Rüya yorumu

Miller ve Vanga'nın Yorumları

Pin
Send
Share
Send
Send


Neden bir savaş kızı görüyorsun? Hayal gücünüzün sanal gerçekliğindeki askeri eylemler sadece hayal değil. Çoğu zaman, yaşamda yaklaşmakta olan önemli değişikliklerin bir işaretidir. Bu, gelecekteki ciddi finansal sorunların yanı sıra ayrılıkla sonuçlanacak olan ikinci yarı ile ciddi bir konuşma olabilir. Bunların çoğu, rüyanın taslağının detaylarına ve bir ya da başka bir rüya kitabının yazarının bakış açısına bağlıdır.

Savaşı hayal etmek tatsız bir şey. Ancak, hayali ayrıntılı olarak hatırlamaya çalışın, böylece anlamı olabildiğince doğru yorumlanabilir. Hayali unutmamak için, arsa üzerinde ayrıntılı olarak bilgi vermek daha iyidir ve yorumuna geri dönmek mümkündü.

Modern rüya kitaplarının değerleri

Modern rüya tercümanları rüyanın rüyasını farklı şekillerde yorumlarlar:

 • Savaş alanında aktif mücadele - hızlı bir tükürük işareti, şiddetli bir kavga. Çığlıklar ve skandallarla bir gösteri bekliyorsun. İkinci yarının makul olmayan ücretlerine karşı savunmaya hazırlanın.
 • Rüyadaki savaş henüz başlamadıysaAncak, bütün uyku atmosferi hızlı bir savaş beklentisiyle doludur, ciddi bir sohbete ya da uzun zamandır beklenen önemli bir toplantıya sahip olmalısınız. Etkinliğin sonucu net değil ve yalnızca davranışınıza bağlı olacak. Sağduyulu olun - yalnızca hoş izlenimler elde edin, alevlenin - toplantı skandalla bitecek
 • Savaş ilanı Bir rüyada yetkililerle ciddi bir konuşma başlattı. Konuşmanın niteliği tahmin edilemez - bu, görevden alınmanızın duyurulması veya yeni bir yüksek mevki önerisi olabilir.
 • Çok savaşın ölçeğine bağlıdır.. Dünyayı hayal ediyorsanız - maddi zorlukları bekleyin. Yağmurlu bir gün boyunca dokunulmaz bir para stoğu bırakmak ve büyük döküntü alımları yapmamak daha iyidir.
 • Bazı rüya kitaplarının yazarları inanıyorkavga, kızı hayal ediyordu - yaklaşmakta olan davalardaki zorluklara, kavgalar, seçimle ayrılmak
 • Rüyadaki savaş atomikseBu duygusal kargaşanın bir işaretidir. Geçmişte, vicdan hala işkence ettiği için bazı düzensiz hareketler gerçekleştirdiniz. Bir problemi birisiyle paylaşmanız, eyleminizin sonuçlarını düzeltmeniz ve ruhunuzu zorla kaldırmanız gerekir.

Çoğu zaman, bir rüyadaki savaş iyi bir şekilde yutmaz. Ancak üzülmek için acele etmeyin - rüya kitaplarının yorumu her zaman gerçekleşmez. Bunun nedeni, bir rüyanın bilinçaltından gelen, hangi yöne gideceğinizi, neyin üzerinde çalışılması gerektiğini belirten bir işaret olduğudur. Bu nedenle, bu işarete doğru yanıt verirseniz, çoğu problemden kaçınırsınız.

Sonny Hasse ve Grishina

Bu iki popüler rüya kitabının yazarlarının görüşleri aşağıdaki gibidir:

 • Hayal edilen savaş uyandırma çağrısıdır. Toplumda güvencesiz bir konumdasınız. Ortamınız saygısız, takdir etmiyor ve sizi fark etmiyor. Ya değiştirmeniz ya da iyi bir ün kazanmaya çalışmanız gerekir.
 • Bir kız sadece gözlemlemekle kalmayıp aynı zamanda düşmanlıklara katıldığını mı hayal eder? Savaş acımasız ve kanlı, birçok kurban? Alarm sinyali - yakında siyah bir çizgi gelecek. Olumsuz değişiklikler hemen hemen her şeyi etkileyecektir: kişisel yaşam, iş, sağlık. Sorunlara hazır olun, kavga edin, ilişkileri netleştirin
 • Bir genç kızın savaş hayalleri ve onun seçtiği biri savaşlarda yer almaya hazırlanıyorsa, gerçek hayatta onun için pek uygun olmadığı anlamına gelir. Yakında kız terketmek istediğinden dolayı süvarilerdeki hoş olmayan karakter özelliklerini görecek
 • Evli bir kadın, ailede yaklaşmakta olan zorluklara karşı savaş hayal eder. Büyük olasılıkla, kocasıyla güçlü bir kavga olacak. Daha akıllı olun - günlük sorunların yaşam ortağınızla karşılıklı anlayışı etkilemesine izin vermeyin

Başka anlamları var. Aşağıda onlar hakkında konuşacağız.

Miller ve Vanga'nın Yorumları

En gizemli ve mistik rüya kitaplarının yazarları şöyle der:

 • Miller inanıyor: bir rüyada savaş - işteki zorluklar ve aile hayatındaki olumsuz olaylar
 • Bir rüyada "desteklediğin" ülke kaybeder mi? Kendi hayatında bir devrim bekle! Sorumlu olduğun insanlar isyan etmeye ve senin hakkında kötü konuşmaya başlayacak. Bunlar iş başında bağımlı akrabalar veya astlar olabilir.
 • Vanga, savaşın düşlediğinin zor zorluklara yol açtığına inanıyordu - parasızlık, yiyecek bile, yakında hastalık

Tercümanları dinleyin, ama fazla önem vermeyin. Hayatınızı kendiniz inşa edersiniz, bu nedenle, eğer tahmin elverişli değilse, başarısızlık için kendinizi programlamayın.

Pin
Send
Share
Send
Send