Rüya yorumu

Neden bisiklet sürmeyi hayal ediyorsun?

Pin
Send
Share
Send
Send


Bir rüyada bisiklet sürün - gerçek hayatta bir yere koşmak demektir. Bu en yaygın yorumlama, ancak çok basit değil. Rüyayı olabildiğince doğru bir şekilde açıklamak için tüm detayları ve detayları hatırlayın ve ardından rüya kitabına bakın. En popüler ve güvenilir tahminleri topladık.

konsey: rüyanın detaylarını daha kolay hatırlamak için yatmadan önce yatağın yanına bir kalem ve çarşaf koy. Sabahleyin, uyanın, rüyanın arsalarını kağıda koyun. Öyleyse, zaman zaman, rüyayı en küçük ayrıntıda hatırlamak zor değildir.

Bisiklete binme ne demektir?

Çoğu rüya kitabının yazarı, bisiklet sürmenin bir tür tehlike işareti olduğuna, bilinçaltının aklına bir uyarı olduğuna inanıyor: başınız belada. Ciddi duygusal stres yaşamaya devam ediyor ve olumsuz olayların sonucu yaşamda ciddi değişiklikler olacak.

Popüler rüya kitaplarında verilen daha ayrıntılı yorumlar aşağıdaki gibi okunur:

 • rüya kitapları - uyum için bekleyin. Sonunda manevi dengeyi başarabileceksiniz. Kişisel yaşam rahatsız etmekten vazgeçecek, başkalarıyla ilişkiler sakinleşecek. Mutluluk gelecek ve barış durumu uzun süre bırakmayacak
 • Başka bir hayal kitabının yazarı, Şifacı Evdokia, iddialarDağdan bir bisiklete binerseniz, başarısızlık ve sıkıcı sıkıntılar için beklemeye değer. Ancak, aksine iseniz, yukarı tırmanma, herhangi bir iş şansla bitecek.
 • eğer bisiklete binme rüya kadınDikkatli olmaya değer. Yakın gelecekte, itibarına gölge düşürecek bir olay gerçekleşecek. Dikkatli olun ve şüpheli durumlardan kaçının. Başka bir anlamı daha var - "kadın kesiminde" önümüzdeki güçlü hastalık. Sadece doktora gitmek durumunda
 • Freud düşündü Aksi. Bisiklete binmenin gelecekteki standart dışı cinsel ilişkilerin bir işareti olduğunu iddia etti.
 • Eğer rüyada düştüğün bisiklettensamimi bir doğanın başarısızlığını bekleyin. Eşi yatakta hayal kırıklığına uğratabilir veya seçilen kişiyle cinsel yakınlıktan memnun kalmayabilirsiniz. Ayrıca, bir düşme, sevilenden ayrılmayı önleyebilir.
 • belirtilen eski rüya kitapBir rüyanın içinde bisiklete binme, gelecekteki parlak ve unutulmaz ilişkileri ön plana çıkarır. Bir tutku denizi ve olumlu duygular sizi bekliyor. Hiçbir şeye yol açmasalar bile, bir kişinin hafızası uzun süre kalacaktır.
 • Bir rüyada iki tekerlekli arkadaş Ben kırdı? Toplu taşıma araçları ile araba ile seyahat etmekten kaçının. Kazayı gözlemlemeniz gerekebilir. Kazaya taraf olmanız mümkün olabilir. Gündüz ve akşamı evde geçirerek, başı belaya girmemek için
 • Hayal et bisiklet al? Uykunun değeri olumludur - birçok duygu ile heyecan verici bir yolculuk bulacaksınız. Uzun süre arkadaş katacak ilginç insanlarla tanışacaksınız.

Bunlar en popüler rüya kitaplarının değerleridir. Yorumları çok ciddiye almayın - tahminler her zaman gerçekleşmez. Hayal kitaplarının tahmini, neye dikkat etmeniz, neyin düzeltilmesi, neyin düzeltilmesi gerektiğinin bir işaretidir.

Diğer rüya kitaplarında daha fazla yorum

Başka, daha az yaygın rüya tahminleri var. Onlara göre, iki tekerlekli bir arkadaşla bir rüyada yolculuk, şu anlama gelebilir:

 • Bisiklet sürmek bir kadını hayal ediyordu, çok hızlı, dağdan aşağı ya da yokuş aşağı inerken. Bu bir uyarıdır: yakın gelecekte mümkün olduğunca mütevazı davranın. Zorlu kıyafetler giymemeye çalışın, daha sessiz olun ve tartışmalara girmeyin. Herhangi bir standart dışı davranış, toplumdaki konumunuzu ciddi şekilde sarsabilir
 • Bir rüyada bisikleti seyrederken, kimse buna binmez ve çevresinde ıssızdır. Bir doktora gitmen gerektiği anlamına geliyor. Muhtemel sağlık problemleri. Ciddi olmayacaklar, ancak sorunu tetiklememek için derhal tedaviye ihtiyaç olacak.
 • Sıradan bir bisiklet değil, egzersiz bisikleti hayal ettim. Bu tamamen sağlıklı bir insan olduğunuz anlamına gelir. Ve prensip olarak, ciddi bir sağlık sorunları süresince tehdit altında değildir. Ayrıca, bir spor kariyeri hakkında düşünmelisin. Bu alanda başarılı olmak için tüm veriler var.
 • Yolcu olarak bisiklet sürmek hızlı bir sürüş vaadi verebilir. Bir iş gezisine çıkabilir veya başka bir şehirde yaşayan bir düğüne yakın bir arkadaşınızı davet edebilirsiniz.

Bir bisiklet ile uyku değeri farklı olabilir. Olumlu bir tahmin olasılığı 50 / 50'dir.

Pin
Send
Share
Send
Send