sağlıklı hastalığa düş.

Ezop Rüyası

Aynada yansıması utanacağınız yanlış adımlar anlamına gelir. Ayna yansıma görmediyseo zaman iç dünyanız değişime dayanacaktır.

Erotik rüya kitabı

Aynaya baktım? Cinsel hayatın ilginç bir dönüş alacak. Son cinsel temas meyve verecek. Cinsel yolla bulaşan hastalıkları dışlamayın.

Rüya yorumu Tsvetkova

Senin yansıması demek ailede kar, ikmal veya uzaktan haber. Yansıması, böyle ve tutum neydi. Aynaya tam uzunlukta bir yansıma olsaydıo zaman hastalık ya da başarısızlık bekliyoruz. Bilinmeyen yüz değiştirmek için.

Ukraynalı rüya kitabı

Aynaya yansıyan genç kızlar hayattaki bir değişikliği ön plana çıkarır. Yüzündeki sivilce servete. Kendini genç gören evli kadın, uyku bir hastalık vaat ediyor.

Rüya Vanga

Aynada yansıması başkalarının görüşlerine olan ilginizin simgesi. Yansıma görmemek başkalarının düşüncelerinin kötülüklerini yapmak.

Ezoterik rüya kitabı

Aynaya bak ve hiçbir şey görmüyorum iyi eğlenceler. Çok fazla ayna ve yansıma görün kaybolup yalanlara.

Pin
Send
Share
Send
Send