Rüya yorumu

Okçu Kadın için Taş Maskotu

Pin
Send
Share
Send
Send


Bu burç temsilcilerinin tüm iletişimi sevdikleri ve kendilerine ilgi gösterdikleri söylenmelidir. Yay - çoğu zaman bu tür niteliklere sahip rakipleri korkutan doğrudan, içten ve dürüst kızlar.

Bu tür insanların kendileri üzerindeki kontrollerden nefret ettikleri belirtilmelidir: Herhangi bir bağımsızlık onlar için hayatidir. Aynı zamanda, Streltsov'un ana kısmı daha önceden belirlenmiş şeyleri değiştirmek yerine nefret eden muhafazakar insanlar. Yay kadınları, talep eden herkese memnuniyetle yardımcı olacak çok cömert ve kibar kişilerdir. Bu arada, bir kadın okçu için taş tılsım, böyle iyi nitelikler için mükemmel bir ödül olacaktır.

Yay genellikle gayretli bir idealisttir: tüm tezahürlerinde şiddete ve kötülüğe karşı nefret ederler ve onlar için temel değer özgürlük, eşitlik ve hakikattir. Arasında olumlu özellikler Bu işaretin niteliği gerçek samimiyet ve doğruluk, başkalarının kararlarından bağımsızlık, iyiliğe inanç, yüksek düzeyde enerji ve yetkinlik olarak belirtilebilir. Eksiler arasında Streltsov'un herhangi bir sorumluluktan korkmadığı, güçlü bir dikkatsizlik, inşa edemediği gibi bazen de cimri olduğu söylenebilir.

Kadın okçunun temel özellikleri

 1. Yay dev tarafından yönetiliyor Jüpiter. Bu İşaret'in akıllı temsilcileri, potansiyel olarak iyi şans hayranlarıdır. Okul yıllarından bu yana patron, koğuşlarına mükemmel bir sezgiye, bariz bir çelişki hissi, işbirliği yapma becerisine sahip olmanın yanı sıra, kendini gerçekleştirme olasılığını da arttırıyor.
 2. Ateş Elementi 23.11'den 21.12'ye doğmuş herkese yaratıcılık için inanılmaz enerji verir. Bu işaretin sloganı; geliştirme, keşfetme, kayıt koyma ve fikir üretme arzusudur. Onlar, anlarında aşırı kıtlıklarına bile zarar verebilecek gerçek idealistlerdir.

Taş seçiminin özellikleri

 • Bazı insanlar yanlışlıkla kendileri için bazı taşlar toplayabileceklerine inanıyorlar. Aslında, tam tersi, muska kendisi bir veli seçebilir. Bir kişi bunu sık sık nabız ve kalp ritmi ile hissedebilecektir - bu hatırayı ya da dekorasyonu alma arzusu.
 • Pek çok insan muskaların iyi şans ve başarıya hitap edecek şekilde tasarlanmadığını bilmez, koruma işlevini yerine getirmek zorunda değildir. Nazar veya bir lanet bile zaten muska yönlendirilmiş bir eseridir. Tılsım, insan yaşamının en çeşitli alanlarında başarıyı çekmeye yardımcı olan mıknatıstır. Mineral satın alan, nazar için bir tedavi umarken, çok hayal kırıklığına uğrayacak.
 • Bazen böyle insanlardan haber almak mümkündür: “Bir muska aldım, ama ondan m çalışmıyor”. Streltsov için hangi beton taşların uygun olacağı bilgisi olmadan, böyle bir taşın çok aniden alınması mümkündür.

Değerli taşlar

Bu temsilci Yay sever taş maskotları. Bu söylemeye gerek yok, çünkü ondan önce gerçek hazineyi seçmek için harika fırsatlar var.

Aşağıdaki doğal mineraller Kadınsı özü çeşitli faydalarla donatan gerekli tüm özellik ve niteliklere sahiptirler:

 1. Yakut. Sahibinin ömrünü doldurur bütün duygularda karşılık vermekve ayrıca pozitif enerji verir. Samimi hedeflerin gerçek bir oyuncusu olarak kabul edilir. Altın rengi kırmızı yakut olan bir halka, yüzük veya işaret parmağına takmak için en iyisidir.
 2. Nar. Bu güzel taş tamamen sorumludur mutluluk, aile sevinci, hassasiyet, anlayış ve tutku. Halk inanışları, böyle taşlı bir yüzük armağanının sevilen birinin gücüne tam bir hayranlık göstergesi olduğunun göstergesidir. Ve eşlerinin aile meclisindeki gücünü göstermek isteyenler, karısına bu özel minerali verebilir.
 3. Ametist. Bir kadını en çok ayarlayabilen gizemli taş olumlu duygular iyi bir ruh hali, beyninin çalışmasını basitleştirin ve ayrıca çevresindeki insanlarla olumlu bir iletişim kurun. Yazar Kuprin, genellikle bu hafif kuvarsın leylak görünümünü Livadia'da açan en narin menekşelerle karşılaştırmıştır.
 4. Kaplan gözü Çarpıcı taş güzel para çeken Kızın maddi durumu üzerinde iyi bir etkisi vardır ve aynı zamanda ilgisizliğe ve kendinden şüphe duymaya karşı savaşır.
 5. Safir. Bir kadına güzel bir taş verebilir diğerleri üzerindeki güç şefkat ve hassasiyetin yanı sıra güçlü ruha tabi. Egoistlere yasak.
 6. Turkuaz. İçin gerçek kaynak nezaket, ilham ve neşe. Bu taş risk almayı seven kızlar için uygundur. Uyuşmazlık ve kaygılarda zafer getirecek, aynı zamanda uyum ve anlayış getirecek. En eski zamanlardan beri, mavi taş, Doğu'nun çeşitli hanedanları ile süslenmiştir, hiçbir şey için Kraliyet iktidarında bir kâr, zenginlik ve güvenilirlik sembolü olarak gördükleri için değildir.
 7. Topaz. Kırılgan kızlar için sessiz fakat güçlü bir koruyucu. Zayıf kişilere yardım edecek sürmeye başla ve liderlik etve ayrıca karmaşık şeyleri kolaylaştırır.
 8. Peridot. Peridot veya akşam zümrüt: Farklı isimlerle denir. Bu, bu taşların gün batımı ışınlarının altında parlaklık kazanma özelliklerinden kaynaklanmaktadır. Bu bir muska ahlak ve samimiyet metresinin zekası ve sezgisinden sorumludur.

Yukarıdakilerin hepsine dayanarak, kadın-Yay için böyle bir taş tılsımın sıradan dekorasyondan çok daha fazla anlama geldiğini söyleyebiliriz. Bununla ilgili ana şey - taşlarını tam olarak bil.

En iyi hediye

Bir sevilen, Yaylı bir kız arkadaşının mali durumunu iyileştirme hedefi olarak belirlenirse, kaplan gözü takıları mükemmel olur. Ancak safir içeren ürün, kız çocuğunun Yay'lılarının başkalarıyla kavgaları azaltmasına yardımcı olacaktır. Sardonyx ile takı gezginler-Streltsov için sadık bir arkadaştır.

Pin
Send
Share
Send
Send