Rüya yorumu

Koruyucu Terör Kaskının Anlamı

Pin
Send
Share
Send
Send


Artık herkes kuzey halkının tüm büyüsünün en güçlü ve güçlü sembollerinden birine aşina olabilir. İnanılmaz derecede uzun bir süre boyunca korumak için Korku Slam'ın çeşitli yazı ve anlamları hakkında konuşabilirsiniz. Tek bir şey birleşmiş olarak kalıyor: bütün bilim adamları bu muskanın inanılmaz gücünün ve gücünün gerçeğini oybirliğiyle not ediyorlar. Yardım etmediği insanlar bulunamıyor.

Terörün Kaskını gösteren bu vasi'nin sahibine verdiği olumlu etki son derece geniştir. Böyle bir durumda ana koşul, muskaya sahip olan kişinin çok hassas ve ustaca kendi muhafızını hissetmesi, gücünün tüm gölgelerinin farkında olması ve bu nesneye tam olarak güvenmesi gerektiğidir. Ne de olsa, bu sadece bir soyutlama değil. Korunan Terör Miğferi ve taşıdığı tüm değer, ifadesini en çeşitli belirtilerde bulan tamamen ve çok özel bir paralel dünyadır.

Energy Agishalma Runes hem dünyanın dış tarafına yönlendirilir hem de onunla senkronize olarak insan özünün derinliklerine gönderilir. Böylece, bu tılsım sahibi üzerinde gelişmiş bir etki verebilir. Tüm kötülüklerin ve aynı zamanda güçlü bir yansımasını verir. sahibinin iç gücünü ikiye katlayabilir. Böyle bir tılsımın gücüyle başa çıkmak, sıradan bir kötü niyetli kıskanç için basit değildir. Bu nedenle, pek çok popüler sihirbaz sıklıkla böyle bir tılsımın gücünü kullanır. Eski kutsal yazılara göre bile “kask”, Nibelung'ların tüm hazinelerinin ana varlığıydı ve inanılmaz gücü progenitör yılanının kuvvetleriyle açıklandı.

Korku Dümeninin İşlevleri

  • Ana görev Terör Kaskı oluşur hayati enerji birikimi, konsantrasyonu ve birikmesi, hem de artan ilgi ve mekansal belleği geliştirmek. Eski efsaneler, böyle bir adın Sigurd'un kendisinin ("Tüm canlıların korktuğu özel bir dehşete kapılmış (" cegishjalm ")) Fafnir kaskı üzerindeki tanımından kaynaklandığını söylüyor. Böyle bir işaretin yardımı ile Fafnir, kendisine saldıran ve bu nedenle neredeyse zarar görmeyen herkese korku ve dehşeti aşılabildi ve Sigurd kaskın gücünden etkilenmeyecek ve ejderha kalbine girebilmesi için bir çukura gizlenmeli.

"Kask-korkutucu Ben her zaman giydim altın üzerinde izleme; hepsi daha güçlü Kiminle buluşmayacağımı düşündüm."

  • Günümüzde insanlar, araştırmacılar, tüm insanlığın şu anda olduğu gelişim düzeyine dayandığına inanıyorlar: Tüm Agishyalma sahiplerini kesin olarak korur çünkü her kötü niyetli kıskanç insana tam bir korku duygusuyla ilham verir.. Böyle bir sembolizmin gerçek anlamını henüz anlamayan bir insan, evrenin “görünmez” kuvvetler kisvesi altındaki insan üzerindeki etkisiyle hızla karışabilir. Sonuçta, gerçekten Bir korku kaskı takmak - başkalarını şaşırtmak veya korku duygusu uyandırmak demektir.. Saldırgandan gelebilecek saldırganlık ve öfke dürtüsünün, hızlı bir şekilde Agiskhyalm'e dönüştüğü ve saldırganın kendisini açarak kendisine "eşi benzeri görülmemiş" bir korku ve korku eklediği ortaya çıktı.
  • Agiskhyalma'nın bu özelliği, tam anlamıyla kalitesi nedeniyle, gerekli koruma alanlarının referans noktaları olmuştur. Çok özel bir an Agishyalma neredeyse her zaman alnına takılmıştı. Oradan gelen özel bir "yılan" kuvveti tarafından beslendiklerine inanılıyordu. Böylece, sembol bir koruma kasırgası oluşturmak için tam bir fırsat sağlar.
  • Bu kadar nadir bir tılsımla aniden ilgilenen herkes, onu etkinleştirmek için gerçekten klasik çekiciliği kullanmalı ya da aynı zamanda asıldığı gibi: "Kaşların arasına bir korku kaskı taktım"! İzlanda'nın eski temsilcileri, ani bir problem durumunda, alnındaki, kaşların arasında kendi tükürükleriyle bile canlandırabilir ve daha sonra alnına getirmek için onu kurşunla kesebilirdi.
  • Bir korku kaskı takmak, bir kişinin iyiliği, sevgisi ve başarısı için savaşta güvenilir bir müttefike ihtiyaç duyduğu durumlarda olmalıdır. Kişi her zaman sevgili muska ile iletişim kurmalı ve her gün sağladığı yardım için minnettarlığını ifade etmelidir. Yukarıda belirtildiği gibi, bu muska ve sahibi arasında bir bağlantı kurmak son derece önemlidir. Muska, sahibinin durumuna inanılmaz bir cevap veriyor.

Kask Çeşitleri

  1. Sıradan Korku Kaskı. Bu en basit Agishyalm, ancak en güçlü koruma özelliğidir. Haç şeklindeki sembolün runelerden stilize edilmesi, aynı zamanda dört algiz runes tarafından arttırılır ve oldukça pasif ve aynı zamanda kişiye yönelik tüm negatif enerjilere karşı aktif savunmadır. Muska, herhangi bir negatif enerjiyi hızlı bir şekilde dağıtabilir ve böylece kişiyi güvenle koruyabilir. Ayrıca hayati enerjiyi gereken tonda tutabilmek için yardım sağlar; İnsanın genel enerjisinden sorumludur. En sıradan Terör Kaskını kullanırsanız, bu muska sahibine göndermeyi planladığı her şey müşteriye karşı defalarca devredecektir. Bir vasi olarak sıradan bir korku kaskı, cilde dövme gibi sık sık uygulanır.
  2. Galdrastav kuvvet birikimi. Böyle bir muska sahibinin kişisel gücünü mükemmel bir şekilde konsantre eder ve çoğaltır. Hızlıca bir lens, hatta bir anten gibi odaklanır. Koruyucu, çok güçlü ve iyi yönlendirilmiş bir enerji yükünün gerekli olduğu durumlarda, örneğin büyülü törenlerde veya belirli bir niyetin gerçekleştirilmesinde kullanılır. Ek olarak, bu cazibe konsantrasyon özelliklerini geliştirmek için kullanılmalıdır.

Pin
Send
Share
Send
Send