Rüya yorumu

Muska Dreamcatcher: değer, fotoğraf, yorum

Pin
Send
Share
Send
Send


Günümüz dünyasında, insanların çeşitli muskalar hakkındaki farkındalığı artıyor. Bu nedenle, hayatında hiçbir zaman bir şey duymayacak ve hayal avcısının muskası gibi bir tılsım bilmeyen birisini bulmak çok zor olacak. Uzun zamandır sadece Amerikalılar ve tüm gezegen arasında muazzam bir popülerlik kazanmıştır.

Şimdi kesin olarak belirlemek çok zor olacak ilk Dreamcatcher nerede ve ne zaman oldu. O kadar eski bir muskadır ki, şimdi onun oluşum tarihinin tamamını güvenilir bir şekilde araştırmak ve incelemek zordur. Bu muska nasıl gerçekleştiğine dair bir sürü efsane var. Birçok insan Dreamcatcher'ın insanlığa eski bir medeniyetten geldiğine inanır. Amerika'dan Hintliler. Ancak bu böyle olsa bile, bu ifade tam olmaktan uzaktır. Dreamcatcher veya aynı zamanda Rüya Ruh Tuzağı olarak da adlandırıldığı gibi, insanlara yalnızca Yeni Dünya'nın yerli halkının değil, aynı zamanda Sibirya'nın kuzey yerlileri ve sakinlerinin de şaşırtıcı uygulamalarından geldi.

Onların göre dış özellikler Tılsım eleklere çok benzer - üzerine gerilmiş çok çeşitli desenlerle iç içe geçen yuvarlak şekilli bir çerçeve. Bununla her modelin kendine özgü bir anlamı olabilir.

Dream Catcher'ın İşlevleri ve Anlamı

Bu yüzden çoğu bilim adamı, inanılmaz bir rüya yakalayıcının antik bir bölgeden geldiğine inanıyor Kuzey amerika. Fakat gerçekte bu tür bir muska kuzey halkı ve bir çok Asyalı olarak biliniyordu. Muska, koruyucu işlevlerini, olumsuz, korkunç hayallerin muska ipliklerinin ağına dolaştığı ve artık uyuyan bir kişiye zarar veremeyeceği inancının kökenlerine dayanmaktadır.

İnsanlar kötülüğü, haşhaş tohumlarını ve ağdan çıkamama durumlarını anlatmakta tamamen tutarsızlığa bağlanıyor.. Bununla birlikte, bu şekilde veya başka, böyle bir mekanizma mükemmel bir şekilde çalışır: şeytan haşhaşlarla kaplı eşikten geçemez ve kötü rüyalar hızlı bir şekilde rüyalar için bir tuzağın iplik ağına dolanır.

Elbette, araştırmacılar bu tür olayların kanıtı olarak fotoğraf sağlayamıyor: uyku sırasında fotoğraf çekemezsiniz. İnsanlar sadece bu tür ifadelerle güvenilebilir veya güvenilmez. Ve gerçek kanıt, rüya yakalayıcıyı besleyen ve haşhaş tohumları tarafından korunan bir evin eşiğini besleyen sessiz bir uyku olabilir.

Neden kötü rüyalar böyle bir tılsımın ağına karışabilir? Pozitif enerjinin amaçlı ve odaklanmış bir ışınla hareket ettiği, negatif enerjinin net bir yapıya sahip olmadığı ve kara bir bulutu andırdığı düşünülmektedir. Bu, rüya yakalayıcının eserinde kullandığı negatif enerjinin kalitesidir.

Gerçekte negatif enerjinin dağınık yapılarını incelemek için, internette kolayca bulunabilen su kristallerinin fotoğraflarına bakabilirsiniz. Bu tür fotoğraflarda kar taneleri biçiminde bir su kristalleri örgüsü fark etmek çok kolaydır. Su, üzerinde dua ettikten sonra böyle bir yapı kazanır. Fakat küfürlerden sonra bir su fotoğrafı, kristal kafesin oldukça bulanık bir yapıya sahip olduğu oldukça bulanık bir yapı gösterebilir. Bu tür fotoğraflarda görülebilen negatif enerjinin kaosu, kendine özgü özelliklerini çok iyi gösteriyor.

