Rüya yorumu

Fern Çiçek - güçlü bir Slav muska

Pin
Send
Share
Send
Send


Korunmuş Fern Çiçek uzun zamandır gerçek saflık ve asaletin ateşli bir sembolü olmuştur. İnanılmaz derecede güçlü iyileştirici özelliklere sahip olmasının yanı sıra, sahibine çok meraklı beceri ve yetenekler sunabiliyor. Halk inançlarında Fern Çiçeğinin Cazibesi de denir. Perunovaya Rengi. Böyle bir tılsımın, dünyevi kayalara gizlenmiş bazı hazineleri belirli insanlara açabileceği ve hatta değerli arzuları yerine getirebileceğine inanılmaktadır. Ek olarak, Fern Flower Charm insanlara gerçek, gizli potansiyeli ortaya çıkarma fırsatı sunar.

Bazen böyle bir muska da denir Rıza Tanrı Kupala. Bu tür bir adın bir nedenden ötürü ortaya çıktığı varsayılabilir, çünkü arasındaki belirli bir bağlantıyı izlemek kolaydır. Tatiller Kupala ve bu tatil gecesinde açan özel çiçek hakkındaki efsaneler. Böyle bir tılsım, eski zamanlardan beri birçok masal ve şarkının temeli olan bir efsanenin eski görüntüsünü kolayca temsil edebilir.

Fern Çiçek uzun zamandır insana sadık hizmet veren çok eski bir semboldür. İnsan vücudunun sınırlarını ve türlerini koruyan cazibe en önemli görevi yerine getirir ve ifşa edilmesi ruh ve insan irade salonlarında müthiş bir macera olabilir.

Slavların en eski sembolü

Perunov Rengi - Bu alışılmadık bir eğrelti çiçeği, efsanelere göre İvan Kupala gecesinde çözüldü. Onu görecek kadar şanslı olanlar ruhlarının özelliklerini gösterecek kadar şanslılar. Fern Çiçek hayatın kıvılcımını sembolize ediyor - Isı Renk Duşve, çünkü genellikle basit denir hayatın çiçeği. Perunov Tsvet - eşzamanlı bir karakter dizisine sahip olan gerçekten gök gürültüsü gökgürültüsü işareti. Bu nedenle, birçok uzman, yalnızca Yaz Gündönümü sırasında değil, başka bir günde de onu gerçekten isteyen ve hak eden birine görünebileceğini söylüyor.

Geleneklere göre Slavların sembolü, Perun'dan Güneş Salonunu koruyan kardeşi Semargla'nın mirasçılarına müthiş bir armağandı. Bir gün, güçlü duyguların arka planına karşı, o aşık oldu ve karısına Mayo - yaz gecesinin tanrıçası aldı. İki çocuklarının doğumuna onur verdi: Kupala ve Kostroma: Perun onlara kendilerine büyük bir paya sahip Fern Çiçek'i sundu.

Fern Çiçek Değeri

  1. Fern Çiçek - saf Ruhun gerçek sembolü, kim inanılmaz derecede güçlü iyileştirici niteliklere sahiptir. İnsanlar sadece ona Perunovoy Tsvet diyor. Bir kişide gizli gizli nitelikleri uyandıran kişidir.
  2. Fern çiçek bir işaretler. yaşam gücü belirli bir yöne yönlendirilir. Bu işaret, Odoleni Grass'un aynı zamanda enerji toplayabilen ve merkezde yüksek konsantrasyona sahip bir jakuziye çevirebilen bir ayna görüntüsüdür. Ancak hafif iyileşme eyleminden farklı olarak, Perunova Tsveta'nın enerjisi sert ve sıcaktır. Bu nedenle Isı Rengi olarak da adlandırılır. Dazhdbog’un bir çocuğu olarak Perun, daha önce yolun önündeki tüm engelleri aşan, Birincil Yaşam Akımının güçlerini kendi içinde taşır. Bu nedenle insanlar Fern Flower'ı muskalarda kendilerini tehlikelerden korumak ve güçlerini artırmak için kullanırlar.
  3. Bu Rengin Mülkiyeti kabul edilir İnsan korkularını ortadan kaldırmaya yardımcı olacak: ne ateş, su, ne de kötü hava koşulları korkunç olduğu ortaya çıkmaz ve Değerli Hazine'ye giden gizli yollar da ortaya çıkar. Bu anlamda, çoğunlukla para ile yapılan hazine değil, Yaşamın anlamını ve yaşam ve ölüm kavramlarının farkındalığını kavramakla ilgili.

Bu sebeple Fern Flower - Perunova sembolü, renkler mümkündür ve gereklidir. hepsini kullan aniden umutsuzluğa uğramış ve yaşamdaki tüm ilgiyi yitirmiş, yaşamsal enerji eksikliğine sahip; yeni yollar bulmaya ve istenen Hedeflere ulaşmaya çalışanlar.

Kendi elinizle bir vasi nasıl yapılır?

  • Bu muska en iyi şekilde yapılır: kolye şeklinde kaliteli kumaş veya çorap üzerine nakış.
  • Perunov Color bir insanı bulmaya yardım eder iyi, iyi uykular. Bir kişi korkunç kabuslar veya uykusuzluktan rahatsız olursa, o en iyisidir. keten veya pamuklu kumaşın üzerine bir sembolü nakledin ve yastığınızın altına koyun.
  • Eski bir efsaneden yola çıkarak, daha önce hiç kimsenin inanmadığı, ciddi şekilde hasta olan bir kişi, bu sembolle bir gömlek giymiş. Birkaç gün sonra, hasta iyileşmeye başladı. Sonra ailesi bir karar verdi. evin içindeki tüm eşyalara böyle bir süsleme koymak, ve hastalıklar her zaman bu aile tarafını atlamaya başladı.
  • Güzel bir dekorasyon biçimindeki sembol en iyi şekilde giyilir, böylece doğrudan vücuda dokunabilir, ve kıyafetlere değil. O zaman etkisi daha etkili olacak.
  • Böyle bir tılsım için maddi formda neredeyse her metal gider Gümüş en iyi seçimdir.
  • Muska da yapılabilir tahta.

Çekicilik nasıl temizlenir ve şarj edilir

Bu cazibenin gerçek temizliği çok büyük önem taşıyor. Bir eğrelti otunun şaşırtıcı nitelikleri zamanla azalacak ve üzerinde dış enerji birikecek ve bu her zaman iyi olmayacak. Bu nedenle, zaman zaman bu cazibe temizlenmelidir.

Cazibe metal veya taştan yapılmışsa, birkaç dakika boyunca ateşte tutmak en iyisidir. İşaret kumaş üzerine işlenirse, birkaç saat boyunca Güneş'in doğrudan ışınlarının altına koymak gerekir.

Kimler için uygundur?

Fern Çiçek Tılsımı hem kadınlar hem erkekler hem de yaşlılar ve küçük çocuklar için giyilebilir. Ancak, Otların Otlarının aksine, Slav kültürünün bu sembolünün yalnızca arzuların hızlı bir şekilde yerine getirilmesinin yanı sıra, risk alma ve kazanma arzusunun da sağlanabileceği unutulmamalıdır. Bu nedenle, heyecanlanmaya, böyle bir tılsımın görüntüsü ile tılsım kazanmaya ya da bir şeyler kazanmaya eğilimli insanlar çok dikkatli olmalıdırlar.

Pin
Send
Share
Send
Send