Rüya yorumu

İşaret: Burun nasıl bir şey?

Pin
Send
Share
Send
Send


Kaşıntılı burun - olumlu bir yorum için bilinen bir işaret: ya parayaveya içmek. Bu bilgi kuşaktan kuşağa, özellikle de omurgada olmayanlar tarafından aktarılmaktadır. Ancak, tüm açgözler gibi, zamanla anlamlar ve nüanslar ile büyümüş.

Sadece tesadüfen, aniden ve görünürde bir sebep olmadan ortaya çıkan kaşıntının "algılanabilir" önemde olduğunu söylemek önemlidir. Bir sivrisinek ısırığı, örneğin (böcekler - işaretleri için), hastalık veya alerji nedeniyle de kronik olarak çizilen burun olarak kabul edilmez. Kaşıntı, dikkat etmeniz için yeterince güçlü olmalı, sadece çizmesin ve unutmasın.

Sadece farklı halklardan farklı oldukları için, burnunuzu çizen şeyin olası tüm işaretlerini tanımlamak mümkün değildir. Ancak enlemlerde en yaygın olanı toplamak - oldukça uygulanabilir.

Çizik - tam olarak ne?

Burnun hangi kısmı kaşınıyor, bu özel işaretten ne bekleneceğini belirlemenizi sağlıyor. Değer iyimser "Bu para için!" Den çok farklı olabilir, bu yüzden dikkatli olmalısınız.

En baştan aşağı gidelim.

 • Küçük burun kaşıntılı nahoş sorunlara, yerli kişinin hastalıklarına ve hatta ölü kişi. Hiç bir şey "bir şeyler içmek" ile aynı şey değildir. Alkol de uyanık olabilir, ama yine de, gelecek günleri düşündüklerinde hayal ettikleri şey bu değildir.
 • Burun kaşıntılarının sağ kanadı iyi habere. Sol - kötü habere veya daha da kötüsü için bir iş dönüşü. Sağın ve solun iyi bilinen sembolizmi, sağın iyi ve aydınlık olduğu ve solun karanlık, tatsız ve günahkâr olduğu yerler. Sol elini kullananlar için, bazı insanlar tam tersini yorumlarlar: sağ kanat kötü haberi çizer, sola iyiyi sorar.
 • Kaşıntılı burun delikleri aileye eklemek. İlk önce, sola çizik - bir çocuğun doğumuna, sağa - kıza. Ayrıca, sağ ve solun doğaüstü farkı, burada yalnızca sağ burun deliği kaşınması durumunda ön plana çıkar. zevk, eğlence, tatilve sol tahminler başarısızlık, yoksulluk ve sosyal yaşamdaki problemler.
 • Burun ucu beklentisiyle kaşınıyor bayram davetleriyanı sıra parasal kazanç. Aynı "içmek" veya "paraya." Yani burun ucu - en başarılı yer.
 • Burun delikleri veya burun altındaki deriye tarandı - dikkatlice, bu alamet vaat ediyor anlaşmazlıklar, çatışmalar. Umut ettiğiniz şeyi vermeyi reddedeceksiniz, kendinize bir dövüşle çıkmanız, pozisyonunuzu barış pahasına savunmanız gerekecek. Buradaki çatışmalar hem kişisel hem de çalışma hayatındadır, bu nedenle yetkililerin ruh hallerine dikkat edin ve bir süredir tartışmalı konuları atlayın. Ancak, burun altındaki kaşıntılı cilt yeni anlamına gelebilir aşk, tutkulu romantizm.

Burun kaşıntılı savaşmak. İşte kesinlikle dikkatli olmaya değer!

Diğer işaretlere gelince, burnunuzun kaşındırdığı sırada ne düşündüğünüzün önemi büyüktür. Belki de işaret tam olarak en çok düşünceyi kaplayan soruya atıfta bulunur: beden anı seçti ve işaretini verdi.

Kaşıntı - ne zaman?

Haftanın her günü, kendi sembolizmine ve enerjisine sahiptir, en azından, “enerji” kelimesini ciddi bir sohbete nasıl sokacağını bilen insanları söyleyin. İnsan hayatında, sadece olanlar için değil, tam olarak ne zaman olduğu da önemlidir.

