Rüya yorumu

Tılsımlar aşk

Pin
Send
Share
Send
Send


Aşk, her insanı daha mutlu edebilecek ve yaşamına daha parlak renkler ve olumlu anlar ekleyebilecek bir duygudur. Ne yazık ki, her zaman her şey o kadar uyumlu değildir ki, iki yarı birbirinden bağımsız olarak birbirlerini bulabilir ve mutlu ilişkiler yaratabilir. Sonra sihir kurtarmaya gelir - özellikle, aşk için tılsımlar.

Sevginin tılsımı belli bir nesne ya da semboldür, kim ihtiyaç duyduğunu (bu durumda, aşk) kişiye çekecek şekilde elden geçirilir. Bir tılsım taşıyıcısının yeterli kuvvete sahip olması önemlidir, çünkü aksi takdirde riskleri hızla bozulur ve büyülü özelliklerini kaybeder. Ayrıca, kompaktlık önemlidir, çünkü bu şeyi daima yanınızda bulundurmak istenir. Ve elbette, tılsımlara sempati uyandırdı.

Sevginin ilk tılsımları uzun zaman önce ortaya çıktı - birkaç bin yıl önce. Bugüne kadar, sihirli özellikleri artık çok popüler değil, ancak yöntemin etkinliği hiç azalmadı.

Tılsım seçeneklerini seviyorum

Yalnızlıktan bıktıysanız, hayatınıza çekmek istersiniz. Bu saf ve içten bir duygu, muska oluşturmak için aşağıdaki seçenekleri kullanın.

Tılsımlar feng shui güçlü bir enerjiye sahip ve istediğini elde etmeni sağla. Aşkı çekmek veya tutmak ister misin? Bu ipuçlarına sadık kalın.

Dairenin her yerine kırmızı birkaç mum yerleştirilmelidir. - kesinlikle sevgiyi çekecek ve ilişkilerde ve uyumda anlayışı destekleyecektir. Aktif olarak evin içine çeken sevginin enerjisinden sorumlu olan kırmızı mumlar. Ayrıca, efekti arttırmak için konut ayarlaması yapmanız gerekir. Birkaç etkili tılsım:

1. Kuşlar. Feng shui sanatı, aşk cazibesini, romantizmi harekete geçirmek için kuş görüntülerini kullanır. Ancak bunun bir çift kuş olması önemlidir. Ve kuş seramik veya porselenden yapılmışsa, tılsımın hareketi daha da yoğunlaşacaktır. Baskın renkler kırmızı ve sarıdır, aşk işlerinde iyi şanslar çekenlerdir. Kuşların ikinci yarısını aramaya en uygun olanlar: kuğular, vinçler, güvercinler, ördekler. Bu yaratıklar, adanmışlık ve ebedi aşkın sembolleri, bir çiftlikte mutluluğun sembolleridir.

2. Vazo. Size garip gelebilir, ama sarı ve kırmızı vazolar aynı zamanda sevgi ve uzun vadeli ilişkilerin sembolleridir. Ayrıca, pratikte görüldüğü gibi, vazolar en etkili aşk tılsımları arasındadır. Odadaki pozitif enerjiyi geciktirmenin yanı sıra sahiplerini sevgi ve mutluluk enerjisi ile dolduracaklar.

Tılsımın bu hali üzerinde durmaya karar verirseniz, geniş bir tabanı ve dar bir boynu olan seramik veya kristal seçeneklerine dikkat etmelisiniz. En aktif olarak eve sevgi çekiyorlar.

3. Sihirli taşlar. Çok etkili bir aşk tılsımı iyi seçilmiş bir taş. Aynı anda birkaç seçenek uygulayabilirsiniz. Seçmenizi tavsiye ediyoruz: yeşim taşı, kaya kristali, hematit, gül kuvarsı, kırmızı jasper.

Sihirli taşlar konutun güneybatı kısmında yer almaktadır. Bu alan sevgi ve karşılıklı uyumdan sorumludur. Ancak taşın yuvarlak veya oval bir şekilde olması önemlidir. Önerilen taşlardan hangisinde durduğunuz üzerinde büyük bir rol oynamaz, her zaman bir çiftinin olması önemlidir.

Zaten bir ilişki içinde olanlar için, taş-tılsımlar sendikanızın daha dayanıklı olmasına yardımcı olacaktır. Ve eğer sadece yaşamınıza sevgiye izin vermeye hazırlanıyorsanız, taş bu süreci hızlandıracak ve çok yakında birlikte olmak istediğiniz kişi ile günün sonuna kadar tanışabileceksiniz.

Tehlikeli bağların ve sevgi büyülerinin aksine, bu büyücülük insan zihnini etkilemeyecek, ancak seni gerçekten sevecek olanı çekecek. Aşk ilişkilerinizi geliştirmenize olanak tanıyan bir muska oluşturmak için şu malzemeleri kullanmanız gerekir:

  • bir büyük taze portakal;
  • 20 gram öğütülmüş tarçın;
  • 20 gram kişniş;
  • 20 gram öğütülmüş zencefil;
  • 10 gram ezilmiş menekşe kökü;
  • bir çift karanfil dal.

Meyveyi iki elinizle almak ve almak istediğiniz tüm sevgiyi içerdiğini hayal etmek gerekir. Zaten mutlu ve sevildiğinizi hayal edin ve ardından karanfille bir kalp çizin.

Tüm topu tarçınla kaplarken enerji ile şarj edin. Ardından bütün baharatları alıp bir araya getirin. Karışımdaki portakalı iyice dökün. Öyleyse yedi renkli pembe mum yakmalı ve bir daire şeklinde yerleştirmelisiniz. Merkeze muska bulunan bir kap konulur ve bu kelimeler telaffuz edilir:

“Bu mumlar yanarken, sevginin sakinleşmesine izin verin. Tılsımımı sevginin enerjisiyle şarj edin. Öyle olsun.”

Mumların yanmasını beklemeniz, sonra yedi pembe kurdele almanız ve onlarla turuncu bir elbise giymeniz gerekir. Ardından muskayı yatağın kafasına asın ve hayran kalabalığına hazırlanın.

Büyü her zaman işe yarar, içtenlikle inanırsanız, bu makalenin aşkınızı bulmanıza yardımcı olacağını umarız!

Videoyu izle: Aşk Tılsımı Nedir? Geri Getirme İşlemleri (Aralık 2021).

Загрузка...

Pin
Send
Share
Send
Send