Rüya yorumu

Bir kadınla ya da bir erkekle seks yapmak için bir komplo

Pin
Send
Share
Send
Send


Büyü, insan yaşamının birçok alanını etkileyebilir, ilişkilerin mahrem tarafı istisna değildir. Birçok kadın ve erkek, sevdiklerine fiziksel olarak daha yakın olmak için, genellikle bir aşk büyüsünün yardımına döner, seks yapmak için bir arsa okurlar.

Komploun özellikleri, amacı ve ilkeleri seks yapmak

Seks yapmak için komplo kurmak cinsel arzu yaratmaya ve fiziksel ilgi duydukları nesnelerle yakın temas kurmaya yardımcı olan sihirli bir etki olarak adlandırılır. Amacı, tutkuyu teşvik etmek ve bir libidoyu uyandırmaktır.

Ayin, nesnenin icracı ile ilişkisi, arzuları ve cinsel aktivitesi üzerinde doğrudan bir etkiye sahiptir. Bu tür bir büyücülük büyüsünün yol açtığı cinsel dürtü, uygulanan metnin gücüne bağlı olarak geçici veya kalıcı olabilir. Komplojinin cinsiyet üzerindeki etkisi yalnızca mahrem alanı kapsar ve insan yaşamının diğer yönlerini etkilemez.

Komplo, insanlar arasındaki ilişkilerin kişisel tarafı ile doğrudan ilişkili olduğu için, sanatçının kendisi bunu söylemelidir. Komployu seks yapmak için kim kullanabilir? Her şeyden önce, bunlar şehvet nesnesiyle cinsel ilişki kurmak isteyen insanlar. Ayrıca, büyü, cinsel istek ve tutkunun azaldığı evli çift için ve ilişkileri zor bir dönem geçiren çiftler için yararlı olabilir.

Bir komplo ile cinsiyet arasındaki fark ve bir aşk büyüsü

Komployu seks ile cinsel ilişki ya da aşk büyüsü ile karıştırmayın. Arsa, nesne üzerinde daha hafif bir etki ile karakterize edilir ve sadece mağdurun sevgisinin, bilincinin ve hissinin fiziksel yönüne yönlendirilir, etkisi uygulanmaz.

Büyü, istenen kişiden seks yapmanıza yardımcı olur ve başka bir şey yapmaz. Bu ritüeli uygulayarak, tutkunuzun nesnesiyle bir aile kurabileceğinizi ummamalısınız.

Bir dereceye kadar, seks yapmak için bir komplo, sonuçsuz bir tür kolay aşk büyüsü olarak adlandırılabilir - ciddi bir etkiye sahip olmadan, sadece ilgilenen kişiyle iyi vakit geçirmek için bir fırsat sağlayacaktır.

Komploun cinsiyete getirdiği avantajlar ve dezavantajlar

Seks komploları, zengin bir cinsel deneyime sahip olmasalar bile, insanlar arasındaki yakınlık kalitesini artırır. Ek olarak, intima bölgesiyle ilgili fizyolojik ve psikolojik problemleri ortadan kaldırmaya yardımcı olur.

Seks yapmak için yapılan bir komplo, tedaviden sihire herhangi bir yan etkiye neden olmaktan neredeyse acizdir. Kurbanının iradesini bastırma eğiliminde değildir. Risksiz, ilişkilerden arınmış insanlar, tabii ki, aynı özgür, evlenmemiş veya eşli kişilere uygulanabilir.

Bu ayin birkaç avantajı vardır:

  • yüksek hareket hızı ve yüksek kaliteli etki. Bazı komploların cinsiyet için kullanılmasının sonucu törenden birkaç saat sonra ortaya çıkabilir;
  • yürütme kolaylığı. Cinsiyet için çoğu parselin yürütülmesi basit bir teknikle tanımlanır ve nadir bulunan ve olağandışı bileşenlerin kullanılmasını gerektirmez;
  • işlem süresi. Bir komploun cinsiyet üzerindeki nüfuz süresi birkaç saatten bir yıla kadar değişiyor. Bu, ilgilerini çeken amaçlarla yalnızca hoş, bağlayıcı olmayan cinsel ilişkiler isteyen sanatçılar için kesin bir artı;
  • ortaklar üzerinde olumlu etki. Arsa, fiziksel haznın keskinliğini olumlu yönde etkiler, cinsel hazzın tüm yönlerini tanımaya yardımcı olur.

Seks yapmak için komplo, ancak, eksileri olmadan değildir. Bir sanatçı tarafından nefret dolu ve sevilmeyen bir kişiyi etkilemez. Ayrıca, ayin kadınlarda nispeten zayıf bir etkiye sahiptir - erkeklerde, ahlaki ilkelerde ve kişisel düşüncelere kıyasla, içlerinde daha katı ve yüksek olmaları nedeniyle.

Mevcut ve etkili bir komplo sex

Cinsiyet okumaya ilişkin grafikler, artan ay için önerilmektedir, bu nedenle gece aydınlamasının aşaması, cinsel arzuların artmasına katkıda bulunacaktır. Venüs gününde de yapılması arzu edilir - cuma günü, çünkü aile günü ve aşk büyüsü olarak kabul edilen cuma.

