Rüya yorumu

İyi şans ve zenginlik için imparatorluk muska

Pin
Send
Share
Send
Send


Antik çağlardan beri, emperyal muska sahiplerine başarı ve maddi refah getirmiştir.. Bu herhangi bir kavram ya da efsane değildir. eğer kişi emperyal muska, o zaman asla fakir olmayacak. Borçları tükenir ve gerçek zamanda iyi şanslar gelir ve bu da ona kesinlikle kaygısız bir hayat sunar. Muska, şahsen belli bir kişi altında yapılır.

Muska tarihi

1689 gibi erken bir tarihte, Trinity-Sergius Kilisesi'nde oldukça genç bir kral olan Peter, çok sayıda dua etti ve Sophia'nın üvey kız kardeşinin kötülüklerinden korktu. İşkencesini gören kilisenin deacon'u, onu imparatorluk para muska yaptıve bütün gece dua ettim. Ve sabahları bu muskaya genç krala böyle bir konuşma yaptı: “Bugünden itibaren yenilmez olacaksın, başarı seninle birlikte olacak ve servet ayrılmayacak! Tanrı yardımcınız olsun! ”Tsarevna Sophia ve köleleri kısa sürede kayboldu ve Peter, ilk imparatorun yanı sıra Rusya'nın tüm tarihinde büyük çar oldum.

O zamandan beri, Romanov hanedanı gelişti, onun yönetimi 1917 yılına kadar sürdü. Ve aynı muska, şifa gücüne olan inancının kuşaktan kuşağa geçtiği gerçeğinden dolayı, hanedanın her yeni imparatoruna verildi.. Geleneksel olarak, Trinity-Sergius Manastırı'ndaki imparatorluk sikkelerinden yapılmıştır. Bir krallar ailesi zamanla manastır, çeşitli topraklar ve hediyeler olarak adlandırılan bir manastır bahşetmiştir.

Devrimci süreçten sonra, Üçlü-Sergius Lavra rahipleri yurtdışından kaçmayı başardılar. Bolşevikler manastırın tapınaklarıyla alay etti ve herkesin inandığı gibi muskanın sırrı sonsuza dek kaybetti. Ancak bir süre sonra Lavra hayat buldu ve şimdi devletin bütün bölgelerinden Rusya sakinleri tapınaklarından önce boyun eğmeye başladı. Ve bu inanılmaz muska sırrı günümüze kadar saklanıyor.

Sır

Özel bir ritüele dayalı bir muska, belirli bir kişi ve adı için yapılır. Ritüelin kendisi duaların ve insan atalarının gücüne dayanır. Böyle bir tılsımın yapıldığı temel emperyal para. Bunlar, Peter I zamanından 1916'ya kadar basılan en farklı mezheplerin çarlık zamanlarıdır. Bu eşyalar eski kiliselerin eski bağışlarından elde edilir. Maden türüne göre Paralar - çok temiz. Ayinin kendisi şafakta yapılır ve kirli numaralar yoktur.

Eylem imparatorluk muska

Eğer böyle bir muska doğru yapılırsa, sadece daha önce sahibine geçen en pozitif enerjileri ve para akışlarını çekecektir. Zaten böyle muhteşem bir şey kullanan insanların sıcak değerlendirmeleri hakkında konuşun. O yardımcı olur:

 • yeni ilginç bir iş bulmak;
 • kariyer basamaklarını tırmanmaya;
 • işinde başarılı olmak;
 • finansal hayatı ayarlamak;
 • borçları ödemek

kurallar

Musluğun doğru ve kaliteli çalışması için, bazı gözlemlerin yapılması gerekmektedir. tedavi kuralları onunla:

 1. Muska çok kişisel bir şey çünkü kimseye vermek yasaktırve diğer insanların gözlerinden olabildiğince gizlemek daha iyidir.
 2. Bu şeyler peredarivat veremem - mallarını kaybedecekler. Özel bir durum, yalnızca sahiplerini değiştirirken bir miktar işlem gerektirmesine rağmen, kalıtsal olanlarla temsil edilir.
 3. Bir muska çok dikkatli ve saygılı davranmak gerekir.. Her zaman temiz ve güzel olduğu yerlerde saklayın. İnanılmaz özelliklerine inandığınızdan emin olun.
 4. Böyle bir asistan genellikle şarj gerektirir. Bu nedenle, haftada en az bir kere dışarı çıkarılmalı ve onunla kendi enerjisini doldurarak konuşmalıdır.
 5. Yaşamın en önemli anlarında ele alınmalıdır.Büyük kararlar verirken, hatta tam mutluluk ve neşe anlarında bile.
 6. En iyi seçenek daima boynunuza bir muska takmaktır.

yapma

Böyle bir muska kendi elinizle yapabilirsiniz, ama aynı zamanda bazı önemli noktaları da hatırlayın:

 • Bir tılsım oluşturmak için özel bir gün seçmelisiniz. Asıl amaç para toplamaksa, en uygun gün çevre olacaktır. Bir insan kariyerinde başarılar dilerse, en iyi zaman Pazar'dır.
 • Böyle bir çekiciliğin göründüğü çok sıcak bir atmosfer yaratmalı. Mumları yakmamız, müziği pasifleştirmemiz gerekiyor. Kendinizi tüm sıkıntılardan zihinsel olarak temizleyin ve böyle bir nesneden almak istediği iyiliği düşünün. Başka şeyler tarafından rahatsız edilemezsiniz, gözlerinizi kapatmanız ve mutluluğunuzla parlak görüntüler görmeniz gerekir.
 • Madeni para boynuna takılıyorsa, içine küçük bir delik açılmalıdır. Ancak, bu önlenebilir. Bozuk para kırmızı iplikle bağlanabilir veya küçük bir keseye konulabilir.
 • Geceleri dolunayda, madalyonun pencerenin üzerinde, ayın parlak ışığı altında kırmızı bir bez parçası üzerine yerleştirilmesi gerekir. Ve tüm kalbimle, bir insanın en çok arzuladığı şeyi evrenden (veya Tanrı'dan) isteyin.
 • Mustayı bu kumaşa sardıktan sonra yastığın altına koyun. Böylece sahibin ve konunun enerjisi birleşebilir.
 • Muska yabancılarından bahsedemezsin, bir şekilde onun gücünü övgüler. Kıskançlık bu enerjiyi yok edebilir.
 • Muska oluşturma sürecinde, bir kişinin hayati gücünün bir kısmı muskaya geçecektir. Ancak yakında yenilenebilir. Bunun için bir parça acı çikolata veya güçlü çay tatmanız, havada yürüyüşe çıkmanız veya kendiniz için çok iyi bir şeyler yapmanız gerekir.

Ama hepsinden iyisi Özel eğitimli bir kişiye muska yapma işinin emanet edilmesi. Sadece çok saf ve güçlü bir inancı olan bir kişi gerçekten güçlü bir muska yaratabilir. Asıl şey, emperyal muska'nın inanılmaz gücüne inanmaktır - ve sonra hiç kimse asla ihtiyaç duymayacak ve hayatı sadece daha iyisini yapacak.

Pin
Send
Share
Send
Send