Rüya yorumu

Ölü bir adamla açık bir tabut neden hayal edilir?

Pin
Send
Share
Send
Send


Bu kabus uyanma konusunda panik yaratıyor. Eldeki rüya gerçek bir ölüme mi işaret ediyor? Endişelenmeyin: bilinçaltının görüntüleri nadiren doğrudan bir yorumda bulunur. Ölü ile açık bir tabutu neden hayal ettin? Sırayla analiz edelim!

Tabut hakkındaki rüyaların genel yorumu

Bir rüyada ölülerin ortaya çıkmasının en yaygın yorumu, havanın değiştirilmesiyle ilgili basit bir uyarıdır. Tabutun ölmüş olup olmaması önemli değil. Ayrıca, tercümanlar inanıyor: bu rüya hoş değişiklikler vaat ediyor. Örneğin, misafirlerin gelişi veya evde faydalı şeyler satın alınması.

Ölü ile birkaç arsa olabilir:

 • ölen kişi, bir rüyada canlanır;
 • ölen kişi bir rüyada konuşuyor;
 • ölen kişi mezarında hareket eder / döner;
 • hayalperest cenazeye katılır;
 • Türbede yaşayan bir adam var;
 • kilisede ölü kişi mezarlık servisi;
 • ölü kişi açık gözlerle yatıyor.

Cenaze rüyalar hayatında değişecek. Bir kişi güneşli havalarda gömüldü ise, olumlu değişiklikler bekleniyor. Bulutlu havalarda cenaze olumsuz değişiklikler vaat ediyor. Hayalperest tabutu bir arkadaşın vücuduyla taşıdıysa, yakında ihanet edecektir.

Görmek için yaşayan bir kişinin cenazesi uzun yaşamını gölgeliyor. Arkadaşınızın cenazesini veya tanıdıklarınızı gördüyseniz, gerçekte size önemli miktarda yardım sağlayabilir.

Açık gözlü ölü kişi hayatınıza geçmişten bir insana dönmeyi hayal ediyor. Ayrıca, bu rüya gönül yarasına neden olan geçmiş olayların hatıralarına bir ara veriyor.

Kilisede ölü bir adam için cenaze hizmeti başarısız bir evlilik hayalleri. Bir düğün planlıyorsanız, evliliğe acele etmemek daha iyidir. Genellikle böyle bir arsa, seçiminden emin olmayan bir kişinin hayalidir. Bu görüntü aracılığıyla bilinçaltı, evlilik bağlarını seçilen kişiyle birleştirmemeyi tavsiye eder.

Bir kız için ölü bir adam damatla bir görüşme yapar:

 • yaşlı adam - damat yaşta yaşlı olacak;
 • genç ölüler - aynı yaşta;
 • kötü giyimli ölü - fakir damadın;
 • Zengin damatlara - Zengince dekore tabut ve ölenlerin kıyafetleri -.

Evli bir kadının hayali, hayranının görünüşünü ön plana çıkarır. Erkekler bir arkadaşa ve ölen kişilere yardım etmeyi hayal eder - mutlu bir hayata. Ölüleri öpmek için hastaya - hızlı bir iyileşme için.

Kendi cenazeniz ne anlama geliyor

Kendi cenaze törenleri uzun rahat bir yaşam vaat. Ayrıca, kendi cenazeniz işkence probleminden kurtulmak anlamına gelebilir - gömülecek. Kendinizi mezardan yükselirken görmek - yeni ve mutlu bir yaşam döneminin başlangıcına. Evlilik vaat eden bir meslek ve genç bir kız önerebilirsin.

Bir tabutun içinde uzan ya da içine düş - üzücü olaylara. Bu bir arkadaşınızı arkanıza ya da başka bir sıkıntıya sokacak bir adım olabilir. Hoş olmayan bir durumdan çıkmak çok zor olacak. Kendinizi bir tabutun içinde görmek veya üstüne oturmak - büyük bela veya bilinçaltı zihin sizi işi bitirmek için uyarır.

