Rüya yorumu

Doğum tarihine göre burçlar için tılsımlar

Pin
Send
Share
Send
Send


Popüler inanışın aksine, burçlara ait tılsımlar sadece taş değildir. Aslında, herhangi bir dekorasyon kötülüklerden korunabilir ve iyi şanslar getirebilir. Ancak, yıldızların etkisiyle, onu alırsanız, etki çok daha güçlü olacak ve beklemesi uzun sürmeyecektir. Bu yazıda, zodyak takımyıldızınıza göre doğru tılsımı nasıl seçeceğinizi anlatacağız.

Tılsım gizli bir şeydir İçinde belli bir kutsal anlamı bulunan, insanın çoğundan yoksun olan sahibinin mutluluğunu, neşesini, parasını, sevgisini vb.

Tılsım yaratma fikri uzak atalarımıza aittir, ancak bugünlerde bile popülerliğini en az kaybetmedi. Farklı zodyak takımyıldızlarının temsilcileri için etkili tılsımlar için seçenekler sunuyoruz.

Koç için

Koç ateş elementini kişileştirir. Bu işaret için tılsım ona her şeyde zafer kazandırmalı. Olabilir Altın eşyalar: madeni para, yüzük, külçe, vb. Mükemmel bir seçenek kırmızı-sarı ve yeşil karelerden oluşan bir kolye olacaktır.

Toros için

Boğa, Dünya'nın öğelerini ifade eder. Çeşitli sorunlara karşı en iyi koruma Bir boğa veya fil şeklinde bir tılsım olacak. Boğa toplumunda güçlenmesine, finansal durumunu iyileştirmesine yardımcı olacak. Bu durumda, taşıyıcı o kadar önemli değil - yumuşak bir oyuncak ve tahtadan yapılmış bir heykelcik olabilir. Yasak altında sadece fildişi var. Ayrıca tılsımlar bir kutu, resim, heykelcik, süslenmiş mobilyalar ve diğer mutfak eşyaları yapabilir.

İkizler İçin

İkizler bir hava işaretidir Maskotun asıl görevi, insanlarla yeni bağlantılar kurmaktır. Bu işaret için tılsımlara mükemmel bir örnek, İkizler için gerekli kapıları açan, gümüş veya altından yapılmış bir anahtar olacaktır. Ayrıca bir maske veya el ve hatta kitaplar, faturalar, küre - bilgi ile ilgili her şeyi sığdırın.

Kanserler İçin

Kerevit, Su belirtileridir. Onlar için güçlü muskalar olacak yengeç ve kerevit figürlerinin yanı sıra gümüş ve kristalden yapılmış aynalar ve nesneler. Bu işaretin himayesi Luna, kadınlığı kişileştirir, böylece gümüş bir hilal tılsım olarak da kullanılabilir. Muska şeklinde ayrıca şemsiyeler, yumuşak fanlar, fanlar, yuvarlak boncuklar da alınır.

Lviv için

Leo için en uygun tılsım bir yıldızdır. Bilinçaltının harekete geçmesine katkıda bulunur, başarıyı çeker. Aslanlar, Güneş'in işaretine aittir, onların tılsımları, enerjiyi uzaydan çekerek formda kalmalıdır. Bu eşyalar altın takılar ve madeni paralar, antikalar ve bastonlardır. Muska bir aslan figürü ve bir kartal olacak.

Dev için

Bakire'nin geleneksel sembolü (ve tılsımı) kil baykuşu figürüdür, bir küp kadar. Şanslar ve başarılar Virgins, Gemini'yle aynı eşyaları getirecek: küreler, günlükler, kağıt notlar, yazı aksesuarları.

Terazi için

Ölçekler, Hava öğesinin temsilcileridir. Yaşamın tüm yönlerine uyum, onlar için son derece önemlidir. Tabelanın ana tılsımı elbette kendileri ölçekler. Ayrıca, üretildikleri malzeme özel bir rol oynamaz. Fakat Venüs'ün işaretin koruyucusu olduğunu ve metalinin gümüş olduğunu unutmayın. Terazi tılsımları ayrıca kutular, resimler, figürinler ve eğitimli mobilyalar olacaktır.

Akrepler İçin

Bu Su elementinin bir işareti, patronu bir kurbağa. Akrep için tılsım olarak almak en iyisidir taşlı mücevherler, akrep figürleri, serpantin ve piramitler. Ve diktafonlar ve diğer casusluk öğeleri, bu işaretin sezgisini daha da geliştireceksiniz.

Yay İçin

Yay için ideal - bir bok böceği tılsımı, yeni yaşamın yanı sıra sadakat ve uzun ömür sembolü olarak hareket etmek. Sahibine kendi yetenekleri konusunda güven verecektir. Ayrıca tılsımlar olarak teneke askerleri, kaşıkları, tokaları ve atları kullanabilirsiniz. İletişim işlevini geliştirecekler ve seyahat için mükemmel bir koruma sağlayacaklar.

Oğlaklar İçin

Kaplumbağa bu işaretin bir sembolüdür. Tabela temsilcisine her zaman duygularını ve duygularını kontrol etmesinde yardımcı olacak. Sezgi ve duygusallık gelişimi için ayrıca, bir merdiven ve keçi sembollerinin kullanılması için Oğlak önerilir. Etkili tılsımlar şeklinde antika mahremler gerçekleştirir.

Kova için

Kova için mükemmel bir tılsım - cam veya porselen figürü. Sezgiyi güçlendirecektir. Kanatlar, ikonlar, uçaklar, kuşlar ve zikzaklar muska olarak kullanılabilir. Bu işaretin temsilcileri muhafazakarlıktan uzak gizemli küçük şeyleri sever.

Balık İçin

Balık için en iyi tılsım su ile ilgili her şey olacaktır. Örneğin, balık veya kabukları olabilir. Sahipleri için kıskançlığa karşı güvenilir bir koruma görevi görecek, neşe verecek ve arzularını dolduracaklar. Balık tılsımı olarak tefekkür ve estetik algıyı artıran çeşitli tütsü ve şifalı bitkiler de kullanılır.

Düzgün bir şekilde seçilen tılsım sahibine hayatı en üst düzeye çıkarmanın yanı sıra birçok olumsuz etkenden de koruyabilir. Ana şey, bu yöntemin etkinliğine inanmak ve sonra olumlu değişiklikler beklemek uzun sürmeyecek.

Pin
Send
Share
Send
Send