Bu tür şeyler hakkında, insan ataları tarafından biliniyordu. Amerika'dan Hintliler, aslında bir rüya yakalayıcı ile geldi. O zamanlar fotografik kanıt olmadan negatif enerjinin farkında olabileceğinden, bu güne kadar bir gizem kalıyor. Şüphesiz, bilgelerin sözlerine olan inanç inanılmaz derecede güçlüydü.

Farklı kültürlerin cazibeleri arasındaki temel farklar

Muska Dreamcatcher'ın değeri, bütün milletlerin böyle bir tılsım haline getirdiği anlamına büyük ölçüde bağlı olan çeşitliliklere sahiptir. İşte sadece iki ana:

  • Kuzey Amerika’dan gelen Dream Catcher Kızılderililer, “kötülük” ve “iyi” rüya ruhlarını çekme özelliğine sahiptir.. sonra o "kötülük" elemek için yapabiliyordesen ağına dolaşmış ve güneşin doğması ve doğru yolu bilen, tüyler boyunca hafifçe hareket eden, insana doğru inen ve sıcak rüyalar veren “tür” ile ölüyor.
  • Diğer tüm bilgiler ana Sibirya milletlerinde Dreamcatcher'a sahiptir.. Şamanik gücün müthiş bir konusudur ve pratik faaliyetlerinde çalışmaya hizmet eder. Bu ağa hitap eden ruhlar "iyi" ve "kötülük" e bölünemezler. Gündüzleri, ağzı açık bırakarak ağa hitap ederler ve geceleri yavaş yavaş kordon boyunca uyuyan kişiye doğru iner ve çeşitli görüntüler taşırlar. Bu rüyalar çok parlak ve bazen oldukça zorlaştırır, bir şamanın bir şamanın ruhlarla savaşabileceği bir rüyada. Kazanan olması önemlidir. Rüyalarda bir şaman olan görüntüler en tatsızdır, ancak, kendilerini gerçekleştirmeye yardımcı olurlar - şamanın sırrı budur. Ancak doğru hazırlık olmadan, bir tılsımın beceriksiz kullanımı, endişe verici sonuçlar doğurabilir.

Önemli anlam vermek bir daire - sonsuzluğu sembolize eden bir sembolyani bu şekilde çember şamanların pratiğinde algılanır, Rüya yakalayıcılar aynı zamanda gökyüzündeki güneş yolu ile karşılaştırılır.

Muska kullan

Rüya gerçekten çok güzeldi, bilmelisin alıcı nerede. Genellikle başlık içine yerleştirilir, böylece koğuş etrafındaki uçan ruhları kolayca döndürebilir ve yakalayabilir. Ancak çekiciliği ve odanın ortasına, gerçek bir yer belirleyici gibi döneceği bir avize yerleştirebilirsiniz.

Muska temizliği sorusuna gelince, efsanelere göre tuzağa hapsolmuş kötülük ruhları ilk güneş ışınlarıyla ölecek. Bu, Dreamcatcher'ı temizlemenin hiç gerekli olmadığı anlamına gelir. Ancak modern dünya, her çeşit "kötülük" ile boğulmuş durumda, bazen kendiniz için değerli bir koruyucuyu basitçe "havalandırmak" daha iyidir. En iyi yol, kışın beyaz ve kabarık kar taneleri altında, yazın da Güneş veya Ay ışığında rüzgarda tutulmasıdır.

Yorumlarınızdaki Dreamcatcher muska hakkındaki yorumlarınızı bırakırsanız çok sevinirim.

Videoyu izle: Rüya Çemberi Yapımı I DIY Dream Catcher Tutorial (Aralık 2021).

Загрузка...

Pin
Send
Share
Send
Send