Ölü insanı canlandırmak

Bir hayalin ne anlama geldiği ölen kişi mezardan yükselir? Tabut sudaysa, bu korkunç rüya kâr eder. Ancak, küçük bir nüans var. Yaşayan ölü adam hayatı boyunca güvende olsaydı, şansını uykuyla geçirebilirdi. Ölen yoksulluk içinde yaşadıysa, ihtiyaca hazırlanmak gerekir.

Yaşayan ölü kişi başka neler görüyor? Tabutta ağlarsa, çatışmalar ve kavgalar bekliyoruz. eğer vurmak istiyor, günahlarına dikkat et. Hayatta ölen kişiyle olan ilişkinizi hatırlamak özellikle önemlidir - değişiklik yapmaya çalışın. Bunu nasıl yapmalı? Kilisede bir anma töreni sipariş edin, mezara bakın.

Eğer sen bir rüyanın içinde ölenlerin eşyalarını vermek, hastalığın habercisi sayılır. Ancak, işler en yakın kan alanlarını alırsa - anne, büyükanne, baba - bu rüya yaşamda olumlu değişiklikler getirir. Sorunlarından kurtulduğun şeylerle.

Bir hayalin ne anlama geldiği ölü adam mezarına taşınıyor? Bu rüya sevilen birisinin kaybını öngörür. Ancak, tabut hayalperestin evindeyse, bu kehanet gerçekleşir. Çok kötü bir alâmet, içinde bir düş olarak kabul edilir. ölü adam mezarı kendine çağırır. Uzun süren hastalık sağlanır.

İçinde uyu ölen kişi mezarında yuvarlanıyor, kar anlamına gelir. Belki yakında eski borcunu iade edersin ya da maaşını arttırırsın. Ölen kişi bir şey söylemeye çalışıyorsa, bu bilgiyi unutmayın. Mesaj gelecekteki refahınızla ilgili.

Olumlu bir anlamı var ve yaşayan ölü bir adamla cinsel ilişki. Bu, yaşamdaki başarının habercisidir.

Popüler rüya kitaplarının yorumlanması

Rüya Miller Ölü adamın imgesini bir aşk hikayesinin beklenmedik finaline yorumlar. Bir tabutun içinde bir çocuk görmek için - davanın başarısızlığına. Tabutu ölülerle birlikte taşıyın - trajediye. Dirilen ölü adam - daha kötüsüyle değişmek için. Kendi evinde ölülerin olduğu tabut - sarhoşluk temelinde çatışmaya. Ölen kişi yiyecek ister - kiliseye mumlar koy. Geç kalan adam cenazede hayat buldu - herhangi bir çabada iyi şanslar.

Rüya Vanga ölen kişinin imgesinde huzur ve sükunet sembolü görüyor. Yaşayan ölüler haberleri tahmin ediyor. Bir tabutun içine atılan yaşayan ölü, başı belaya sokar. Çürüme içindeki dominolar içinde ölüler ve şans ve refah hakkında düşler. Ölülerle konuşmak maalesef, ondan bir şey almak iyi bir işaret.

Diğer yorumlar

 • Ölü bir adamı görmek - yaşamda değişmek.
 • Çiçeklerle bir tabut ve bir insan kalabalığı - arkadaşlarıyla bir partiye.
 • Tabut mezarlığa taşınır - bir zevk gezisi için bekler.
 • Tabutun yanında oturan - uzak diyarlara bir gezi.
 • Zevk için - vücut yıkamaya katılmak.
 • Üst üste birkaç ölü - baş döndürücü bir kariyere ve servete.
 • Tabutu kapatın - büyük bir duruma getirin.
 • Tabutu aç ve ölülerle konuş - bela.
 • Tabuttan düşen ölü adam, hoş olmayan olaylar için.

Bir tabutta aniden canlanan ölü bir adamın ortak yorumu, ertelenen olayı veya davayı devam ettirmek için bir ipucu.

Pin
Send
Share
Send
Send