 1. Pazartesi. Burnunu kaşındır - için hazır ol hedef için zorluklar. Doğru, kimse işin ilk gününden itibaren iyi bir şey beklemiyor.
 2. Salı. Burun kaşıntı eski arkadaşların gelişi veya iyi arkadaşlar. Özellikle burun ucunun kaşınması ve ümit verici alkol olması durumunda oturma yerleri mümkündür.
 3. Çarşamba keyifli bir gün, çünkü şu anda taranan burun vaat ediyor hediyeler. Akrabalar yurtdışındaki bir geziden dönerler ve size bir hatıra getirirler mi? Profesyonel bir tatil mi yoksa unutulmaz bir tarih mi geliyor? Veya belki de böyle memnun olursunuz.
 4. Perşembe aşk için güzel bir gün. Günümüzde taranan burun tahminleri aşk ilişkilerinde başarı ve bir toplantı (isteğe bağlı, ani ve ilk, muhtemelen - önceden kararlaştırılan bir tarih) romantik anlamda hoş biriyle.
 5. Cuma günü doğal olarak alkollü toplantılar bakımından zengindir ve taranmış burun kabul eder: bugün içmek. Çalışma haftası sonunun kutlanmasının bir sonrakinin başlangıcına kadar ertelenmesine izin vermeyin.
 6. Cumartesi burun kaşıntısı hızla bol ipuçları atık. Hafta sonu alışveriş geziniz mi var? Zammı cüzdanına duyarlı olacak.
 7. Pazar günü burun kaşıntısı - tahmini kavgalar, yüksek argümanlar ve sevdikler arasında çekişme. Dili takip etme, fazla konuşma ve kibar olmak için özel çaba göstermenin zamanı geldi.

Vücudun diğer kısımlarında olduğu gibi (örneğin gözler) sabahları kaşıntı varışta misafir.

Cinsel sorun

Omens, temel olarak kadınların doğası erkeklerden tamamen farklı göründüğünde ortaya çıktı. Bu düşünce tarzından yola çıkarak mantıklı bir şekilde takip ediyorlar ki, kadınlar için başka işaretler de olacak. Bu, sağ ve solun sembolizminde açıkça görülmektedir: Kadınlar, bir kural olarak, diğer yoldur ve sol taraf, onlar için sağdan daha iyidir. Yani, doğru burun deliği kaşınıyor başarısızlığasol - başarı ve kar.

Ayrıca, kadınlar için sevgi, hayranlar ve aile hayatı ile ilgili işaretlerin yorumlarının daha anlamlı olduğu düşünülmektedir. Eğer omenlerin iki anlamı varsa ve bunlardan biri aşkla ilgiliyse, kadınlar “sözde” para, kavga ve içecek tahminlerinden daha muhtemeldir. İşaretleri icat edenlerden adil mi?

Taranmış bir burun bazen yoksulluk ve dövüş gibi tamamen istenmeyen şeyler vaat ediyor. Onlardan kaçınmak için ne yapılmalı (bariz hariç: Her maaştan para biriktirin ve insanlara yumruk atmayın)?

 • Burun çizik, hastalığın ve evdeki ölenlerin gözaltına alınması - çizmeden önce üç kez çaprazlayın.
 • Sol kanadı taradıümit vaat eden bir sorun (kadınlar için - doğru) - baş parmağınız önceden katlanmış incirle çizmelisiniz. Bu jest genellikle tüm kötülükleri korkutmakla bilinir.
 • Kaşıntılı burun tamamen, bir dövüş habercisi (ve kazanacağından emin değilsin) - dikkatlice tıklaman gerekiyor. Anahtar kelime "dikkat" dir! Aksi takdirde, kavgadan kaçınmanın bir anlamı yoktu, hasar bu şekilde ortaya çıktı.

Videoyu izle: Bütün Burçların Gizli Bir Bağımlılığı Var, Bu Da Sizinki (Aralık 2021).

Загрузка...

Pin
Send
Share
Send
Send