Karı koca için seks arsa

Bu büyü, eşler arasındaki eski tutkunun solmaya başladığı ve bir evlilik partneriyle cinsel ilişkinin nadir olduğu durumlarda yardımcı olacaktır. Eşin, evlilik yatağının başına yerleştirilmiş yanan bir kilise mumu ışığında arsayı okuması gerekir. Kocanın şu anda uyuduğu ve karısının ilk önce yattığı, ancak daha sonra büyüyü okuması gerekir:

“Büyü gücü ile şiddetli bir tutku ve Tanrı'nın hizmetlileri arasında hassas bir şefkat duyuyorum. (karı koca isimleri). Bırakın bu gece ve diğerleri, sarhoş edici ve sarhoş edici tutkuya ve akla hükmetmesine izin verin. Tanrı'nın hizmetkarının ayakları olsun (kocanın adı) titreyen, kuru dudaklar, Tanrı'nın hizmetkarına eller (karının adı) germek. Onun için en büyük hayal, en güçlü arzu olan ben olabilirim. Şimdi ve sonsuza kadar olsun. Amin. ”

Kelimelerin 7 kez fısıldaması gerekiyor, bu süre zarfında mum tamamen yanmış olmalı.

Cinsel tutku uyandırmak için evrensel komplo

Hem kızlar hem de erkekler tarafından ev kullanımı için uygun oldukça güçlü arsa. Metnin açık ateşle (ateş, şömine, soba, yanan mum) okunması gerekir. Komplo kelimeleri:

“Alt karın bölgesinde şehvet ve tutku yakıyorum. Aklın bu çekiciliğinin yükselmesine ve sarhoş olmasına izin verin, bedeni ele geçirin. Tanrı'nın hizmetçisi (Tanrı'nın hizmetçisi) (Ad) tutku yanıyor ve boğabileceğim güçlü cinsel arzu. İstiyor (Ad) vücudum öyle çarpık ki bacaklarım zayıf, dudaklarım kuru, gözlerim karanlık. İkimiz için de yanma tutkusu sıcağında, deneyimlemeyi ifade edilemezin keyfi. Ateş yandığında kemikleri yakar. (Ad)onu bana çekiyor. Amin. ”

Seks yapmak için güçlü bir komplo - tuz ve su

Seks ile ilgili en güçlü komplolardan biri olan kadın ve erkek arasındaki ilişkinin cinsel ilişkiye girmediği durumlarda da çalışabilir.

Komplo uygulaması için ihtiyaç duyulacak: seçilen birinin taze fotoğrafı (diğer insanlar, hayvanlar olmadan), kıyma tuzu, 7 damla su, Piala (bir daire).

Törenin özü: Kaseye 7 damla su damlatın, tuzun tuzunu buraya atın ve komployu üç kez okuyun:

“Su rezervsiz tuzdan vazgeçtiği için, tuz suyla tamamen doygun olduğu için sevgili, Tanrı'nın hizmetçisi (seçilen birinin adı), Tanrı'nın kölesi (adı) beni arzuluyor. Ve beni o alana kadar, onun için dinlenmeyecek. Amin. ”

Daha fazla tuz, bu tuzla sevdiğiniz fotoğrafınızı serpin, fotoğrafı gizli bir yere yerleştirin ve yakın bir samimiyet oluşana kadar bırakın. Bundan sonra, tuz yıkanabilir ve fotoğraf daha fazla saklanabilir.  

Uzun vadeli komplo

Bu büyü, kırmızı bir iplik veya şerit üzerinde okunur ve süresi, tamamen performans göstericisinin isteğine bağlı olarak, cinsiyete göre diğer alanlardan farklılık gösterir.

Önceden kırmızı bir iplik veya bir şerit hazırladıktan sonra, bu grafiği 7 kez aşağıda fısıldamanız gerekir, her okuduktan sonra bir düğüm atarsınız. Sonuç 7 knot olmalıdır. metin:

“Tanrı'nın hizmetkarını bağlamak (erkeğin adı) Tanrı'nın hizmetkarına (adınız) sıkıca ve uzun süre. Kimse bu düğümleri çözmediyse, kimsenin ayrılmamasına izin verin. Tanrı'nın kulu olabilir (erkeğin adı) sadece benimle ilgili sürekli düşünür ve hayal eder, sadece beni ister. Ona karşı daha tatlı, daha güzel ve daha arzu edilebilir biri olabilir miyim? Tanrı'nın hizmetkarının erkek gücü olsun (erkeğin adı) sadece benimle olacağım. Amin. ”

Düğümlü komplike iplik (bant) tabutun içinde saklanmalı ve tabut evinde meraklı gözlerin ve ellerin erişemeyeceği bir yere yerleştirilmelidir. Büyü, düğümler bağlı kaldığı sürece devam eder.

Pin
Send
Share
Send
Send